BJJ v CR?

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

BJJ v CR?

Příspěvekod Anonymní » čtv 06. kvě, 2004 11:15

nevite nekdo, jestli se v CR vyucuje brazilske jiu-jitsu? vim, ze Petr Machacek zalozil Asociaci BJJ, ale hledam nejakou skolu s kvalifikovanym ucitelem...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » čtv 06. kvě, 2004 21:31

vazne nikdo netusi?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 07. kvě, 2004 7:42

Jestli se chceš rvát na zemi jdi k Macháčkovi. nikdo lepší tady neni i kdyby nakrásně dělal BJJ.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: BJJ v CR?

Příspěvekod Anonymní » ned 09. kvě, 2004 16:47

Anonymní píše:nevite nekdo, jestli se v CR vyucuje brazilske jiu-jitsu? vim, ze Petr Machacek zalozil Asociaci BJJ, ale hledam nejakou skolu s kvalifikovanym ucitelem...


Zdar,
kdyz chvili vydrzis az se vrati do CR Tomas Podhorsky (momentalne cvici BJJ v zahranici) tak budes mit moznost cvicit skutecne BJJ a ne nejake zpatlaniny :-))). Zavolam mu at sem neco k tomu napise - kdy se vrati, zacne verejne cvicit, kde apod...OK ?
cest
yw

PS - s drahym Petasem ani jeho asociaci BJJ nema nic spolecneho...ma sveho, brazilskeho trenera.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod wushi » pon 10. kvě, 2004 7:51

viete o niekom, kto robí BJJ na Slovensku???
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Anonymní » pon 10. kvě, 2004 16:17

Tak hochu ty jsi uplne vypatlanej.Znam mnohem lepsi lidi nez,je ten Tvuj Machacek. :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: BJJ v CR?

Příspěvekod Anonymní » pon 10. kvě, 2004 16:22

Jo Tomas Podhorsky je fakt dobrej.At si jde Machacek ze svym BJJ do pr.....Do vseho se sere a vubec to nikdy nedelal.Mozna ze jo. :) Byl na dvouch seminarich a dela ze sebe machra.. :x
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 11. kvě, 2004 8:29

macháčka nehájim, osobně k němu nemám nejlepší vztah. Co se ale musí uznat je že každýho zmačká jako papírovej ubrousek. Když s nim mam jít do prdele, tak si vy zase zkuste s ním na tréninku dát lehkej fight. Ani si neškrtnete! Je to tuhá mašina :-)
Pro mně je rozhodující výsledek. estli je Macháček k němu dopracoval přes řecko-římskej, wresling nebo třeba posraný kungfu je mi jedno. lepší týpek co možná nedělá BJJ, ale většinu těch aktérů BJJ roztrhne jako hady. Já sám bych boje na zemi nedělal, ale když se něco přiučit tak od Macháčka!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod wushi » úte 11. kvě, 2004 8:39

do BJJ sa veľmi nevyznám, no o Macháčkovi som čo-to počul a vraj je celkom ok, čo sa týka fight. ako človeka ho nepoznám...a to, že necvičí zrovna BJJ ale mix viacerých podobných bojových štýlov? hlavne nech nepletie dohromady všetko možné od číny cez japonsko do thajska a vietnamu a bude to ok... 8)
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Anonymní » úte 11. kvě, 2004 12:44

no myslim, ze cloveka, ktery BJJ dela by jen tak neroztrhnul... bohuzel jich u nas moc neni, takze tezko dokazovat...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Magor3 » úte 11. kvě, 2004 13:43

Jo a jeste je jeden klub BJJ v Novem Boru.To vede Pavel Stevko.Byl uz i na turnaji.A ma take Brzilskeho ucitele.Tak se zkus informovat na nej.Bohuzel nevim odkud jsi,tak ti nemuzu rict,kam to je od tebe blyze.
Magor3
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 09. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Anonymní » stř 12. kvě, 2004 5:58

Hak píše:macháčka nehájim, osobně k němu nemám nejlepší vztah. Co se ale musí uznat je že každýho zmačká jako papírovej ubrousek. Když s nim mam jít do prdele, tak si vy zase zkuste s ním na tréninku dát lehkej fight. Ani si neškrtnete! Je to tuhá mašina :-)
Pro mně je rozhodující výsledek. estli je Macháček k němu dopracoval přes řecko-římskej, wresling nebo třeba posraný kungfu je mi jedno. lepší týpek co možná nedělá BJJ, ale většinu těch aktérů BJJ roztrhne jako hady. Já sám bych boje na zemi nedělal, ale když se něco přiučit tak od Macháčka!!!


Zdar a silu,
....tak predevsim - nekdo se tu ptal na BJJ, takze Brasilian Jiu Jitsu, ze ???!!! Neptal se na to kdo koho nejakym takovym makovym zpusobem zmacka jak ubrousek - ptal se na BJJ... Pri vsem mym pratelstvi k Petasovi (nojo, nejakejch 20let to uz bude :-))) radsi doporucuji Tomase, protoze vim, ze se BJJ cilevedome uci, sam ho uci (jestli se nemylim Petr si ho i parkrat pozval k sobe aby je "priucil") a ma to z "prvni ruky", ne z obrazku, videa nebo smichany z recaku a juda. K tomu trhani "akteru BJJ" se vyjadrovat nechci, neb jsme kamaradi :wink: . Takze kdyz se priucit neco z toho na co se tu kdosi na zacatku ptal, takze Brazilskeho Jiu Jitsu, tak od Toma :wink: !

Jeste okomentuji tohle :
"Když s nim mam jít do prdele, tak si vy zase zkuste s ním na tréninku dát lehkej fight. Ani si neškrtnete! Je to tuhá mašina :-)"

Nevztahuj SVOJE zkusenosti na ostatni okolo :wink: .
Zdar a silu
YiWan
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Magor3 » stř 12. kvě, 2004 15:42

Jo mas prvdu kamo.:-)))Mas na to dobry pohled.
Magor3
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 09. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Mladá Boleslav

bjj v cechach

Příspěvekod Anonymní » stř 12. kvě, 2004 20:36

neprihlasenyYiWan píše:
Hak píše:macháčka nehájim, osobně k němu nemám nejlepší vztah. Co se ale musí uznat je že každýho zmačká jako papírovej ubrousek. Když s nim mam jít do prdele, tak si vy zase zkuste s ním na tréninku dát lehkej fight. Ani si neškrtnete! Je to tuhá mašina :-)
Pro mně je rozhodující výsledek. estli je Macháček k němu dopracoval přes řecko-římskej, wresling nebo třeba posraný kungfu je mi jedno. lepší týpek co možná nedělá BJJ, ale většinu těch aktérů BJJ roztrhne jako hady. Já sám bych boje na zemi nedělal, ale když se něco přiučit tak od Macháčka!!!


Zdar a silu,
....tak predevsim - nekdo se tu ptal na BJJ, takze Brasilian Jiu Jitsu, ze ???!!! Neptal se na to kdo koho nejakym takovym makovym zpusobem zmacka jak ubrousek - ptal se na BJJ... Pri vsem mym pratelstvi k Petasovi (nojo, nejakejch 20let to uz bude :-))) radsi doporucuji Tomase, protoze vim, ze se BJJ cilevedome uci, sam ho uci (jestli se nemylim Petr si ho i parkrat pozval k sobe aby je "priucil") a ma to z "prvni ruky", ne z obrazku, videa nebo smichany z recaku a juda. K tomu trhani "akteru BJJ" se vyjadrovat nechci, neb jsme kamaradi :wink: . Takze kdyz se priucit neco z toho na co se tu kdosi na zacatku ptal, takze Brazilskeho Jiu Jitsu, tak od Toma :wink: !

Jeste okomentuji tohle :
"Když s nim mam jít do prdele, tak si vy zase zkuste s ním na tréninku dát lehkej fight. Ani si neškrtnete! Je to tuhá mašina :-)"

Nevztahuj SVOJE zkusenosti na ostatni okolo :wink: .
Zdar a silu
YiWan


zdravim vsechny priznivce bjj!
zdravim i tebe ivane!
v soucasne dobe trenuji bjj v londyne u ronaldo campose-hnedy pas.
pokud chce nekdo z vas zjistit vice-www.ronaldocampos.com
co se tyce meho technickeho ohdnoceni,jsem drzitelem modreho pasu.pro vsechny zajemce uvadim muj mail-podhorsky@seznam.cz.skoly funguji dve-mlada boleslav,novy bor.v mlade boleslavi funguje klub jiz skoro dva roky,v novem boru zhruba pul roku.kontakt na meho zaka z boleslavi-pavel tous 602221139.v cervnu prijizdim do cech na ctrnact dni,pokud mate zajem o trenink muzete me kontaktovat,domluvime se na treninku.nemam jeste presny termin,ale koncem cervna,nebo v cervenci prileti se mnou do cech ronaldo.budou se poradat uvodni seminare bjj.vcas dam vedet.
k otazce bjj na slovensku:na slovensku funguje skola jeet kune do,jednim z ucitelu je drzitel modreho pasu radek sefcik-sefcik@jkd.sk
s pozdravem tomas podhorsky
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

BJJ

Příspěvekod Anonymní » čtv 13. kvě, 2004 9:03

BJJ..jasně dopuručuji tomáše podhorského,trenoval jsem i u radka prince,který tu byl párkrát,žije jinka v nemecku,ale tomáš je best...

petr macháček,,jo unej jsem začínal s thai.boxem...spíše se otientuje na valetudo..dle mě..nabízel tomášovi jestli pro něj nebude BJJ trénovat,,tak že dopuručení je jasné,,jít k mistrovi..

jo a zdravím tomáš a bongáče do anglie :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod wushi » čtv 13. kvě, 2004 9:05

dik za kontakt v SR, majú pekný web... :wink:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod marvin » čtv 13. kvě, 2004 10:38

kde ?
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod Miro » čtv 13. kvě, 2004 11:48

Hehe, Wushi tiez videl iba "sefcik-sefcik@jkd.sk" a doslo mu to. :D Pozri:

www.jkd.sk

M
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod marvin » čtv 13. kvě, 2004 12:03

ten mail som si nevsimol - ....
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod wushi » čtv 13. kvě, 2004 12:32

to je ok... 8)
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron