boj v reálu

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

boj v reálu

Příspěvekod Hlava » pát 08. pro, 2006 17:45

Cau...
Chci se poptat co je pro mě nejlepší (jako na obranu sebe sama...popřípadě někoho jinýho) když neumim žádné BU ..a ani se učit jednak nechci no a taky jako student na to nemam vůbec žádnej čas...umim šermovat, ale to se mi tak nějak asi nehodí když u sebe nemam meč....
Tak jak se bránit?
Hlava
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod kik » pát 08. pro, 2006 17:49

prostě se bij tak jak ti to je přirozené a neřeš to,když se nechceš učit BU tak ti ani jinou radu nemůžu dát nebo začni chodit s nějakou thaiboxerkou a ta si tě ochrání :wink:
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Baxxse » pát 08. pro, 2006 18:19

asi tak jak rika kik...bud agresivnejsi nez souper a pokud je tva vymluva na to ze netrenujes BU to ze studujes tak je to ubohy! Taky studuju a stiham to...to ze nechces je verohodnejsi...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Baxxse » pát 08. pro, 2006 18:24

umim šermovat, ale to se mi tak nějak asi nehodí když u sebe nemam meč....

neumim žádné BU


Moc se to nehodi,ale jestli umis sermovat tak umis BU...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Frank » pát 08. pro, 2006 19:04

Baxxse píše:
umim šermovat, ale to se mi tak nějak asi nehodí když u sebe nemam meč....

neumim žádné BU


Moc se to nehodi,ale jestli umis sermovat tak umis BU...


On asi myslel BU jako boj beze zbraně :wink:
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Hlava » pát 08. pro, 2006 21:28

no jako vymluva mi to zas tak ubohý nepřipadá..ale to je věc názoru (a školy :))...BU jsem myslel beze zbraně...no rvát se co to dá...to je mi tak nějak jasný,ale já chtěl vědět jestli bych měl uvažovat (už dost dlouho uvažuju) nad teleskopem nebo něčim takovym?..jinak šerm (pro rejpálky:) jeden z důvodu proč nemam čas..trénuju dvakrát do tejdne) nepovažuju moc za BU..
Hlava
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Baxxse » pát 08. pro, 2006 22:00

Hlava píše:no jako vymluva mi to zas tak ubohý nepřipadá..ale to je věc názoru (a školy :))...BU jsem myslel beze zbraně...no rvát se co to dá...to je mi tak nějak jasný,ale já chtěl vědět jestli bych měl uvažovat (už dost dlouho uvažuju) nad teleskopem nebo něčim takovym?..jinak šerm (pro rejpálky:) jeden z důvodu proč nemam čas..trénuju dvakrát do tejdne) nepovažuju moc za BU..


Nepovazujes,ale je...jinak nevim co studujes za skolu,ale vim ze se to da stihnout! Staci jen chtit...jinak spis doporucuju slzny plyn ale o tom zda je lepsi nez teleskopicky obusek uz tady jedna diskuze byla (doporucuji podivat) a nebo oboji... :)
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Re: boj v reálu

Příspěvekod TongPa » pát 08. pro, 2006 23:27

Hlava píše:Cau...
Chci se poptat co je pro mě nejlepší (jako na obranu sebe sama...popřípadě někoho jinýho) když neumim žádné BU ..a ani se učit jednak nechci no a taky jako student na to nemam vůbec žádnej čas...umim šermovat, ale to se mi tak nějak asi nehodí když u sebe nemam meč....
Tak jak se bránit?

Tvůj dotaz mi připadá jako něco ve stylu: Chci se naučit plavat, ale nemám čas ani chuť chodit do bazénu... :roll:
Kup si alespoň pepřový obranný spray, případně i ten teleskopický obušek. Pokud šermuješ, nemělo by ti zacházení s ním dělat nějaký zásadní problém. Můžeš si k tomu pořídit výukové DVD a naučit se základní techniky sám doma.
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 13 návštevníků