utoky na ulici aneb co vse se se deje

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Libor » sob 16. pro, 2006 23:20

Neviem ci by som im zveril starych ludi,po tom co som videl to video :roll: myslis ze by sa o nich s laskou starali a dokazali im nahradit pocit domova :lol: :lol: boli im oporou?
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

 

Příspěvekod Jendis » sob 16. pro, 2006 23:27

Já psal posluhovat....nic o opoře a pocitu domova. :wink: Vynášet nočníky,na to být oporou nepotřebuješ. :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Libor » sob 16. pro, 2006 23:34

Jendis píše:Já psal posluhovat....nic o opoře a pocitu domova. :wink: Vynášet nočníky,na to být oporou nepotřebuješ. :wink:

Ja som si len predstavil ako je domov dochodcov preplneny neonacistami ako skin v bombere drzi starku za rameno a pomaha jej prejst cez cestu :lol: ako spolu vysivaju obrusky,ako dochodkyna strikuje a skinhead jej odvija klbko vlny sediac oproti v kresle,ako spolu hraju clovece nezlob se a sachy :lol: :lol:
Myslite ze je to nerealne?
Dufam ze tu nevyvolam nejaku hadku,ale aspon by bola sranda.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod defendu » sob 16. pro, 2006 23:37

Jendis píše:nechal bych je odčinit ty prasárny.....a poznat hodnotu lidského života.Nechal bych je ošetřovat staré lidi,starat se o smrtelně nemocné,pečovat v nemocnicích,posluhovat nemocným,dělat v azylových domech.Ať vidí lidskou bolest pěkně z první ruky....jsem zvědav,jak dlouho by to ti "tvrďáci" vydrželi.... :?:


Zbytečně humánní.Silové řešení by problém vyřešil rychleji,definitivněji a hlavně by sloužil jako odstrašující případ pro ostatní případné zájemce.Tihle bastardi milují násilí a mnohdy rozumí jen jemu,tak bych se ho na nich dopustil s nebývalou invencí :evil:

Nemá smysl hodnotit co by kdo z nás dělal kdyby byl vystaven takovému útoku on sám,i když by jsme tu všichni psali,že by jsme se rvali jako lvi,tak je mnohem pravděpodobnější,že by náš mozek v návalu paniky vyhodnotil situaci - tak dostanu pár ran a oni toho pak nechají,když se budu bránit,tak mě ukopou.

Ale co by jste dělali,kdybyste byli svědky něčeho podobného?Z bezpečné vzdálenosti by jste viděli co se děje,měli by jste možnost bezpečně odejít.Zakročili by jste?
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Ady » sob 16. pro, 2006 23:42

.....
Naposledy upravil Ady dne sob 16. pro, 2006 23:43, celkově upraveno 1
Ady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Ady » sob 16. pro, 2006 23:42

Akoze toto je fakt vrchol najlepsie je ake si myslia tyto typci ze su machry a borci ale keby ide jeden sam tak by si nic taketo to nedovolit a takto si ich pocytat kazdeho samostatne a dat mu pocitit ich medicinu :evil:
Ady
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Libor » ned 17. pro, 2006 0:38

defendu píše:
Jendis píše:nechal bych je odčinit ty prasárny.....a poznat hodnotu lidského života.Nechal bych je ošetřovat staré lidi,starat se o smrtelně nemocné,pečovat v nemocnicích,posluhovat nemocným,dělat v azylových domech.Ať vidí lidskou bolest pěkně z první ruky....jsem zvědav,jak dlouho by to ti "tvrďáci" vydrželi.... :?:


Zbytečně humánní.Silové řešení by problém vyřešil rychleji,definitivněji a hlavně by sloužil jako odstrašující případ pro ostatní případné zájemce.Tihle bastardi milují násilí a mnohdy rozumí jen jemu,tak bych se ho na nich dopustil s nebývalou invencí :evil:

Nemá smysl hodnotit co by kdo z nás dělal kdyby byl vystaven takovému útoku on sám,i když by jsme tu všichni psali,že by jsme se rvali jako lvi,tak je mnohem pravděpodobnější,že by náš mozek v návalu paniky vyhodnotil situaci - tak dostanu pár ran a oni toho pak nechají,když se budu bránit,tak mě ukopou.

Ale co by jste dělali,kdybyste byli svědky něčeho podobného?Z bezpečné vzdálenosti by jste viděli co se děje,měli by jste možnost bezpečně odejít.Zakročili by jste?

Zhodnotil by som situaciu:pocet a zjav utocnikov a svoje schopnosti :oops: a .... utekal by som ako forest gump :lol: ,ale nie.Az by boli 2-3 tak by som sa asi zamiesal,este predtym niekoho poziadal aby zavolal policiu:su rychly a spolahlivy :lol: :lol: :lol: asi by som volil moment prekvapenia,utok na citlive miesta ktorý by paralizoval aspon jedneho(lepsie ako zacat oslovenim "prepacte,mozem sa vas nieco spytat..."
Hm,ja mam ale zmaknutu teoriu 8)
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 17. pro, 2006 7:20

defendu píše:Nemá smysl hodnotit co by kdo z nás dělal kdyby byl vystaven takovému útoku on sám,i když by jsme tu všichni psali,že by jsme se rvali jako lvi,tak je mnohem pravděpodobnější,že by náš mozek v návalu paniky vyhodnotil situaci - tak dostanu pár ran a oni toho pak nechají,když se budu bránit,tak mě ukopou.

Ale co by jste dělali,kdybyste byli svědky něčeho podobného?Z bezpečné vzdálenosti by jste viděli co se děje,měli by jste možnost bezpečně odejít.Zakročili by jste?


add odstavec 1)taktak....to je mnohem pravděpodobnější.

add odstavec 2) určitě zavolat Policii,to nic nestojí a potom záleží na situaci,povaze útoku,počtu útočníků atdatd.Osobní intervence nemusí nutně znamenat,že mezi ně vletíš.....a začneš se rvát.Hodně udělá,když z relativně bezpečné vzdálenosti agresory upozorníš,že jsi právě zavolal Policii,možná tím na sebe stáhneš část útočníků,ale tam již potom nejde o nenadálý,náhlý útok.Tohle jsem již jednou absolovoval.
Jiná situace je,pokud by v tom byly střelné zbraně....prostě,vždy jde zakročit alespoň nějak.Zavolat Policii je ale základ. :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Lada » ned 17. pro, 2006 11:58

2defendu no abych pravdu řekl, težko teď můžu spekulovat co bych udělal je tolik faktorů a tolik okolností, že něco tvrdit co bych udělal je blbost. Nějak bych se pokusil pomoc, ale jak to težko teď mužu popsat
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Wodnicek » ned 17. pro, 2006 14:08

u nas v meste je strasne vela nacistov chodia po meste rozkopavaju kose obcas ludi nik s tym nic nerobi..akurat asi pred dvoma mesiacmi jedneho skopali chlap padol na obruvnik a pak mu skocili na hlavu...pri prevoze do nemocnice zomrel...v ten vecer bo meste behali fizli ako sialeni vyprazdnovali bari bili co videli no vinnikov nechytili...vtedy ma to dost nasralo a kedze som bol z tej uplne zbytocnej smrti dost mimo chodil som asi tyzden po veceroch spolu s brachom po meste vyzdrojeny teleskopom a plynako ze si ich vycihame trosku potrestame a vydame fizlom no nic...nikde nikoho....ja by urobil toto iste..jednina sanca ako sa branit presile je "vyrovnanie" sily... v mojom pripade ide o plynak --nic nevidia teleskop ubit ako vladzes a volat fizlov...
btw ale toto je extrem podla mna by som sa neaml zaujimat takymito vecami NEMALA BY NAS CHRANIT POLICIA? vsak ich vsetci platime...kde su ked sa dejeu taketo veci?davaju pokutu za to ze niekto nema zapnute pasy v autE? alebo ze nema lekarnicu? :twisted: :twisted: toto ma dost stve....
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod Lada » ned 17. pro, 2006 14:41

ono to je s hákošema všude stejné :x u nás je teď relativně klid bývali o hodně rušnější doby :? samoždřejmě i teď tu bývají problémy, napadání lidí, ale né tak hojně jako předtím a bez naháněček ve skupinkách po městě, hospodách, klubech atp. a hledání nějaké oběti.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

A co já?

Příspěvekod arcuero » ned 17. pro, 2006 15:58

To vše mě vede k zamyšlení,zda těch několik let klasického karate se zaměřením na sebeobranu(podle mě ne moc účinnou) je to, co potřebuje tento svět a já osobně. Rád bych chodil po ulici neohrožen, s dobrým srdcem a připravený pomoct. ®ádná hrubá agrese, ale jako v katě, nejdříve postoj, potom kryt, potom úder. Karate asi neopustím, líbí se mi ta tradice, jsem zvyklý na oddíl a lidi okolo sebe. Ale co přidat? Kde se na východ od Prahy dostat do oddílu, kde dostanu skutečné vybavení pro obranu? A potom, kde najít lidi vyznávající podobné hodnoty jako já? S tím, že jeden dá to a druhý společenství podpoří zase v něčem jiném. Když budu mít problém, společně ho vyřešíme a naoplátku já pomohu s tím, co umím.
arcuero
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 16. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Wodnicek » ned 17. pro, 2006 23:29

arcuero myslim ze si v ..... toto budes tazko hladat...
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod DrGlock » pon 18. pro, 2006 0:24

defendu píše:Ale co by jste dělali,kdybyste byli svědky něčeho podobného?Z bezpečné vzdálenosti by jste viděli co se děje,měli by jste možnost bezpečně odejít.Zakročili by jste?


Zavolám policii. Pak vezmu mobil a fotím jak o život. Přišel bych do bezpečné vzdálenosti, fotil je mobilem od pasu a snažil bych se je nějak odlákat od oběti, dát jim najevo, že o nich někdo ví a není to jejich soukromá záležitost, něco jako "Nevíte jak bych se dostal na hlavní nádraží?". Asi bych neříkal, že jsem zavolal policii, nebo ať ho nechaj, protože to by mohla být dobrá záminka si mě podat. Pokud by po mě šli, tak zdrhám.
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod ly » pon 18. pro, 2006 3:39

Libor píše:Ja som si len predstavil ako je domov dochodcov preplneny neonacistami ako skin v bombere drzi starku za rameno a pomaha jej prejst cez cestu :lol: ako spolu vysivaju obrusky,ako dochodkyna strikuje a skinhead jej odvija klbko vlny sediac oproti v kresle,ako spolu hraju clovece nezlob se a sachy :lol: :lol:
Myslite ze je to nerealne?
Dufam ze tu nevyvolam nejaku hadku,ale aspon by bola sranda.


Libor, myslel si nieco taketo? :D

No a co by som urobila keby som bola svedkom takehoto utoku? Zrejme to iste, co som uz urobila, ked som nieco podobne zazila onehda asi pred dvoma rokmi v BA. Zacala som kricat ako o zivot, ze nech prestanu a ze volam policajtov. Ako baba som asi mala stastie a nic mi neurobili. A napadnuty vedel velmi dobre utekat...
ly
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 26. srp, 2004 23:00
Bydliště: Taipei/BA

Příspěvekod Wodnicek » pon 18. pro, 2006 10:40

ly kukni si to video este raz...aj vsetci co ste tu pisal o rozpravani a kricani...vsimnite si ze tym chlapom bolo jedno ze ich niekto vidi ze niekto kricí...vsimni sa ze nemal proble tam vyskocit aj do policajtov..ty chlapi sa neseru nie su to male decka ktore si chcu nieco dokazat.... myslim si ze kebyze hocikto zakrici sice mozno prestanu bit tu svoju obet....aale nasli novu......
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod Libor » pon 18. pro, 2006 11:01

ly píše:
Libor píše:Ja som si len predstavil ako je domov dochodcov preplneny neonacistami ako skin v bombere drzi starku za rameno a pomaha jej prejst cez cestu :lol: ako spolu vysivaju obrusky,ako dochodkyna strikuje a skinhead jej odvija klbko vlny sediac oproti v kresle,ako spolu hraju clovece nezlob se a sachy :lol: :lol:
Myslite ze je to nerealne?
Dufam ze tu nevyvolam nejaku hadku,ale aspon by bola sranda.


Libor, myslel si nieco taketo? :D

No a co by som urobila keby som bola svedkom takehoto utoku? Zrejme to iste, co som uz urobila, ked som nieco podobne zazila onehda asi pred dvoma rokmi v BA. Zacala som kricat ako o zivot, ze nech prestanu a ze volam policajtov. Ako baba som asi mala stastie a nic mi neurobili. A napadnuty vedel velmi dobre utekat...

To video je skvele,som ho davnejsie videl v televizii ale rad som si ho opat pozrel :D
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod NAIA » pon 18. pro, 2006 11:02

No co k tomu chces rict?

Jeden varovnej do travy a zbytek si setrim pro ne. Uvidim kolik jich vezmu sebou.
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod CurieuxGarcon » pon 18. pro, 2006 12:12

Nevím možná to sem nepatří, ale mrkněte na to:

http://zpravy.idnes.cz/muz-bil-zenu-na- ... domaci_pei
CurieuxGarcon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 26. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » pon 18. pro, 2006 12:52

bohužel patří, ta lhostejnost je nuvěřitelná :? také to jak už tam bylo podotknuto, lidé se na to koukají pomalu se zálibou konečně vidí něco naživo co jim jinak ukážou jen třeba na nově atp. či ve filmech to musí být paráda.... :roll: ale že by aspoň někdo ty policajty zavolal či se poohlížel a doběhl pro nějaké to ne. Když už nezasáhne sám či nezkusí někoho sehnat kdo mu pomůže.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron