Oblečení

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Oblečení

Příspěvekod Ambr » ned 24. pro, 2006 13:10

čau, posilování, BU a různé druhy bojových sportů je přeci jen určitý životní styl. Lidi kteří tohle žerou včetně mě se podle toho většinou oblékají, chovají atd. Co nosíte vy na sobě? a jaké značky street figt wear upřednostňujete??? Já ted koupil hustý kožený boty od Bad Fighter Bull Dog, tričko od Grassel a Everlast a mikinku Resistance.víte o nejakých dobrých značkách nebo e-shopech? pár tipu tady:
www.gangshop.cz
www.streetpunk.cz
www.everlast-sports.cz
Ambr
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod Quan-Chi » ned 24. pro, 2006 14:24

ti je 12 nebo co? co to jako ma bejt, "styl streetfighter"? :lol: :lol: :roll: nosim votrhany jeansy, parajici se tenisky, mikinu stejnou uz 3 roky, ale kokos bych ti zrejme rozbil ikdybys mel vse adidas ;-)
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod diablik » ned 24. pro, 2006 14:52

ambr--kupil si si aj nejake "streetfight tanga" :lol: :lol: :twisted: :twisted: ??
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Ambr » ned 24. pro, 2006 15:47

hmm jses asi drsnej co??? myslíte si o sobe nejak moc pánové... jen sem se ale ptal a vy hned musíte člověka urážet a shazovat.takový lidi fakt nechápu.
Ambr
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Ambr » ned 24. pro, 2006 15:48

je videt že nevíte co je životní styl a žít nečím se vším všudy.
Ambr
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 24. pro, 2006 15:52

diablik píše:ambr--kupil si si aj nejake "streetfight tanga" :lol: :lol: :twisted: :twisted: ??


ale no tak,Diablíku...mimochodem...i ty tanga se dělají...Felony Fights.... :wink: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: Oblečení

Příspěvekod TongPa » ned 24. pro, 2006 16:01

8O 8O 8O Já teda viděl už hodně lidí dělající různé BU a BS, ale by se podle toho nějak oblékali, to mi teda nějak uniklo... Ó, jsem tak zaostalý... :cry: Jak jsem vůbec do teď mohl žít bez nějakých pořádných hustých bot, například značky "Bloody Fuck Bad Total Mental Defective Streetfighter" a k tomu od stejné značky náležejícího bombastického trička, boxerek, kalhot, ponožek, čepice, mikiny, bundy a kapesníčku (ten je nejdůležitější)? :twisted: :twisted: :twisted:

PS: Co to je životní styl samozřejmě vím, ale tento dotaz mě prostě skolil... :lol:
Naposledy upravil TongPa dne ned 24. pro, 2006 16:05, celkově upraveno 1
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 24. pro, 2006 16:05

hele...no tak....nechte ho žít.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Toman » ned 24. pro, 2006 16:08

Ty vole to je vánoční mazec toto. Měl jsem si pod stromeček přát "Street fight Gangsta mikinu" A čepici zakovou tu co se nosí na stranu :lol: :lol: :lol: Chjo :roll:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Quan-Chi » ned 24. pro, 2006 16:55

Ambr píše:je videt že nevíte co je životní styl a žít nečím se vším všudy.



Punk je jinde ;-)
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

 

Příspěvekod bjohny » ned 24. pro, 2006 18:56

4Ambr: to co jsi popsal mi pripomina jen a jen obleceni skinheadů a tak dale.... :roll: a jen malokteri z nich se skutecne venuju BS.....
....ale mel bych radsi pomlcet, minuli tyden sem koupil bombr :twisted:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod player » ned 24. pro, 2006 20:08

...tak tohle uz je na me fakt moc...cim dal lepsi nova temata :roll:

Nejdriv miry a vahy, ted zase kdo jake nosi komercni hadry aby byl co nejvic megahustej, no mam dost :D

Nicmene to je dobrej napad pro bezva kseft, dnesni mladez ma holt obrovskou potrebu zkratka k nekomu patrit, protoze jakmile dnesni maldej clovek neni "hoper, sampon, skejtak, nacek"..a ja nevim co vsechno jeste, tak je holt niemand:))
Takze si asi sezenu par kamosu z trznice co mi za par kacek usijou naky obyc trika, ja na to nasiju nalepku s napisem "streetfight-wear" a sup do kramu za patnact kil:)))
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Sennin » ned 24. pro, 2006 20:29

bjohny píše:4Ambr: to co jsi popsal mi pripomina jen a jen obleceni skinheadů a tak dale.... :roll: a jen malokteri z nich se skutecne venuju BS.....
....ale mel bych radsi pomlcet, minuli tyden sem koupil bombr :twisted:


Sakra, já nosím bombra už asi 15 let :wink: (a plešatej jsem taky...)
Jinak klasický džíny, pevný boty, trika - hlavně bez nápisů a reklam, protože to nesnáším... V práci oblek, bílou košili a kravatu :wink:
...Ale tady tento server není o oblečení nebo nějakém stylu oblečení...nebo se snad pletu???
To by se měl Ambr podívat třeba na Menhealts nebo jak se to jmenuje :lol:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ambr » ned 24. pro, 2006 22:49

fakt umíte člověka akorát urážet nic víc...skinheads není o oblečení ale to vy nechápete.
Ambr
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22. pro, 2006 0:00

Příspěvekod sam-soi » pon 25. pro, 2006 0:41

tim chces rict ze ses streetfighter skinhead ?!? 8O
sam-soi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 162
Registrován: pát 02. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Quan-Chi » pon 25. pro, 2006 0:54

Ambr píše:skinheads není o oblečení ale to vy nechápete.


BU taky neni o obleceni, ale to ty nechapes ;-)
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Lada » pon 25. pro, 2006 1:12

Ambr píše:skinheads není o oblečení ale to vy nechápete.


Ale je :wink: samozdrejmě vše je o tom co má člověk v hlavě ale pokuď alespoň neco víš o historii tohodle hnutí tak jistě víš že nějaká "unifroma" a vzhled k tomu vždy patřil aby se odlisili od vetsiny spolecnosti....dle doby se to tedy různě menilo.

Dnes to je obleceni presne to co jsi zde podotknul a dal na ně odkazy vesměs v dnešní době značkové oblečení i když poslední dobou spousta komerčního přímo takto koncipovaného,pak tedy nekteré sportovní oblecení.....
Bavím se tedy o skinheads a né o zas*aných hákoších, ale ti si zvykli nosit úplně to stejné + vlastní značky ve stejném stylu. Bohužel chování kolikrát vyjde nastejno. Tak se nediv posuzování většiny lidí ovlivněných médii a vlastní zkušeností s podobně oblečenými lidmi a s konstruováním tvého dotazu.


Hele ty si tady myslíš že tě všichni uráží, ale trocha se nad tvoují otázkou zamysli :!: a pak nad těmi reakci tady.

Nemyslím si že by to byl nějaký životní styl to rozhodně ne, lidi co tohle dělají tak to dělají buď že je to baví, aby se dokázali ubránit, kvůli pohybu fyzické kondici, dokázat něco pro sebe, poměřit se mezi jinými ale né na ulici, nuti je k tomu zamestnani atd....prostě spousta lidí co žije různě v různém prostředí, společnosti, různého věku... mladí až po staré tatíky A nějaké určité oblečení k tomuhle prostě nepatří každý si nosí to co chce líbí se mu a vyhovuje.

A lidi kteří tohle žerou.. to je co? a proč by se měli podle tohodle oblékat a chovat, jak chovat? jako mlátit se s někým na ulici, vyčnívat na ulici v určité "uniformě" takhle to totiž většinou chodí u těch co tohle nosí a přiřazují se k jistým skupinám. Nutno podotknout že tohle oblečení nosí i ti co se nikam neřadí včetně mě (jak kdy) ale tyhle skupinky znám.

jaké značky street figt wear upřednostňujete??
:D tohle je jako co? fight wear tohle tu zbuzuje hlavně vlnu pobavení, nic takového totiž není tedy pokuď jsu nemyslel třeba nějakou ochranou zbroj, oblečení odolné vůči propíchnutí nožem, prostřelení a já nevím co ještě.....potom by to dávalo smysl :wink: a tady doufám nikdo není zvědavý na nějaké pouliční bitky které tohle oblečení asi podle tebe vyjadřuje :roll:

Dál když tam napíšeš Já ted koupil hustý kožený boty od Bad Fighter Bull Dog tak to je fakt k smíchu, tady jsou většinou už trocha odrostlejší lidi tak slova jako "hustý" v tomhle spojení s bojovými botkami e jeví jako hodně úsměvné :lol: srry no ale to jinak nejde...ale pokuď v nich máš třeba skrytou kudlu tak už to by ten názem možná nebyl tak zkreslený :lol:

ALe koukám že jsem zas trocha zaspal a žiji ještě ve straých dobách klasických značek oblečení a bot v tomhle stylu a ty fighterské jsem jaksi nepochytil :cry: :lol:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » pon 25. pro, 2006 1:37

bjohny píše: a jen malokteri z nich se skutecne venuju BS.....
....ale mel bych radsi pomlcet, minuli tyden sem koupil bombr :twisted:


Tohel bych netvrdil :wink: :? je tedy otazka co bereš za to skutečně věnují je fakt že aspoň co ja vim nechodi se mlatit do ringu za medajlemi atd... ale na ulici aby jim to šlo lépe a efektivněji :evil:. A ono neni problem si toho trenera ve vice lidech zapalatit aby je trénoval MT, box.....ono to tak totiž je.
A to že trénují v telocvičnách a tam se mezi sebou mlátí a zdokonalují je také realita + trénink na ulici. Né všichni sedí jen v hospodách :? spíš bych řek že dost právě ne a posilka, BS je normální vec ti co takhle netrénují zas trénují jen na ulici.

Nepočítám tedy do toho kindr hákoše apd., ale ty co se v tomhle pohybují delší dobu.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Libor » pon 25. pro, 2006 1:41

8O ...noo,rifle,tenisky,tricka(vacsinou kenvelo-lebo maju strih ktorý sa mi paci a v ktorom sa dobre citim),v zime bunda,ciapka,rukavice,sal...na znackach nezalezi,hlavne je neprechladnut :wink:
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod madmax » pon 25. pro, 2006 1:52

Vy to nechapete, obleceni k BU patri!!! Protoze delam asijsky bojovy styl, tak zasadne nakupuji pouze obleceni vyrobene v asii (v cine) a nejlepe od asiatu (vietnamcu) :D

A ted vazne: fight obleceni se nosi proto, aby kazdy kolem tebe videl, jaky jsi drsny fighter (tj. kvuli vytahovani), nebo jako moda (tj. nema to vubec spojitost s bojovym umenim).
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků