W.Cheung vs Boztepe

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod luen » sob 23. pro, 2006 20:48

kik píše:čuste zabijáci dáte tu teda nějaké videa jak se bijou wingčuňáci já tu dám moje oblíbené video http://www.youtube.com/watch?v=a4JiNrU7jEk


Kiku a co ma tohle video spolecneho s wing chun Obrázek Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod martinYT » sob 23. pro, 2006 21:44

pm píše:
martinYT píše:No máš pravdu, že zrovna zápasy emin vs. cheung a Giese vs. blech nebyli zrovna korektní. Jinak zápas Pavely se zdeňkem jsem myslel spíše o tom jak vypadal než vše kolem.


byl si tam, primo u toho?


Nebyl, a ty jsi byl u zápasu Emina nebo blecha, myslím že tato otáka je né úplně rozvážně položená...
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod luen » sob 23. pro, 2006 22:18

martinYT píše:
pm píše:
martinYT píše:No máš pravdu, že zrovna zápasy emin vs. cheung a Giese vs. blech nebyli zrovna korektní. Jinak zápas Pavely se zdeňkem jsem myslel spíše o tom jak vypadal než vše kolem.


byl si tam, primo u toho?


Nebyl, a ty jsi byl u zápasu Emina nebo blecha, myslím že tato otáka je né úplně rozvážně položená...


Jak se to vezme ??? Nekdo uz se pohybuje v kung fu komunite pomerne dlouho a ma dostatek informaci ..., nekdo je novacek a ma informaci malo a nebo zkreslene a servirovane pouze jednostranne Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod martinYT » ned 24. pro, 2006 1:51

luen píše:
martinYT píše:
pm píše:
martinYT píše:No máš pravdu, že zrovna zápasy emin vs. cheung a Giese vs. blech nebyli zrovna korektní. Jinak zápas Pavely se zdeňkem jsem myslel spíše o tom jak vypadal než vše kolem.


byl si tam, primo u toho?


Nebyl, a ty jsi byl u zápasu Emina nebo blecha, myslím že tato otáka je né úplně rozvážně položená...


Jak se to vezme ??? Nekdo uz se pohybuje v kung fu komunite pomerne dlouho a ma dostatek informaci ..., nekdo je novacek a ma informaci malo a nebo zkreslene a servirovane pouze jednostranne Obrázek


No přesně tak jak se to vezme... Já se taky nepohybuju v bojových uměních chvilku, ale je fakt že ne zrovna v komunitě kung fu, obvzášť pražské kung fu komunitě. Jenomže mě ani tak nejde o to abych hodnotil komunitu kung fu či nějaké zápasy, ale jde mi spíše o to jak pro mě vypadá tady to hodnocení. Každej hodnotí jak to všechno vypadá a nevypadá, ale výte co? je to úplně jedno. Dle mého ať si to každej dělá jak uzná za vhodný. Pokud to člověku vyhovuje proč to tak nedělat. Nepotřebuju psut na to co. Např. dle mého i Ivan Rzounek dříve, když byl v EWTO, neviděl tak jak to vidí ted. Prostě si našel svou cestu. A někoho je taková a pro jiného zase jiná. Taky jsem měl jiné mínění o spousty věcech a ted mám zase jiný. Znám ldi, kterým zrovna metoda v EWTO opravdu fungovala....

PS: Stejně pro mě oba zápasy vypadali, tak jak jsem to viděl, úplně stejně. A říkejte si co chce te. 8) 8)
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod kik » ned 24. pro, 2006 15:17

luene to jsem tu dal jen tak pro pobavení tak dáte tu ty zápasy o kterých tady píšete moc mne to zajímá ,arigato
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod pm » ned 24. pro, 2006 21:17

martinYT píše:
pm píše:
martinYT píše:No máš pravdu, že zrovna zápasy emin vs. cheung a Giese vs. blech nebyli zrovna korektní. Jinak zápas Pavely se zdeňkem jsem myslel spíše o tom jak vypadal než vše kolem.


byl si tam, primo u toho?


Nebyl, a ty jsi byl u zápasu Emina nebo blecha, myslím že tato otáka je né úplně rozvážně položená...


otazka byla rozhodne polozena s rozvahou - srovavas totiz jabka s hruskama, a sice ferove domluvene pomerovani sil (Zdenek a Pavel) se spinou - predem pripravenym prepadenim (Boztepe a Cheung, Giese a Blech). u zapasu Pavel vs. Zdenek jsem byl, znal jsem podrobne cele pozadi veci (videl si alespon videozaznam, kdyz uz to vytahujes?!); co se tyce WT prepadeni jsem videl nejen kvalitni a nesestrihane zaznamy, ale orientuju se i v motivech v pozadi, okolnostech obou prepadeni atd., vecech, o kterych nemas ani paru.

suma sumarum - nesrovnavej fair play (o kterym navic nic nevis, jen jedna pani povidala) s humusem.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Rimmer » ned 24. pro, 2006 22:05

kik píše:čuste zabijáci dáte tu teda nějaké videa jak se bijou wingčuňáci já tu dám moje oblíbené video http://www.youtube.com/watch?v=a4JiNrU7jEk
Tohle, ale vůůůbec neni WT,WCH,VT......to nema s "wingčuňákama" nic společného
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod kik » pon 25. pro, 2006 13:26

a jaký je rozdíl mezi těma skratkama WT,WCH...?
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod kik » pon 25. pro, 2006 13:28

jo a chtěl jsem se zeptat tady v OV cvičí Kotlár wing chun a oni tam dělají styly zvířat i toho opilého muže to do wt nepatří?
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod hellas » pon 25. pro, 2006 19:16

je me jasny, ze treba Mike by predvedl uplne neco jinyho :lol:
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod CyberDragon » úte 26. pro, 2006 1:47

pm píše:
otazka byla rozhodne polozena s rozvahou - srovavas totiz jabka s hruskama, a sice ferove domluvene pomerovani sil (Zdenek a Pavel) se spinou - predem pripravenym prepadenim (Boztepe a Cheung, Giese a Blech). u zapasu Pavel vs. Zdenek jsem byl, znal jsem podrobne cele pozadi veci (videl si alespon videozaznam, kdyz uz to vytahujes?!); co se tyce WT prepadeni jsem videl nejen kvalitni a nesestrihane zaznamy, ale orientuju se i v motivech v pozadi, okolnostech obou prepadeni atd., vecech, o kterych nemas ani paru.

suma sumarum - nesrovnavej fair play (o kterym navic nic nevis, jen jedna pani povidala) s humusem.


Jsem opravdu tak blbej, ze to video nikde nemuzu najit? Google, YouTube? Pomoooc! :)
CyberDragon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 17. lis, 2006 0:00

Příspěvekod hellas » úte 26. pro, 2006 10:28

hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod CyberDragon » úte 26. pro, 2006 14:49

hellas píše:http://youtube.com/watch?v=szdF1nIAfpk

http://video.google.com/videoplay?docid ... vs.+cheung


Aha, nespravne jsem se vyjadril, mel jsem na mysli video z onoho legendarniho souboje (tedy alespon v CR...) "Pavel vs. Zdenek". Dik za ten odkaz.
CG
CyberDragon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 17. lis, 2006 0:00

Příspěvekod martinYT » úte 26. pro, 2006 17:10

pro PM:

Nomyslím, že každý se bavíme o něčem jiným. Mě jde o tady hodnocené vyzuální pohled na různá videa. Všechny, které se nehodí do vašeho pohledu jsou hrozná. Pokud se podívám na obě videa jsou naprosto stejná to mě nikdo nevezme. To že u jednoho je to předem domluvené, u jednoho jeden aktér dělá Wing Tsun u EWTO, jsou věci kolem, neříkám nedůležité, ale pro mě jako hodnotiteli jde o vizuální efekt a ten je u obou stejný. :D
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod pm » úte 26. pro, 2006 20:45

martinYT píše:pro PM:

Nomyslím, že každý se bavíme o něčem jiným. Mě jde o tady hodnocené vyzuální pohled na různá videa. Všechny, které se nehodí do vašeho pohledu jsou hrozná. Pokud se podívám na obě videa jsou naprosto stejná to mě nikdo nevezme. To že u jednoho je to předem domluvené, u jednoho jeden aktér dělá Wing Tsun u EWTO, jsou věci kolem, neříkám nedůležité, ale pro mě jako hodnotiteli jde o vizuální efekt a ten je u obou stejný. :D


za a) neodpovedel jsi, zda jsi video Pavel vs. Zdenek videl

za b) video Boztepe vs. Cheung je proste hrozne, to neni o tom zda se to me ci komukoliv jinemu hodi do kramu ci ne

za c) hodnotil jsem konkretni video a konkretni zapas (anzto napr. nepochybuji o Eminovych bojovnickych kvalitach - to ovsem neznamena, ze budu vzdychat radosti nad touhle piskoviste stouchanou, a ze podporim hambu a humus, tj. okolnosti gangsterskeho unfair WT prepadu starsiho unaveneho gf pribuzenho)

za d) jak jsem jiz psal - vubec se mi nelibi, ze vytahujes na svetlo neco, co melo uplne jiny duvod, prubeh a zaver, tj. zapas Pavla se Zdenkem, o kterym navic - vsadim se - vubec nic nevis, jen jedna pani povidala
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 26. pro, 2006 22:06

Toto tem panum oboum opravdu nedelá dobrou reklamu.Kdysi jsem cvičil karate a nyní po letech se opet hodlám venovat bojovému umnení jelikož je mi sympatičtejší činský přístup a navíc z určité nostalgie na staré kung u filmy,mne zaujal wing chun přijde mi praktický fyzicky dostupný i pro cloveka ve stredním věku,ale pořád má určitou tradici a obsahuje katy tedy správne formy.Ale zhlednutí tech videí a diskuzí okolo budu hodne premýšlet kam se přihlasím a vidím to na akaemii pana jima chunga
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod luen » stř 27. pro, 2006 11:01

martinYT píše:No přesně tak jak se to vezme... Já se taky nepohybuju v bojových uměních chvilku, ale je fakt že ne zrovna v komunitě kung fu, obvzášť pražské kung fu komunitě.


Nevim co pro tebe znamena dlouho, ale podle toho co pises, tak bych to odhadoval na par dni ... Jaka prazska komunita kung fu? (taky nejsem puvodne z Prahy, ale s timto vyrazem jsem se jeste nesetkal ... Odkud jsi, ze uzivate takovej "hantec"?)

martinYT píše:ale jde mi spíše o to jak pro mě vypadá tady to hodnocení. Každej hodnotí jak to všechno vypadá a nevypadá, ale výte co?


Jak pro tebe vypada nejake hodnoceni tady? Cos tim myslel? Jak by sis predstavoval, ze by to mohlo vypadat? Netrefil se snad nekdo do tveho nazoru ..., tak to tady chodi :wink: )


martinYT píše:Dle mého ať si to každej dělá jak uzná za vhodný. Pokud to člověku vyhovuje proč to tak nedělat.


:oops: I ty kujone :wink: Pod to bych se podepsal s jednou jedinou pripominkou ... at se pak, ale nikdo takovej nevzteka, ze nekdo jiny upozorni na to, ze si to dela tak jak se mu to hodi, vyhovuje, libi ... tak jak uznal sam za vhodne a ze to neni zadny standardni provedeni ani postup, ale "made in home" a podle fantazie autora!

martinYT píše:Nepotřebuju psut na to co. Např. dle mého i Ivan Rzounek dříve, když byl v EWTO, neviděl tak jak to vidí ted.


:D A co ma sifu I. Rzounek s touto diskuzi spolecneho :?: Nebo si chtel rici neco jineho a nevis jak na to? Uz jsem se te jednou ptal ... bud si nejdriv ujasni myslenky a nebo napis rovnou co ti lezi na srdicku :wink:

martinYT píše:Znám ldi, kterým zrovna metoda v EWTO opravdu fungovala....


Fungovala metoda? A jak? V cem? Co si pod tim mam predstavit?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod TAPTAK » stř 27. pro, 2006 11:09

fyzicky dostupny i pro cloveka stredniho veku ... a jsme zase u toho.
Fyzicky dostupne je skoro cokoli, zalezi na mire, jak se tomu hodlas venovat.

Jim Chung je kdo?
TAPTAK
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 02. lis, 2004 0:00

Příspěvekod luen » stř 27. pro, 2006 11:27

TAPTAK píše:fyzicky dostupny i pro cloveka stredniho veku ... a jsme zase u toho.
Fyzicky dostupne je skoro cokoli, zalezi na mire, jak se tomu hodlas venovat.

Jim Chung je kdo?


Asi myslel Jim(a) Fung(a) od protinozcu (Australie)?!?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod tekara » stř 27. pro, 2006 11:47

Kik napsal:
Karatčo je v tom jednodušší ,když si nejsem jistý technikou tak se mrknu třeba na Kanazawu a není o čem debatovat.

Kiknapsal:
čuste zabijáci dáte tu teda nějaké videa jak se bijou wingčuňáci já tu dám moje oblíbené video http://www.youtube.com/watch?v=a4JiNrU7jEk


Pochybuji, že by se ti kyokushiňáci potřebovali mrknout na techniky od Kanazawi. :lol:
tekara
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 05. říj, 2004 23:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron