Velká hra rytířů nagualu

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod patrik » úte 11. kvě, 2004 5:43

ukropcany píše:ja som si zase na prvy pohlad myslel, ze je to obojrucny hod sekerou... androš by mal ale do propagacakov uviest, ze NinShitDo je sice vhodne aj pre seniorov, ale vynimku tvoria ludia s artrozov ramien - tuto figuru by som totiz nezacvicil ani keby som neviem co robil...auuuuuuuuu


No vono vypadá tragicky i to rozložení váhy... ty nohy musí opravdu trpět a jestli ten pán na obrázku udělá ještě krok?

...jo, jo a to já mám i zbytek tohoto i ostatních obrázků, kde je přesně vidět, jak Andromeda chápe vzdálenost... ale tenhle problém má mnoho bokkenářú/samouků...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

 

Příspěvekod wushi » úte 11. kvě, 2004 6:50

ak sa dá, pošlite mi to celé na mail, dosť ma to zaujíma...tá pozícia, ten postoj, to držanie tela, ten skvelý náprah...nooooo, to by sa mal naučiť aj taký borec ako Peter Aerts, ten je špičkou K-1 a vraj bývalý super drevorubač, ten by to mohol využiť... :lol:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod andromeda » úte 11. kvě, 2004 9:35

Jedna věc je perfektní - vytáhnete jeden obrázek z kontextu a křepčíte kolem něj jako indiánští děti, hrající si na dospělé.

Co mně fakt těší, že nemáte lepší argumenty. Pak je zcela vše v pořádku. Díky :D
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » úte 11. kvě, 2004 9:51

andromeda píše:Jedna věc je perfektní - vytáhnete jeden obrázek z kontextu a křepčíte kolem něj jako indiánští děti, hrající si na dospělé.

Co mně fakt těší, že nemáte lepší argumenty. Pak je zcela vše v pořádku. Díky :D


...máte pravdu, on totiž ten pán na tom obrázku prohraje, takže je všechno v pořádku... nicméně stále (byť vytržené z kontextu) to dokazuje, že neumíte držet meč...

...jsem rád, že ani tentokrát jsem Vás nezklamal a zareagoval jsem jako první... berte to jako mojí terapii...

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod marvin » úte 11. kvě, 2004 9:58

:D
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 14:26, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod wushi » úte 11. kvě, 2004 10:57

marvin, stopni tieto úvahy 8O , mám nepríjemný pocit...aj ja mám malého syna a keby sa mu niečo stalo, tak dotyčného zničím :x , na to ber jed...ak sa táto orientácia propaguje už aj tu, tak je to na :cry: , dúfam, že to dotyčný vysvetlí... :wink: :evil:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod marvin » úte 11. kvě, 2004 11:37

8O
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 14:26, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod wushi » úte 11. kvě, 2004 11:52

ukropczanyi, pošli to aj mne, čo ja som odpadlík, či čo? aj ja sa chcem pobaviť !!!! :evil:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod andromeda » pát 14. kvě, 2004 9:11

[quote="marvin"]andromeda

A co mas stale s tymi detmi ? Alebo to len podvedome ked pises tak ti to naskoci ? :lol: Nemas dufam problem so svojou sexualnou orientaciou andromeda?




To s tou sexuální orientací je asi spíš problém tvůj, když ti tak straší v hlavě, to si vyřeš sám.

A co mám s těmi dětmi ? Zkus se vrátit o 17 stránek zpět k tomu, proč jsem toto téma otevřel. Co se vyjadřovat tedy zase k tématu hry pro děti a mládež v části bojové výuky - a na téma - pojďte se strefit do Poláka si otevřít vlastní téma ? :)
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod wushi » pát 14. kvě, 2004 10:53

tak som sa zasa raz z chuti zasmial.... :lol: :lol: :lol: ...niekto tu už pomaly ale isto stráca nervy.... :twisted:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod patrik » pát 14. kvě, 2004 11:12

wushi píše:tak som sa zasa raz z chuti zasmial.... :lol: :lol: :lol: ...niekto tu už pomaly ale isto stráca nervy.... :twisted:


...jo, jo - taky jsem čekal něco originálnějšího...

hele, kdy bude už Nagual.info... na to, že stránky hry existují, ale jsou až od druhé úrovně to trvá docela dlouho... jenže oni žádný neexistují, že jo Andrmédo... není tu někdo tak trochu sedmilhář?

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod andromeda » pon 17. kvě, 2004 10:45

Internetové stránky filmového studia MOON byly dnes zkušebně otevřeny. Zatím je zde jen nepatrný zlomeček informací, denně budou přibývat. Mějte prosím trpělivost i s chybami, které budeme průběžně odstraňovat.

Jaroslav Polák, producent


pro Patrika : už ti někdo řekl, že jakákoli zbraň má dvě ostří a že hozený bumrang se vždy vrátí ? :)
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » pon 17. kvě, 2004 10:46

wushi píše:tak som sa zasa raz z chuti zasmial.... :lol: :lol: :lol: ...niekto tu už pomaly ale isto stráca nervy.... :twisted:



To jo, ale kdo ? ....... :)
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » pon 17. kvě, 2004 10:52

pro pana producenta, koordinátora boj. scén, hlavního (a jediného) lektora

andromeda píše:pro Patrika : už ti někdo řekl, že jakákoli zbraň má dvě ostří a že hozený bumrang se vždy vrátí ? :)


...ano jistě, ale v rukou odborníka :lol: :lol:

Patrik

P.S.
ó kolik Vám mám dát peněz, abyste byl mým duchovním vůdcem ó jaxte velký ó
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod patrik » pon 17. kvě, 2004 10:54

andromeda píše:pro Patrika : už ti někdo řekl, že jakákoli zbraň má dvě ostří a že hozený bumrang se vždy vrátí ? :)


ještě bych s dovolením doplnil, už Vám někdo řekl, že japonské meče mají obvykle jenom jedno ostří... (naginata a tantó taky... i bajonet...) ostatně i ten bumerang...

:lol:

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod andromeda » úte 18. kvě, 2004 9:34

patrik píše:
andromeda píše:pro Patrika : už ti někdo řekl, že jakákoli zbraň má dvě ostří a že hozený bumrang se vždy vrátí ? :)


ještě bych s dovolením doplnil, už Vám někdo řekl, že japonské meče mají obvykle jenom jedno ostří... (naginata a tantó taky... i bajonet...) ostatně i ten bumerang...

:lol:

Patrik



bylo mi jasé, že to budeš chápat hodně dlouho...... dej si na čas...... klídek...... :D
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod Anonymní » pon 24. kvě, 2004 10:27

Základní informace o Velké hře rytířů nagualu jsou již na www.nagual.info - budu rád za názory. Díky. :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod patrik » pon 24. kvě, 2004 10:38

Anonymní píše:Základní informace o Velké hře rytířů nagualu jsou již na www.nagual.info - budu rád za názory. Díky. :)


POZOR... nepoužívejte kritiku, nebo otázky... pouze chvalte...

Hezký to máte pane Poláku... hezký...

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod andromeda » pon 24. kvě, 2004 11:17

pro Patrika :


Co třeba někoho požádat, aby vám s tou kritikou pomohl ..... :) ?


®ádám Sennina a Maje aby se mě zastali... předem děkuji...

Patrik :cry:
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » pon 24. kvě, 2004 11:19

a dyk říkám, pjekný... pjekný

Patrik....
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron