jak boxovat?

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod xavier » pát 29. pro, 2006 0:36

...
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

 

Příspěvekod Francois » pát 29. pro, 2006 10:06

tak samozrejme si delam srandu, jen reaguju na to, kdyz rika ze si musis najit misto kde mas klid, kde na tebe nejdou vic nez tri. rozhodne si jako klid nepredstavuju ze na tebe jdou tri borci:)
Francois
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Lada » pát 29. pro, 2006 12:01

Tak zatím co ti 3 na tebe jdou ty bys měl už utíkat :D
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Snooorri » pát 29. pro, 2006 12:48

Pokud ty nejsi horně dobrej nebo oni lempli :D
Nic
Snooorri
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 245
Registrován: stř 18. led, 2006 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lada » pát 29. pro, 2006 13:12

at jsi třeba hodně dobrej tak by to byl dobrej pokus o sebevraždu :wink:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Snooorri » pát 29. pro, 2006 13:20

Kdo ví, Například Hung Hei Goon by to zvládl... :wink:
Nic
Snooorri
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 245
Registrován: stř 18. led, 2006 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Francois » sob 06. led, 2007 8:41

několik dní teď buším do pytle a zacaly me priserne bolet obe zapesti....delam neco spatne nebo je to ze zacatku normalni? a zpevni se mi zapesti nebo si ho uplne zkurvim? Objednal jsem si 2,5 m bandaze a doufam ze to aspon trochu pomuze
Francois
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod xavier » sob 06. led, 2007 9:27

Francois píše:několik dní teď buším do pytle a zacaly me priserne bolet obe zapesti....delam neco spatne nebo je to ze zacatku normalni? a zpevni se mi zapesti nebo si ho uplne zkurvim? Objednal jsem si 2,5 m bandaze a doufam ze to aspon trochu pomuze


Nedavas do toho moc sily? Me trener rikal, at boucham lehceji a spis rychleji... jsem taky zacatecnik.
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod Baxxse » sob 06. led, 2007 11:21

Francois píše:několik dní teď buším do pytle a zacaly me priserne bolet obe zapesti....delam neco spatne nebo je to ze zacatku normalni? a zpevni se mi zapesti nebo si ho uplne zkurvim? Objednal jsem si 2,5 m bandaze a doufam ze to aspon trochu pomuze


Bandaze ti zapesti urcite zpevni a v tom ohledu by ti mely pomoci...kazdopadne si davej pozor abys mel ruku v zapesti pevnou pri kazdem uderu i bez pomoci bandazi!!! Nejspis ji povolujes a to zpusobuje tu bolest...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Francois » sob 06. led, 2007 11:35

jo zapesti se snazim mit zpevnene ale teda vzdy do toho jdu maximalni silou. Ted jsem si dal chvili pauzu taky zacnu zrat nejaky gelactiv protoze s kloubama je to vzdycky nahovno. toz snad to bude ok:)
Francois
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Francois » sob 06. led, 2007 11:46

a jen tak mimochodem, je na to nejaky navod jak si mam ty bandaze dat, nebo si tim mam ty ruce proste a jednoduse omotat?:D sry ze se tady ptam na takove kraviny, ale trener nemam moznost sehnat a chcem zacit s klukama trochu boxovat
Francois
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod DrGlock » pon 15. led, 2007 22:33

Francois píše:několik dní teď buším do pytle a zacaly me priserne bolet obe zapesti....delam neco spatne nebo je to ze zacatku normalni? a zpevni se mi zapesti nebo si ho uplne zkurvim? Objednal jsem si 2,5 m bandaze a doufam ze to aspon trochu pomuze


Je to normální, je to pro ty svaly a šlachy celkem záhul a chvíli potrvá, než si zvyknou a zpevní se. Stejně jako když začneš běhat, taky tě ze začátku začnou rychle bolet nohy, ale tréninkem si zvykneš. Nic se nemá přehánět a pauza na regeneraci nikdy neškodí. Bandáže ti rozhodně prospějí.
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod Francois » čtv 18. led, 2007 20:24

jo, bandaze jsou supr, jeste nejaci kamosi si koupili rukavice, slozili jsme se na lapy, nake to svihadlo a zaciname trenovat:) box je fakt paradni, je tvrdy, ale da se to cekat. trochu jsem cumel jak jsem po chvilce zapasu byl totalne vyflusly, je to namahave jako prase. Zapesi si uz zacinaji zvykat a davam trochu tvrdsi udery
Francois
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod DrGlock » pát 19. led, 2007 12:29

Francois píše:jo, bandaze jsou supr, jeste nejaci kamosi si koupili rukavice, slozili jsme se na lapy, nake to svihadlo a zaciname trenovat:) box je fakt paradni, je tvrdy, ale da se to cekat. trochu jsem cumel jak jsem po chvilce zapasu byl totalne vyflusly, je to namahave jako prase. Zapesi si uz zacinaji zvykat a davam trochu tvrdsi udery


Na fyzičku začněte běhat, to je nejlepší. A doporučuju běhat s chráničem na zuby, zvyknete si na něj, naučíte se s ním dýchat a v boji vám nebude vadit.
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod bjohny » pát 19. led, 2007 13:46

DrGlock:..jo a pak bez neho ani neusnu....nebo se zadusim :twisted:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Francois » stř 24. led, 2007 21:12

myslim ze pro nas, co jsme zvykli si do huby rvat rovnatka to nebude zadny problem:)
Francois
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Francois » pát 26. led, 2007 19:14

hmmm ale je to pravda, po chvili blbnuti s tim chranicem zactu pekne funet:)
Francois
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

pozdrav

Příspěvekod Gappa » ned 15. dub, 2007 15:14

to Francois: Zdravím... Vcera jsem se tu teprve zaregistroval a tak jsem tady cetl celou vasi rozmluvu a docela by me zajimalo, jestli jsi u toho treninku vydrzel, nebo uz s tim seknul? PS: Osobne myslim, ze box je skvelej sport. 8)
Gappa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 13. dub, 2007 23:00

Trénik boxu

Příspěvekod lukaskon » úte 17. dub, 2007 22:11

No mě to taky zajímá. Box není sport pro psychicky slabé, ale zase to není žádná pouliční rvačka. Bohužel tam hodně zaleží na trenérovi a bez něj či se špatnym to sklouzává do úplně jiných rozměrů a to je bohužel dle mého problém současnosti. Takže jak na tom teď jsi???
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Francois » ned 29. dub, 2007 0:56

je to smutne....ale trenink jsem nedobrovolne prerusil, protoze jsem si zlomil nohu a uz s tim mam pres dva mesice problemy:(....jinak je to paradni sport a hodlam ho provozovat dal...jestli teda budu jeste nekdy chodit aniz bych kulhal...
Francois
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron