poradte prosím!!!

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

poradte prosím!!!

Příspěvekod Ambr » ned 07. led, 2007 1:11

čau,líbí se mi ultimate fighting ale nemám se kde učit tak si chci koupit aspon rukavice na ultimate a abych měl do čeho mlátit tak pytel poradíte mi s pár věcma prosím vás? Tak v první řadě co ten pytel? mám vyhlídlej jeden od bail je tady: http://www.bail.cz/shop/product_info.ph ... 2ac0abb115
bral bych ten 50 kg. Není moc lehký? nebude moc lítat? jo a rukavice bych bral tyhle a zajímalo by mě jestli se do nich taky používají bandáže nebo ne.tady jsou: http://www.bail.cz/shop/product_info.ph ... 2ac0abb115
Protože tu ultimate fighting netrenujou tak to budu dělat jen tak pro zábavu doma. myslíte že se dá něco naučit doma na pytli aby se mi to pak třeba hodilo v nějakem konfliktu? Nevíte někdo o nějakém vyukovem dvd nebo knize? díky moc.
Ambr
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 22. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod player » ned 07. led, 2007 1:57

S micudou si doma na dvorku take muzes kopat dle libosti, do prazdne brane si jiste trefis.
Na to, jak bys pak obstal v utkani v reprezentacnim tymu si odpovez sam;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod xiuwei » ned 07. led, 2007 9:09

Jakým systémem by jsi chtěl ultimát sám trénovat? To jako sám se sebou ? Myslíš si , že ,,bušením,, do pytle bude z tebe ultimátní zápasník?
Musíš vyhledat klub,kde se tímto zabývají,jinak to bez zkušeností nejde.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Baxxse » ned 07. led, 2007 10:41

Tim ze budes bouchat do pyte se opravdu naucis jen bouchat do pytle a navic mozna ze ne ani spravne...urcite si nekdy ultimaty videl tak vis ze to neni jen o mlaceni ve stoje,takze i kdybys to dokazal na pytli zasimulovat tak ti bude chybet boj na zemi...abys to umel tak to vyzaduje vedeni,sparring partery atd,tedy potrebujes navstevovat nejaky klub...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod lucifer66 » ned 07. led, 2007 11:55

cav, mech celkom dobry, vahu tiez by som bral 50kf, rukavice sa mi zdaju tiez dobre, hlavne ze maju to ze si ich mozes trocha zatiahnut, ja som ultymate tiez robil tak doma pre zabavu, ale chodil som aj na treningi jeden cas, potom som len tak doma trenoval s kamosmi, ono v ultimate je dost doleziti i zapas na zemi, a tam sa nezaobides bez partnera, tam ti staci zopar technik, ako dat napr. supera na zem, nejake paky, ako sa dostat z urcitej polohy atak, a toto dotiahnut do maxima , a kazdy druhy trening si dat zopar kombinacii do mecha (pytla) (udery+ kopy) o vyukovich cd nieco , viem, s knihami to je horsie, na nasom trhu najdes maximalne knihu thaisky box, co je ako tak spravena, velmy dobre vyukove video ma rob kaiman (ci ako sa vola), ale na zapasenie nazemi je dobra i garcieho kolekcia, (ale stale to chce nejakeho partaka), ohladom tych videi mi napis do posty a ja prehladam vlastne co mam k dispozicii
:evil: :evil: :evil:
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00
Bydliště: stropkov

Příspěvekod Skateordie » ned 07. led, 2007 12:49

player píše:S micudou si doma na dvorku take muzes kopat dle libosti, do prazdne brane si jiste trefis.
Na to, jak bys pak obstal v utkani v reprezentacnim tymu si odpovez sam;)

Vyznelo to sice pekne :) , ale on nehovoril o ringu, ale o konflikte, tam vacsinou nebudu reprezentanti, ale zrejme tiez "iba" typkovia, co trochu doma buchaju a su agresivny hajzli. Takze urcite je to lepsie ako nic. :wink: Ale dobre to samozrejme nie je :(
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Lada » ned 07. led, 2007 21:05

Podle mě se naučíš na pytli celkem prdlajs co pak můžeš využít v reálném boji.
Ty se potřebješ naučit plno technik, zkoordinovat pohyb, boj ve stoje i na zemi, umět ránu vykrýt, přijmout, rozdat to umět v pohybu atd.. a to vše se na pytli nikdy nemůžeš naučit :!: je to jen pomůcka :wink:
Rozhodně se boucháním do pytle neučíš mlátit :wink:

jinak pytel 50kg nic moc, lítak bude ale dá se to
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Toman » ned 07. led, 2007 21:20

Vykašli se na pytel. Mrkni co doporučuje James Thompson a podle toho se řiď, ten to musí vědět 31.12.2006 vyhrál na Yoshidou. :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=XNJLCbuhbCU
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod lucifer66 » ned 07. led, 2007 22:05

a takto to potom asi vyzera :DDD
http://www.youtube.com/watch?v=WrS1U6vias8&NR
to ma asi z tych dvdckoch :), tie xichti a bojove pokriky :)
:evil: :evil: :evil:
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00
Bydliště: stropkov

Příspěvekod Toman » ned 07. led, 2007 22:46

lucifer66 píše:a takto to potom asi vyzera :DDD
http://www.youtube.com/watch?v=WrS1U6vias8&NR
to ma asi z tych dvdckoch :), tie xichti a bojove pokriky :)
:evil: :evil: :evil:


To se pleteš, to je ještě z dob kdy je nesledoval.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod lucifer66 » pon 08. led, 2007 16:12

http://www.youtube.com/watch?v=LlEf6zyI7tU&NR
tu uz ich asi mal prezrete :D, inac je dobra vezba ten manik..., asi musim viac sledovat tie dividcka....
:evil: :evil: :evil:
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00
Bydliště: stropkov


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků