Objektivní odhadnutí síly

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Tomkins » úte 09. led, 2007 14:56

graver píše:
defendu píše:Prostě se v konfliktu (hlavně před ním) chovej JAKOBY si kohokoliv mohl sejmout.

Teď si představ ten průser, když se potkají dva takoví "jakoby sejmu každýho" :lol: :lol:


:twisted:
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

 

Příspěvekod diablik » úte 09. led, 2007 15:16

graver píše:
defendu píše:Prostě se v konfliktu (hlavně před ním) chovej JAKOBY si kohokoliv mohl sejmout.

Teď si představ ten průser, když se potkají dva takoví "jakoby sejmu každýho" :lol: :lol:
----no jeden proste ostane lezat na dlazke :wink: a druhy odkulha domov :twisted:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod nickname » úte 09. led, 2007 15:21

Nevím jestli bych se dokázal chovat tak že sejmu každého, spíš bych byl k smíchu - vážím 80 / 178cm, takže spíše ukázat že do toho půjdu i za cenu že riskuji, prostě že strach nemám.
Jinak souhlasím že spousta těchto cizinců těží pouze z pověsti. Strávil jsme několik let v rusku, a nepotkal jsem chlapa který by netvrdil že sloužil v afgánistánu a navíc u spec. Jelikož já jsem sloužil tak vím že i výcvik v armádě stál a stojí za dvě věci - jde jen o kolektivní boj, ne o fighting.
Nevím kdo to psal ale souhlasím - válka nebo zabíjení lidí z tebe neudělá profíka, jen ti změní psychiku - jenže strach o vlastní život ti zůstane, pokud nejsi absolutní debil. Takže můžeš zabít 10 lidí v situaci kdy se nemůžou bránit a stejně tě zruší např. Defendu, který nikoho nezabil ale klidně se ktomu odhodlá pokud bude muset. Nic ve zlém Defd. :lol:
nickname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 15. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Tomkins » úte 09. led, 2007 18:00

Takže se stačí tvářit jako Defendu, a mám napůl vyhráno :D
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod defendu » úte 09. led, 2007 18:06

No jo,Miro :lol:

Profík nemusí hrát hru "Jakoby" 8O Ano máš pravdu,ale kladl tento dotaz profík?Asi ne,co? :lol: :lol:
Na Mirovi se mi líbí,že vše zná nejlépe,je to prostě mašina na reálný boj :lol: (proto dělá zabijácké tzv. vnitřní styly :evil: )

Naopak pánové,chcete-li být připraveni v boji na cokoliv,tak taky cokoliv očekávejte (i to že ten druhý je třeba bráchou Genki Suda :lol: ),ale vždy buďte přesvědčeni,že toho druhého zvládnete ať už má jakoukoliv pověst,vypadá jakkoliv,umí cokoliv!!Musíte být vnitřně odhodlaní mu ublížit a to tak že hodně,pokud to odhodlání v sobě nemáte - vycouvejte,bude to pro vás v daný okamžik výhra :!: Čest,fair play ani východní Mirova filozofie na ulici nepatří - pokud ovšem chcete obstát při rvačce nebo napadení :wink:
Budete-li se na všechny okolo vás dívat s respektem (on určitě něco umí,to jeho tetování vypadá drsně,ty vole,ten má ale svaly) tak váš mozek začne fungovat "předposraně" a dostanete na držku - V®DYCKY :!:
Je to jen o psychice,můžete před tím zavírat oči,ale je to prostě tak.Proto na ulici spíš zvítězí hubený cikán ze slumu,který celý život přežívá,než nabouchaný svalovec zblblý z východních BU :evil: :evil:

4Tomkins
- nemáš ani tušení jak já se tvářím :evil: :lol: :lol: :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod defendu » úte 09. led, 2007 18:30

4 kurt78

To co jsi napsal je samozřejmě pravda,ale nijak se to nevylučuje s tím co jsem napsal já :wink: Taktizovat je dobré,ale někdy to prostě nejde jinak a musí to skončit střetem :cry:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jendis » úte 09. led, 2007 18:32

Víš Miro...když narazíš na profíka,nebude potřeba dělat bu-bu-bu...tihle lidi jsou v pohodě.Možná narazíš na vyjjímku,ale od toho je vyhazovačů více.....zeptám se Tě:už si tuhle práci někdy dělal????©el do bandy potížistů vytáhnout toho jednoho,kterej to katalyzuje????Kterej podněcuje konflikt.....kterýho když nevyhodíš,vyeskaluje to do bitky????....tam nemůžeš jít s respektem(připosraností-představím si porážku a ona se stane),tam z Tebe ten respekt musí jít,nikdo nesmí pochybovat,chlapa musíš bafnout a vyhodit,či zklidnit.Tohle bys věděl,kdybys to dělal.....jasně,narazit můžeš vždy,ale to k tomu,bohužel,patří.
Rady od Defendua v tomhle vezmu,páč vím,o čem mluví,souhlasím s ním takřka do puntíku a beru ho v tomhle oboru za zkušenějšího...přecejen já tohle dělám nárazově,on pravidelně.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

to Jendis

Příspěvekod nickname » úte 09. led, 2007 18:56

Plně souhlasím. Jen dodám : tohle je právě ten největší rozdíl - vyhazovač kontra člověk "jen znalý" BU.
Jdeš někoho umravnit, dostaneš popelkníkem, právě proto tam nejsi sám.
A pokud půjdu "prosit " aby se někdo uklidnil, je to jako bych si předem připosral kalhoty. Naopak, člověk který problémy dělá musí od začátku vědět že to posral on, a následky si ponese :P
nickname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 15. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 09. led, 2007 19:25

ale tak po dobrém jít můžu...ale musí být znát,že není problém přejít z dobráka do špatňáka.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » úte 09. led, 2007 20:45

©ílenej džob, tohle vyhazovačství. Jak to, chlapi, můžete dělat :!: . Jen ty charaktery, na které u toho člověk narazí - asi by se mi z toho obrátil kufr bez ohledu na vlastní schopnosti :cry:
Jestli by nebylo lepší mít na dveřích robota z nerezu a plastu, kterému svítí na čele nápis "access denied", rotuje čtyřma rukama a monotónně opakuje "tato operace není povolena" :lol: :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » úte 09. led, 2007 20:57

Někdo to dělat musí....taky se rád chodíš v klidu pobavit a nechtěl bys být otravován blbama a rvačkama.Tak tam holt musí být někdo,kdo zákazníky před podobnými jevy ochrání.Ale potkáš (h)různé existence,to je fakt....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Baxxse » úte 09. led, 2007 21:22

Jendis píše:Tak tam holt musí být někdo,kdo zákazníky před podobnými jevy ochrání.


Majitel baru nebo diskoteky tam ty vyhazovace nema kvuli ochrane zakaznika ale spis kvuli zabezpeceni majetku a prestize podniku...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Jendis » úte 09. led, 2007 21:25

Asi jak kde...samozřejmě že jde o ochranu vybavení,zaměstnanců a pokud mu záleží na pověsti(a to záleží), tak i kvůli hostům.Čím bude v klubu klidněji,tím více lidí tam bude chodit...když se to tam bude pořád rvát,nikdo tam chodit nebude......a nebude vata..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Baxxse » úte 09. led, 2007 21:31

Jendis píše:Asi jak kde...samozřejmě že jde o ochranu vybavení,zaměstnanců a pokud mu záleží na pověsti(a to záleží), tak i kvůli hostům.Čím bude v klubu klidněji,tím více lidí tam bude chodit...když se to tam bude pořád rvát,nikdo tam chodit nebude......a nebude vata..... :wink:


To je fakt...ale znam i podniky,kde nebyva klidno a tahne to tam lidi dost. To je trosku zvlastnost naseho malebneho mestecka...holt nekdo ma rad holky jiny zase neklidne diskoteky :twisted:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Jendis » úte 09. led, 2007 21:36

no...já když někam jdu,chci se bavit.Ne koukat na nějaký rvavý idioty.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Baxxse » úte 09. led, 2007 21:47

Jendis píše:no...já když někam jdu,chci se bavit.Ne koukat na nějaký rvavý idioty.... :wink:


V tom jsme spolu za jedno...holt jsme ti co maji radi ty holky a ne ta druha skupinka... 8)
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod jeikob » úte 09. led, 2007 22:28

Přijde mi že to plno lidí zbytečně moc reší a to je možná pak pro psychiku kontraproduktivní.Rozumím že to reší vyhazovači je to jejich džob.Ale pořád se nervovat tím ,kdy mně kdo zmlatí nebo já jeho to je na blázinec.Neni lepší se soustredit na cvičení a trenovat to případne v telocvične .I když asi je ted hodně drsná doba,když sem byl mladší a chodil jsem pařit tak krom dvou konfliktu a par spíš strkanic nic ostřejšího nezažil.No chodil jsem spíš do rockových klubu a tam tihle bijci moc nechodili to je fakt,klasická diskotíka tam je to asi drsný a obzvlášt menší města
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Wodnicek » stř 10. led, 2007 0:54

zaujimava tema...no myslim si ze konkretna sila utocnika sa tazko odhaduje...je pravda ze je predpoklad ze nabuchane hovado bude mat silu...no ale...svaly--iba svaly nezanmenaju silu....ani vaha neznamena silu...sila je kombinacia vahy svalov+ich koncicie sliach a tvojej rychlosti... pozri sa hovado 115 kg 204cm ma v pohybe uder riadne silny...(konkretne moj sparing partner...)ale napr ja 180cm 78kg cvicim vybusnu silu nie objem mam v pohybe podobnu silu ako on...vyskusane na stroji...lisilo sa to mysli kolo 5 percent......takze osobne si myslim ze je to velmi tazke...
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod Miro » stř 10. led, 2007 6:36

Jendis,

precitaj si povodny prispevok a otazky, na ktore sa pytal Thundeer. Nepytal sa na pracu vyhadzovaca. Pytal sa obecne, ako odhadnut agresora na ulici. Myslim si, ze s Defenduovym nazorom, aby hral "jakoby" a "je to vsetko iba o psychike" by mohol velmi krute narazit.
To, co tu propaguje Defendu, mozno funguje v baroch u vyhadzovacov, ale o tom nebola rec. Trochu to prezeniem, ale "jakoby" a "psychika" proti Romovi s britvou ci tlupe nackov posilnenych kolektivnym sialenstvom je takmer samovrazda. Bud vies, alebo nie - ale "jakoby" a "psychika" nepomozu.

Defendu,

asi som sa spatne vyjadril - nemal som na mysli, ze on je profik, ale ze profik si na "jakoby" nehraje a sejme toho chlapca bez ohladu na jeho "jakoby". I ked si myslim, ze som to napisal dostatocne jasne: "Ale akonahle takyto clovek narazi na profika ci na niekoho skutocne dobreho, tak bude v haji a bude sa velmi divit, ze psychika mu nepomohla..."
A komentuj k problemu, nie osobne, ak si toho schopny.

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod graver » stř 10. led, 2007 7:34

Miro píše:proti Romovi s britvou

©patná gramatická kategorie - měl by tu být plurál. Některé skupiny (nejen Romové, ale i např. skinové) úřadují téměř výhradně v kolektivu. Jedinec se většinou chová submisívně (pokud nemá opravdu silný pocit převahy). Moje osobní zkušenost, i když mám i opačnou.
A mimochodem - právě na tyto skupiny funguje to, co popisuje defendu i jendiš.
Jinak to samozřejmě za univerzální metodu nepovažuju a mně samotnému moc nefunguje :cry:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron