hmmm aikido

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

hmmm aikido

Příspěvekod hOp » pát 12. led, 2007 23:47

:wink:
Naposledy upravil hOp dne ned 14. led, 2007 21:24, celkově upraveno 1
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

 

Re: hmmm aikido

Příspěvekod xavier » sob 13. led, 2007 0:01

hOp píše:Aka je samca,ze akido vyuzijem za 5 rokou?


Jezismarja uz je to tady zas :roll:
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 0:06

neni to tu zas nechcem ho s nicim porovnat ani rozoberat ci funguje lebo viem co som videl na vlastne oci...ja sa pytam AIKIDAKOV ci by bol moj sposob treningu dobry a efektivny......
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod Lada » sob 13. led, 2007 2:21

jestli se při bitce budeš odhodlávat jestli použiješ aikido či box tak jseš jako tak v řiti.....

já teda nikde nepochytil jaký že to ten tvrdý trénink má být, no možná jsem troch natvrdlý :oops: ale to že chceš, až budeš mít auto jezdit předpokládám na zahraniční semináře a teď doma si sám :? cvičíš techniky a chodíš do nějaké haly mi tedy ten tvůj tvrdý trénink nynější či budoucí ani trocha nepřiblížilo.


Jinak co se naučíš je jen na tobě, jak budeš chtít a budeš ochotný a pokuď to aikido vezmeš z reálné stránky a tak ho také budeš trénovat....

každopádně nic není zárukou ať jseš mistr světa v čem chceš, pokuď nepochopíš co se na ulici děje a jak dnes bitky chodí budeš třeba nemile překvapen.....
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Libor » sob 13. led, 2007 7:05

hOp,ako dlho uz chodis na box?
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 14:34

ukropcan prosim ta trenujem od 10 rokof s bratom mimochodom kuklac a myslim si ze aj ked mam 16 rokof mam odtrenovane viac nez ty(necem to rozoerat neepozname sa :))....A inak ked uzna majster sveta v karate Pan Gachullinec ze proti aikidakovy nemal sancu tak na tom nieco musi byt....
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 14:38

A ete traku malickost neviem ci si vidil niekedy zapasy v klietke ale ked tam nabehol aikida sice trenoval thajsky ale snazil sa vyuzivat aikido bola to haluz sa na to pozerat.....A myslim si ze ten xlapec ma za sebou bitky kapanek vacsie nez ty.Ja sam som ho videl ako sa rozbehol proti 400 ludom a policia ho musela zrazit aby nevbehol do davu..A nehovori naivne ako ty o aikide...Mimochodom ak ces dam ti videa(jedine osobne bo to neni moc legalne) ale je tam aj zapas jednoruky aikida vs thajsky....a myslim ze sa pobavis
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod La-jia » sob 13. led, 2007 14:57

Hele hOpe, tvé dotazy sou přinejmenšim divný :roll: , když nevíš co ti po 10 letech funguje 8O , ale jednu radu nad zlato mám. Normálně zajdi do tý největší putyky u vás, nejlépe kde se schází obyvatelé věznic a podobný lidi, protože ti se v bitkách docela vyznaj a když budeš mít štěstí tak narazíš i na méně technickýho týpka, di doprostřed hospody a zařvi na ně, že sou to všichni vypatlaný buzeranti a pak zkoušej. Ale rozhodně až se vrátíš z jednotky intenzivní péče tak se poděl o své zkušenosti. Rád si pár těch týdnů počkám na tvé zážitky z praxe. :wink:
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 15:03

ja som divny bo som zase pil :D:D vies poviem ti tak naaco budem hladat ozratych ked sa 4 roky flakam po ulici....Mne stacia futbalvoe bitky 200 na 200 a tam si kludne mozem overit co funguje a co ne...Mne v tomto fore ide len a len o to ze nechcem sa za 5 rokof obzriet za tou drinou a bom techniky mi budu na dve veci....
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 15:11

ukropcany na co vlastne xodis...Rad sa dojdem pozret na vas trening....
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

 

Příspěvekod La-jia » sob 13. led, 2007 15:21

hOp píše:ja som divny bo som zase pil :D:D vies poviem ti tak naaco budem hladat ozratych ked sa 4 roky flakam po ulici....Mne stacia futbalvoe bitky 200 na 200 a tam si kludne mozem overit co funguje a co ne...Mne v tomto fore ide len a len o to ze nechcem sa za 5 rokof obzriet za tou drinou a bom techniky mi budu na dve veci....


Ty nejsi moc jednoduchej, tak si to prosimtě na tom fotbale zkus. Pět let cvičení rozhodně néni k zahození, třeba do Sokola choděj lidi cvičit celej život a taky to mávání rukama, kotrmelce a jiný dobrý věci nějak extra v životě nepoužívaj Ber to z té druhé stránky, ve zdravim těle zdravej duch nebo tak nějak.
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 15:26

Tato nema aj tak vyznam uz len z toho hladiska ZE GULKE SA NEUHNES AJ TAK :d:d:d:d
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 15:28

na prokofievovej :oops: :lol: moj kamarat tam on tiez trenuje mt niakych 10 rokof no bol tam iba raz a potom tam uz radsej ani nesiel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod La-jia » sob 13. led, 2007 15:29

No vidíš, tak ses dočkal. A právě tam bude nejlepší vyskoušet to aikido. Ukropčány tě k tomu dá spoustu příležitostí a bude to mít výhodu i v tom, že se ti tam nebude motat těch 400 lidí jako na tom fotbale. Hele nikdo zasvěcenější už se asi neozve, tak rozhodně si to nenech ujít. :lol:
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod Toman » sob 13. led, 2007 15:29

Ukropcany: Ty by ses pomeroval s nezletilci :?: :roll: ...Tak maximalne naplacat na zadek. Kdyz by zlobil :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod La-jia » sob 13. led, 2007 15:31

hOp píše:na prokofievovej :oops: :lol: moj kamarat tam on tiez trenuje mt niakych 10 rokof no bol tam iba raz a potom tam uz radsej ani nesiel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Jo jako, že tam byl jednou a deset let o tom mluví :?: No tak to musel bejt nezapomenutelnej zážitek a ty by sis to taky neměl nechat ujít. 8)
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 15:36

tomuuu ver ::D:D:D:D
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod Sinister » sob 13. led, 2007 15:39

hOp píše:ukropcan prosim ta trenujem od 10 rokof s bratom mimochodom kuklac a myslim si ze aj ked mam 16 rokof mam odtrenovane viac nez ty(necem to rozoerat neepozname sa :))....

podle toho, co jsem se tu docetl, strilis na hodne spatnej terc, chlapce... :lol:
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod hOp » sob 13. led, 2007 15:40

Toman to radsej nech ma rozkasi na kasu a aspon sa poucim :roll:
hOp
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod graver » sob 13. led, 2007 15:56

Kristeježíši, OYE se nechal naklonovat.
4Ukropčány: máš to spočítaný :roll:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Další

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků