kolena

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

kolena

Příspěvekod racer » sob 03. úno, 2007 18:43

Kdyz ujdu treba 5km tak me picha z boku v kolene,v zime je to horsi a v lete to picha taky,ale ne tolik, co to muze byt??? Diky
racer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. úno, 2007 0:00

 

Re: kolena

Příspěvekod Baxxse » sob 03. úno, 2007 18:45

racer píše:Kdyz ujdu treba 5km tak me picha z boku v kolene,v zime je to horsi a v lete to picha taky,ale ne tolik, co to muze byt??? Diky


Ty voe...zajdi si k doktorovi a neptej se jak malej...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod racer » sob 03. úno, 2007 18:48

sorry ted se pta muj otec
racer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. úno, 2007 0:00

Re: kolena

Příspěvekod uniq » sob 03. úno, 2007 19:46

Baxxse píše:
racer píše:Kdyz ujdu treba 5km tak me picha z boku v kolene,v zime je to horsi a v lete to picha taky,ale ne tolik, co to muze byt??? Diky


Ty voe...zajdi si k doktorovi a neptej se jak malej...


Myslim ze je to niekedy docela k nicomu, tiez ma picha v kolene, hlavne ked kopem a pri strecingu. Tak som sa rozhodol asi po roku navstivit lekara. Asi po 3-4 mesiacoh som to vzdal. Bolest neustupuje a stale nevie o co sa jedna. Vraj by to chcel otvorit a pozret sa do vnutra :roll: . Odvtedy som tam nebol :roll:
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Libor » sob 03. úno, 2007 20:54

Mozno ti poradi aj nejaky trener v posilovni,ja ked som nieco mal,niekedy aj dost zle,tak to byvalo v zlom cviceni alebo v zlom/nedostatocnom strecingu.Proste títo ludia vedia celkom dobre a rychlo poradit a keby pretrvavalo tak za doktorom.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Skateordie » sob 03. úno, 2007 21:45

to Miro: Nemali by sa riedit, takto nahadzane temy? Ved to tu bude cele preplnene blbostami. Ved podobne temy uz su dane, tak by sa to hadam malo hadzat tam. Ved uz sa tu pomaly nevyznaju ani ty, co tu chodia uz dajake roky. Pride sem niekto novy a nahadze 5 novych tem, ved to je fakt chore :evil: :evil: :evil:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod graver » ned 04. úno, 2007 8:37

Chlape, kolik ti je? :wink: Zvolte si se synem různé nicky ať se to neplete a nezakládejte nové thready kvůli každé pitomosti.
Mně je 39, furt mě někde něco píchá, na levý koleno nedokleknu od té doby, co jsem si ho na tréninku nějak blbě vytočil, srdce mi (zaplaťpámbu) zatím bije taky. Občas mám extrasystoly, kvůli mládí na motorce revma, jsem citlivý na počasí a změny tlaku, mažu se opodeldokem jak ©vejk, problémy s páteří, metabolický syndrom, ploché nohy, holou hlavu a hemoroidy. Nějak s tím dokážu žít, no :D
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TRiTON » ned 04. úno, 2007 16:46

graver píše:Chlape, kolik ti je? :wink: Zvolte si se synem různé nicky ať se to neplete a nezakládejte nové thready kvůli každé pitomosti.
Mně je 39, furt mě někde něco píchá, na levý koleno nedokleknu od té doby, co jsem si ho na tréninku nějak blbě vytočil, srdce mi (zaplaťpámbu) zatím bije taky. Občas mám extrasystoly, kvůli mládí na motorce revma, jsem citlivý na počasí a změny tlaku, mažu se opodeldokem jak ©vejk, problémy s páteří, metabolický syndrom, ploché nohy, holou hlavu a hemoroidy. Nějak s tím dokážu žít, no :D

Podle toho co píšeš,tak by ses měl zajet podívat do Pelhřimova do krematoria.. :-D :-D
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod graver » ned 04. úno, 2007 19:04

Bereš mi to z huby :lol:
Vidíš, a nepojedu. To je prostě věc přístupu. Ostatně všechny tyhle (nebo jiné) sračky má mnoho z vás v nějké míře taky - a taky neskuhráte :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Baxxse » ned 04. úno, 2007 20:25

TRiTON píše:Podle toho co píšeš,tak by ses měl zajet podívat do Pelhřimova do krematoria.. :-D :-D


Trefne.... :lol: :lol:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

 


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron