Jean Claude Van Damme,Chuck Norris

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod Toman » úte 20. úno, 2007 8:28

villa15:
Já se o nic nehádám. Jen se mi moc líbila ta odpověď, dá se to chápat jako....Nehledal jsem, nic jsem nenašel tak ty buď tak laskav a něco sem hoď ať se nemusím obtěžovat. :lol:

Vsadím se že na sherdog.com, k-1fans.com, bullshido.com určitě něco bude.

PS: ani jeden mne v současnosti vůbec nebere. Dříve ... to byli pro mne brutalultimatehighmortality bojovníci.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod arcuero » úte 20. úno, 2007 9:45

Asi to znáte, ale nedá mi to:
Děti když jdou spát, tak se dívají pod postel jestli tam není bubák.
Bubák, když jde spát, tak se dívá pod postel jestli tam není Chuck Norris :lol:
arcuero
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 16. lis, 2006 0:00

Příspěvekod kik » úte 20. úno, 2007 10:50

chlapi kde najdu výsledky z mistrovství ervropy všechny závodníky na jeho stránkách je napsáno ,že je mistr z r.1978 ve střední váze ,ale nevím jaká to je organizace karate jestli to není třeba něco jako kickbox a oni tomu říkají třeba karate.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Gangstaa » úte 20. úno, 2007 13:26

Toman: Pochopil jsi tu vetu spatne...Znamená to, ze jsem hledal, ale nic nenasel. Nic, co by vyvrátilo, ze je mistr Evropy. :wink:

Luen: Nejsem si jistej, jestli muzes najit záznam z roku 1978 na internetu. Taky jsem slysel, ze van damme je jenom jeho umelecky jmeno.
Gangstaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 19. úno, 2007 0:00

Příspěvekod Toman » úte 20. úno, 2007 13:47

kdysi jsem v bravíčku :lol: četl že se prý jmenuje van Verremberg či tak něco.

...Našel jsem že se jmenuje
Jean-Claude Camille François Van Varenberg

Obrázek
WIKI hlásá:

Van Damme began martial arts at the age of 10, enrolled by his father in a shotokan karate school.[1] He eventually earned his black belt in karate,[2] later winning the European Professional Karate Association's middleweight championship[1] (although he has claimed that he was "twice world champion"[3]).
Naposledy upravil Toman dne úte 20. úno, 2007 14:36, celkově upraveno 3
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » úte 20. úno, 2007 14:25

Gangstaa píše:Toman: Pochopil jsi tu vetu spatne...Znamená to, ze jsem hledal, ale nic nenasel. Nic, co by vyvrátilo, ze je mistr Evropy. :wink:

Luen: Nejsem si jistej, jestli muzes najit záznam z roku 1978 na internetu. Taky jsem slysel, ze van damme je jenom jeho umelecky jmeno.


V roce 1978 a to jako zapasil za kojence???? V zadnem klubu nikdy nebyl oficialne registrovanej .... zadnej klub se k nemu nehlasi (ac by to kazdej klub kvuli reklame rad udelal) .... Trochu rozumu :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod lobo » úte 20. úno, 2007 15:23

Jestli zápasil za kojence, to nevím, ale na netu
jsem našel, že:

The "Muscles from Brussels", Jean-Claude Van Damme, was born Jean-Claude Van Varenburg in Brussels, Belgium on October 18, 1960.

viz http://www.lycos.com/info/jean-claude-van-damme.html

Takže v roce 1978 mu bylo 18 let...
lobo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 19. pro, 2005 0:00

Příspěvekod lobo » úte 20. úno, 2007 15:30

...a taky jsem narazil (několikrát) na informaci, že:

As a teenager, Van Damme won the European Professional Karate Association's middleweight championship.

Možná to tak je a možná je to výmysl. Na netu je všechno možné...
lobo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 19. pro, 2005 0:00

Příspěvekod nickname » úte 20. úno, 2007 16:03

Na netu je to možný, pamatujete na Fulína ?
nickname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 15. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 20. úno, 2007 16:07

Opravdu užitečně strávený čas zjištovaním jestli fandám něco vyhrál:)
A co spíš hledat někde jako Bikini Man 1985 či Gay disco dancer 1984 a tak podobně. A mimochodem každý hong kongský komparsista je zabavnější filmový fighter než fan dám:)
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod kik » úte 20. úno, 2007 16:25

já se ptal jestli nejsou někde nějaké oficiální tabulky s výsledkama nic víc nic mín
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Gangstaa » úte 20. úno, 2007 17:16

Mne jenom prislo divny, ze kdyby si vymyslel, ze vyhral mistrostvi Evropy, tak by mu to prece tak dlouho nikdo nezral.....Prislo by se na to a v dobe jeho slavy by po tom kazdej sel jak slepice po flusu.

Treba ten klub kde trenoval uz neexistuje. :lol:
Gangstaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 19. úno, 2007 0:00

Příspěvekod luen » úte 20. úno, 2007 17:22

Gangstaa píše:Mne jenom prislo divny, ze kdyby si vymyslel, ze vyhral mistrostvi Evropy, tak by mu to prece tak dlouho nikdo nezral.....Prislo by se na to a v dobe jeho slavy by po tom kazdej sel jak slepice po flusu.

Treba ten klub kde trenoval uz neexistuje. :lol:


Jenze Amici nevedi ani ze nejaka Evropa existuje a kdyz, tak si mysli, ze je v Asii .... Tam si muzes vymyslet jak chces a nikdo na to neprijde :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod TongPa » úte 20. úno, 2007 17:36

nickname píše:Na netu je to možný, pamatujete na Fulína ?

Ha! To mi něco říká... Není to jistý Jan Fulín, kterej před lety nechal přes ČTK poslat odněkud z Asie neověřenou zprávu, že se stal vítězem jakéhosi celosvětového MMA turnaje? Následně se s ním objevily nějaké rozhovory v časopisech, kde vyjevil své přání stát se po takovém úspěchu hvězdou akčních filmů? Je to on? Pokud ano, víte někdo kde a jak vlasně skončil? :roll:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Gangstaa » úte 20. úno, 2007 18:36

Je pravda, ze ve vetsine jeho filmu jsou bojovy sceny minimalne nerealny, ale to je podle me kvuli tomu, ze je to proste film......V 80. letech hodne letely zpomaleny zabery a takova otocka s vyskokem proste dobre vypada.
Jedinej film, kde zapas pripomina realnej boj je katate tiger kde hral hajzla.

A treba takovej zapas chucka a bruce lee v koloseu taky neni zrovna realnej.....jsou to proste filmy. :)
Gangstaa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 19. úno, 2007 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 20. úno, 2007 18:46

Gangstaa píše:Je pravda, ze ve vetsine jeho filmu jsou bojovy sceny minimalne nerealny, ale to je podle me kvuli tomu, ze je to proste film......V 80. letech hodne letely zpomaleny zabery a takova otocka s vyskokem proste dobre vypada.
Jedinej film, kde zapas pripomina realnej boj je katate tiger kde hral hajzla.

A treba takovej zapas chucka a bruce lee v koloseu taky neni zrovna realnej.....jsou to proste filmy. :)


No ale pořád je to zabavnější filmovej fight než co predvadí van damme.
Ja ho neposuzuju jako realnýho fightera ale právě jako filmovýho. A sám nechápu proč se stal takovou hvezdou. V každým druhým hong akčnáku jsou lepší bitky než on predvadí. A nemusí to být asiati,třeba ben urqwidez nebo další jmeno vypadlo ten chlápek hrál v my lucky stars..
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod xiuwei » stř 21. úno, 2007 8:41

PRO VILLA15 : Norris cvičí ,,chun kuk do,, Tento systém sám založil a jsou vněmobsaženy techniky různých stylů
(např. Taekwondo,brazil.jujutsu,atd...).
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Angus » stř 21. úno, 2007 9:16

TongPa píše:
nickname píše:Na netu je to možný, pamatujete na Fulína ?

Ha! To mi něco říká... Není to jistý Jan Fulín, kterej před lety nechal přes ČTK poslat odněkud z Asie neověřenou zprávu, že se stal vítězem jakéhosi celosvětového MMA turnaje?

Jo, tvrdil že vyhrál v Bangkoku. Turnaj probíhal prakticky přesně podle scénáře Krvavý sport. Problém byl, že v té době tam žádný ani utajený turnaj nebyl (dle informací lidí mající úzké vazby na Thajsko).
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod kik » stř 21. úno, 2007 9:48

Angus píše:
TongPa píše:
nickname píše:Na netu je to možný, pamatujete na Fulína ?

Ha! To mi něco říká... Není to jistý Jan Fulín, kterej před lety nechal přes ČTK poslat odněkud z Asie neověřenou zprávu, že se stal vítězem jakéhosi celosvětového MMA turnaje?

Jo, tvrdil že vyhrál v Bangkoku. Turnaj probíhal prakticky přesně podle scénáře Krvavý sport. Problém byl, že v té době tam žádný ani utajený turnaj nebyl (dle informací lidí mající úzké vazby na Thajsko).[/quote

a je Fulín aspoň dobrý fighter?nebo i to si vymyslel
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod nickname » stř 21. úno, 2007 10:28

Jaký je fighter to nevím, co jsem tenlrát viděl , předváděl to co žán, ale když byl JCWD v Praze tak se kolem něj motel, a doprovázel ho, spíš se snažil prorazit do filmu
nickname
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pát 15. pro, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků