Doopravdy REÁLNÝ BOJ!!!

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Doopravdy REÁLNÝ BOJ!!!

Příspěvekod Ragnarok » ned 04. bře, 2007 12:14

Tak jak tu plachtím z theardu na theard tak vidím, že se tu moc zajímáte o teorii a počítám, že většina z Vás se nikdy pořádně nepoprala... Základní pravidlo na ulici: " Útoč na VITÁLNÍ MÍSTA ( rozkrok, ohryzek, nosní přepážka, trojúhelník, kolena, klíční kosti, sval pod klíční kostí, spánky atd... ) "... Druhé pravidlo na ulici: " nikdy se nehádej, okamžitě útoč"!!! třetí pravidlo: " když už někoho dostaneš na zem zkoc mu snožmo na hlavu nebo jedním kolenem na ledviny a druhým na krk... tím je tvoje výhra jistá... Pro odvážnější nátury: můžete si na onom zničeném telíčku ozkoušet pár kopů a úderů na kritická místa, to jest lítkové svaly, zadní stehení svaly, loket pod lopatku, úder na dvě spodní žebra atd... Aby jste si nacvičili kam přístě útočit...
ČTVRTÉ a NEJDŮLE®ITĚJ©Í PRAVIDLO: Dávejte pozor jestli tam dotyčný agresor nebo vámi napadená oběť nemá kamarády nebo jestli se někde nevyskytuje PČR ( Policie České Republiky )..... Hodně úspěchů!!!

P.S.: když dostanete přes držku, neklesejte na mysli, a spíše se poučtě proč jste na tu držku dostali, aby se to již příště nestalo...
Ragnarok
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 04. bře, 2007 0:00

 

Příspěvekod Rychi » ned 04. bře, 2007 12:52

Hej, kdo vubec jsi a co delas, ze mas takove zkusenosti? Z reakci, co tu pises, to vypada, ze se mlatis na potkani a pokud mozno bez slitovani a jakehokoliv soucitu nebo pokusu o smir. Delas vubec BU?

Jestli patris do te spolecenske spodiny, jako jsou sprejeri a vandalove, tak by jsi mel hezky rychle odejit...
Rychi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned 12. úno, 2006 0:00
Bydliště: Tatami

Příspěvekod graver » ned 04. bře, 2007 13:20

Nenechte se vyprovokovat - dělá si kozy :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod migli » ned 04. bře, 2007 13:51

troll... :roll:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod villa15 » ned 04. bře, 2007 19:24

Nechte ho to je zajímavé téma takové tady ještě není velice zajimavé zkušenosti :lol: :lol:
villa15
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: stř 24. led, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Doopravdy REÁLNÝ BOJ!!!

Příspěvekod kik » ned 04. bře, 2007 19:57

Ragnarok píše:Tak jak tu plachtím z theardu na theard tak vidím, že se tu moc zajímáte o teorii a počítám, že většina z Vás se nikdy pořádně nepoprala... Základní pravidlo na ulici: " Útoč na VITÁLNÍ MÍSTA ( rozkrok, ohryzek, nosní přepážka, trojúhelník, kolena, klíční kosti, sval pod klíční kostí, spánky atd... ) "... Druhé pravidlo na ulici: " nikdy se nehádej, okamžitě útoč"!!! třetí pravidlo: " když už někoho dostaneš na zem zkoc mu snožmo na hlavu nebo jedním kolenem na ledviny a druhým na krk... tím je tvoje výhra jistá... Pro odvážnější nátury: můžete si na onom zničeném telíčku ozkoušet pár kopů a úderů na kritická místa, to jest lítkové svaly, zadní stehení svaly, loket pod lopatku, úder na dvě spodní žebra atd... Aby jste si nacvičili kam přístě útočit...
ČTVRTÉ a NEJDŮLE®ITĚJ©Í PRAVIDLO: Dávejte pozor jestli tam dotyčný agresor nebo vámi napadená oběť nemá kamarády nebo jestli se někde nevyskytuje PČR ( Policie České Republiky )..... Hodně úspěchů!!!

P.S.: když dostanete přes držku, neklesejte na mysli, a spíše se poučtě proč jste na tu držku dostali, aby se to již příště nestalo...



No ty jsi novinář to bych nevěděl děkuji , že jsi to tu napsal vůbec by mě nenapadlo kopnout mezi nohy nebo jinam na citlivé místo.Teď vážně pokud jsi nás tím chtěl pobavit tak to beru ,ale pokud jsi nás chtěl poučit tak je to ubohé nenapsal jsi nic co bych nevěděl a s tím skokem na hlavu snožmo hm víš bojové umění tě neučí jen se ubránit a nepřítele zabít ,ale učí tě i jak se ubránit a dostat ho pod kontrolu . Pokud by mne napadl s pistolí a měl bych třeba u sebe přítelkyni a šlo by o život tak možná jo ,ale jinak je to pitomost ,nechtěl bych si jít sednout do vězení jen kvůli toho ,že mě nějaký ....přepadl.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod jeikob » ned 04. bře, 2007 20:16

kvuli takovýmhle lidem je nutno cvičit BU ci BS.!!!
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Re: Doopravdy REÁLNÝ BOJ!!!

Příspěvekod khooca » ned 04. bře, 2007 21:15

Ragnarok píše:Tak jak tu plachtím z theardu na theard tak vidím, že se tu moc zajímáte o teorii a počítám, že většina z Vás se nikdy pořádně nepoprala... Základní pravidlo na ulici: " Útoč na VITÁLNÍ MÍSTA ( rozkrok, ohryzek, nosní přepážka, trojúhelník, kolena, klíční kosti, sval pod klíční kostí, spánky atd... ) "... Druhé pravidlo na ulici: " nikdy se nehádej, okamžitě útoč"!!! třetí pravidlo: " když už někoho dostaneš na zem zkoc mu snožmo na hlavu nebo jedním kolenem na ledviny a druhým na krk... tím je tvoje výhra jistá... Pro odvážnější nátury: můžete si na onom zničeném telíčku ozkoušet pár kopů a úderů na kritická místa, to jest lítkové svaly, zadní stehení svaly, loket pod lopatku, úder na dvě spodní žebra atd... Aby jste si nacvičili kam přístě útočit...
ČTVRTÉ a NEJDŮLE®ITĚJ©Í PRAVIDLO: Dávejte pozor jestli tam dotyčný agresor nebo vámi napadená oběť nemá kamarády nebo jestli se někde nevyskytuje PČR ( Policie České Republiky )..... Hodně úspěchů!!!

P.S.: když dostanete přes držku, neklesejte na mysli, a spíše se poučtě proč jste na tu držku dostali, aby se to již příště nestalo...


Achjo, tak to vypadá, že v bohnicích maj zas vycházky :(
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod TRiTON » ned 04. bře, 2007 21:16

jeikob píše:kvuli takovýmhle lidem je nutno cvičit BU ci BS.!!!

Já bych spíš řek,že bojové umění cvičím kvůli sobě,ale kvůli takovýmhle lidem,se ti hodí ho umět... :D A ragnoraku,jestli to myslíš vážně,s tím skákáním na hlavu,tak si podle mě psichopat.Estli si z Plzně nebo okolí,tak se stav u nás na kickboxu nebo AKJ a ukaž co umíš,když máš takhle silný keci..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod Panda » ned 04. bře, 2007 21:58

Tak já si ty pravidla trochu upravím :)

1.Vždycky útoč na vitální místa, vždyť je tak jednoduché se přesně trefit když si přece v nebezpečí tak úplně klidný že se přesně trefíš a útočník se evidenmtně vůbec nehýbe a čeká až mu kopneš mezi nohy.

2.Nikdy se nehádej okamžitě zaútoč, dyť přeci útočník si s tebou přišel jenom popovídat a klidně počká až zaútočíš.

3. Když někoho dostaneš na zem skoč mu snožno na hlavu, dyť přeci někoho dostat na zem aniž by ses na té zemi válel s ním je hračka, a lidi po tom co jsou knockoutování na beton jsou tak nebezpeční.

4.čtvrtá a nejdůležitější: dávejte pozor jestli dotyčný agresor nemá kamarády, dyť přece na to koukat se kdo kolem lítá máte tolik času...jo a málem bych zapomněl, pokud kamarády má tak pravidlo 1-3 Vás nejpíš samo zabije, ale co, alespoň se z toho poučíte.

:lol: :lol: :lol:

Já soce vím že to nebylo myšleno vážně a neměů bych krmit tróly, ale nemohl jsem jinak promiňte mám dnes psavou náladu. :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod graver » pon 05. bře, 2007 7:17

Jen by mě zajímalo, kdo se tu zase reinkarnoval. ®e by duch velkého OYE? :roll:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Toman » pon 05. bře, 2007 7:59

Snožmo skákat na hlavu můžeš tak leda člověku, který už je v bezvědomí a nebrání se. Tzv. "stompy" jsou v některých outěžích MMA (např. Pride) povolený a jestli sem dvakrát viděl, že tím byl ukončen zápas tak je to hodně(teď momentálně si nevzpominam vubec). A nikdy se neskáče snožmo. Ty streetfajtře.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod chachar » úte 06. bře, 2007 18:31

Ragnarok: rozdavas tady zajimave moudra :D :D :D
cetl jsem si vsechny tve prispevky (prozatim 3) a jedna perla za druhou.
napiste pane rambo jeste neco at se pobavime.
chachar
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 138
Registrován: sob 08. črc, 2006 23:00

Příspěvekod Gino » stř 07. bře, 2007 7:57

8O :D :roll:
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Wodnicek » stř 07. bře, 2007 15:51

ten RAGNAROK to je riadny blbec...co tu napisal... akoze toto ma s bu malo...skor by som to lokalizoval na hlupeho vyholeneho majstra propera s hakovym krizom vytetovanym na bruchu.... :twisted:
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod uniq » stř 07. bře, 2007 16:01

S BU to nema nic spolocne, ale povedal by som ze su akesi pravidla prezitia na ulici pre normalneho cloveka! Niektore veci su trosku brutalnejsie ale inak ma z velkej casti pravdu ...
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Příspěvekod jeikob » stř 07. bře, 2007 17:02

No mne by zajímalo kolik z vás ,krom lidí co je to součástí její profese. se
dostává tak často na ulici do konfliktu ,kdy je toho člověka nutno eliminovat až skoro zabít?
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » stř 07. bře, 2007 17:20

Já vůbec jsem nekonfliktni a taky nejsem zrovna prcek. Ale kdyz jsem byl okolo 17 tak to bylo horsi, ale nikdy jsem nikoho nezabil....fakt....nekecám.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jeikob » stř 07. bře, 2007 18:20

No je fakt ,že když koukám na zprávy tak doba je agresivnější a zejména mladež cejtim to právě ,že je tady plno dotazu typu co je nejlepší na ulici.
Já zažil mladí v první pulce devadesátých let a největší nebezpečí pro mne představovali skinhedi. A to jsem chodil po nocích po rockáčích jezdil nočníma tramvajema chodil v noci domu pres žižkova a václávak. Vážnější konflikty sem zažil dva ,ale nebyli urovně ohrožení života spíš kdybych se neubránil tak bych dostal pres držku.Jinak ostatní byli spíš slovní hádky ci strkanice bud s nejakým vrstevníkem ci opilým pobudou.Který skončili vetšinou neutrálně.Nechtel bych být v současný době mládež
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Baxxse » stř 07. bře, 2007 19:32

jeikob píše:Nechtel bych být v současný době mládež


Ja si myslim ze ani ted to neni nejak kruty...povazuju se za mladez a troufnu si tvrdit ze pokud se nechces dostat do konfliktu tak se mu temer kdykoliv jde vyhnout...to je teda ma osobni zkusenost. Fakt je ten ze si me moc agresori nevybiraji protoze nejsem maleho vzrustu(spise toho vahoveho) ale stejne si myslim ze to neni nejak horke....
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron