Muay thai

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Muay thai

Příspěvekod Kh21 » úte 07. úno, 2006 3:23

Zdravim,
chtel bych se prihlasit nekde v Praze na thajsky box a nevim kam.Mohli byste mi dat nejake adresy,tipy a rady?Je mi 19,174cm a 75kg.Drive jsem posiloval a behal,ale posledni 2 roky to je bida.
Neocekavam od toho,ze za chvili ze me to,co ukazuji v americkych filmech,jak nalozi presile..to v zadnem pripade.Slysel jsem,ze treninky na tahjboxu jsou dost tvrde a to je to,co potrebuji!Dat si do tela,trochu shodit,ziskat vydrz a pritom se neco naucit,co by me bavilo a dlouho laka.
Tak dekuji vsem za pripadne rady!
Kh21
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 07. úno, 2006 0:00

 

Příspěvekod Tedd » úte 07. úno, 2006 7:12

kazdej ti poradi www.hanumangym.cz
jinak www.delroys-gym.cz
www.skboxing.cz
KTSO nebo Skeleton ale to ti nerekni web
Tedd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00

Příspěvekod marvin » úte 07. úno, 2006 12:52

---
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

zdravým

Příspěvekod svobikkk » stř 03. kvě, 2006 20:40

Doufám,že už si zažil několik tréninků muay thai!A zjistil si že i přes tu bolest je to super sport,který obrovským tempem zvyšuje fyzičku to se na léto hodí,nebo ne? :lol:
svobikkk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Kh21 » pon 05. bře, 2007 15:04

Tak z toho nic nebylo,protoze jsem byl dlouho dobu v zahranici.Ale ted bych to chtel zase zkusit,ale zjistil jsem,ze vetsina klubu maji treninky v pondeli od 17hodin a to ja mam skolu.
Jedinne hanumam gym maji pro zacatecniky od utery,ale ja si predstavuju trochu vice individualnejsi pristup nebo proste mi prijde,ze jsou moc profi a vse tam asi bude tak trochu vice samozrejme.
Ja bych se chtel ucit od zakladu.
Nema nekdo zkusenosti s jinym klubem v Praze,ktery nema treninky v pondeli od 17hodin?
Dekuji!
Kh21
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 07. úno, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » pon 05. bře, 2007 15:30

www.8strikes.cz
Adam Pengsawang, zkušený borec. Ja ho osobně neznám, ale co jsem slyšel od kluků co u něj trénujou, tak jen chválu.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Baxxse » pon 05. bře, 2007 16:09

Kh21 píše:Jedinne hanumam gym maji pro zacatecniky od utery,ale ja si predstavuju trochu vice individualnejsi pristup nebo proste mi prijde,ze jsou moc profi a vse tam asi bude tak trochu vice samozrejme.


Toho se neboj...profi sice jsou ale ti profici tam trenuji v jiny cas. Jdi tam a vyzkousej to...sam uvidis a posoudis!!!
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

http://youtube.com/watch?v=EcQUrDnVS5U

Příspěvekod anomarox » pon 05. bře, 2007 20:37

anomarox
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 26. úno, 2007 0:00

Re: http://youtube.com/watch?v=EcQUrDnVS5U

Příspěvekod luen » úte 06. bře, 2007 1:38

anomarox píše:http://youtube.com/watch?v=EcQUrDnVS5U


:D kluci maji doma pekne knihy a kvalitni video :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod uniq » úte 06. bře, 2007 9:30

Baxxse píše:
Kh21 píše:Jedinne hanumam gym maji pro zacatecniky od utery,ale ja si predstavuju trochu vice individualnejsi pristup nebo proste mi prijde,ze jsou moc profi a vse tam asi bude tak trochu vice samozrejme.


Toho se neboj...profi sice jsou ale ti profici tam trenuji v jiny cas. Jdi tam a vyzkousej to...sam uvidis a posoudis!!!


aj keby nie, sparing z profikom ti da 10 krat viac ako sparing zo zaciatocnikom :!:
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

 

Příspěvekod dragonetty » úte 06. bře, 2007 22:25

ukropcany píše:
Kh21 píše:Ja bych se chtel ucit od zakladu.
V každom klube MT je väčšina začiatočníkov. Profíkom sa stane 1 z 1000 :idea: 95% odpadne do konca 1. mesiaca sparingov a tak to ide dokola, takže začiatočníkov je stále dosť... keine Angst.



Technika vyslovene okoukana z videii . Kluci by potrebovali potrenovat pod vedenim trenera aby je spravne navedl.

Co se tyce panove tech sparingu . Tak zacatecnici by meli zacit hezky od zakladu a po natrenovani technik jen sparovat mezi sebou aby si taky zvykly.
Pokud hned dostanou pres hubu od zkusenyho thai boxera tak jim to nic neda , krom modrin a mozny nechute dal trenovat.....

Takze zacit hezky od zakladu a poradne makat .....
dragonetty
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 25. črc, 2006 23:00

Příspěvekod Genesis » úte 06. bře, 2007 22:38

dragonetty píše:
ukropcany píše:
Kh21 píše:Ja bych se chtel ucit od zakladu.
V každom klube MT je väčšina začiatočníkov. Profíkom sa stane 1 z 1000 :idea: 95% odpadne do konca 1. mesiaca sparingov a tak to ide dokola, takže začiatočníkov je stále dosť... keine Angst.



Technika vyslovene okoukana z videii . Kluci by potrebovali potrenovat pod vedenim trenera aby je spravne navedl.

Co se tyce panove tech sparingu . Tak zacatecnici by meli zacit hezky od zakladu a po natrenovani technik jen sparovat mezi sebou aby si taky zvykly.
Pokud hned dostanou pres hubu od zkusenyho thai boxera tak jim to nic neda , krom modrin a mozny nechute dal trenovat.....

Takze zacit hezky od zakladu a poradne makat .....


to že jim to nic nedá, no nevim, ale když sem sparoval na TKD s mnohem zkušenějším týpkem, tak sem celkem dostal, on si na mně jen něco zkoušel většinou, ale stejně mi přijde, že mi to dalo dost a bavilo mě to mrtě, takže nevim jestli to lidi se zájmem fakt odradí
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Kh21 » úte 06. bře, 2007 22:40

uniq píše:aj keby nie, sparing z profikom ti da 10 krat viac ako sparing zo zaciatocnikom :!:


To je hezke,ale kdyz bych nemel zadny zaklady,tak ani nevim,co pri tom sparingu muzu a co ne.
Tomu se chci prave vyhnout.Nekde tady na foru jsem cetl,ze u Hanumanu te spise tady postavi a moc se o tebe nezajimaji.Je to pochopitelne,kdyz maji nejvice lidi.
Proto se ptam,zda nekdo nezna jeste jiny klub.
Dekuji
Kh21
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 07. úno, 2006 0:00

Příspěvekod Kh21 » úte 06. bře, 2007 22:45

Genesis píše:to že jim to nic nedá, no nevim, ale když sem sparoval na TKD s mnohem zkušenějším týpkem, tak sem celkem dostal, on si na mně jen něco zkoušel většinou, ale stejně mi přijde, že mi to dalo dost a bavilo mě to mrtě, takže nevim jestli to lidi se zájmem fakt odradí


To jo,ale rikas zkusenejsim,ale ja jsem uplny zacatecnik.To je neco jinyho,nez kdyz mas zaklady a vse potrebne a da ti lekci lepsi typek.
Nerikam,ze jsem uplna lama..parkrat jsem se pral a na hubu jsem nastetsi zatim nedostal,ale prece tohle je sport s nejakymi pravidly a technikami a zaklady proste mit musim.Bez toho to asi nepujde.
Kh21
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 07. úno, 2006 0:00

Příspěvekod dragonetty » úte 06. bře, 2007 22:48

genesis tak to si asi extratrida

To ten TKDista asi za mco nestal .........


U nas se trenuje tvrde a zacina se od zakladu.

Jako tezko asi bude zacatecnik trenovat sparing s mistrem sveta v muay thai.

I to ze trenujou mezi sebou je pro zacatecniky dost velka makacka.
dragonetty
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 25. črc, 2006 23:00

Příspěvekod TongPa » stř 07. bře, 2007 10:09

ukropcany píše:...95% odpadne do konca 1. mesiaca sparingov...

...s ukropcaným... :twisted: :twisted: :twisted:

Jo, pamatuji si na ty "tvrďáky", co všude kolem sebe vykládali, že dělají thaibox, sport pro tvrdý chlapy... Do prvních sparringů pak nastupovali připosraný s dvojitým chráničem zubů (nevím jak s tím mohli dejchat?), pak dostali jednu střední ránu (žádný K.O. :!: ) a už je nikdo nikdy na tréninku neviděl... :roll: A naopak byli i tací, co přišli trénovat i s naraženými žebry. :idea:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Lada » stř 07. bře, 2007 12:00

Tak to je všude :wink: u nás se to taky dost střídá a nejde jen o to že dostane někdo do držky, bez čehož to nejde, ale když dotyční zjistí, že musí makat potom jeste dostanou do rynge při sparingu tak už se jim tam nechce....
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Thai box článek

Příspěvekod xiuwei » ned 30. zář, 2007 16:17

Nevím,jestli už tu ten článek někde není,ale pro jistotu dávám odkaz. Článek o Muay Thai se mi moc líbí:
http://www.super.cz/adrenalin/16988-zde ... luzbe.html
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Re: Thai box článek

Příspěvekod TF » ned 30. zář, 2007 19:28

xiuwei píše:Nevím,jestli už tu ten článek někde není,ale pro jistotu dávám odkaz. Článek o Muay Thai se mi moc líbí:
http://www.super.cz/adrenalin/16988-zde ... luzbe.html


že vám někdo vylomí čelist z lebky a naporcuje žebra?
Následovala série profesionálně provedených thaiboxerských úderů, vlečení za vlasy do křoví a další nákládačka.

......no já nevím ale většina lidí si o boxerech potažmo thai boxerech myslí že jsou to vypatlaný hovada co se rvou na potkání a takovýhle články tomu podle mě moc nepomáhaj :roll:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Thai box článek

Příspěvekod farmer » ned 30. zář, 2007 22:35

TF píše:
xiuwei píše:Nevím,jestli už tu ten článek někde není,ale pro jistotu dávám odkaz. Článek o Muay Thai se mi moc líbí:
http://www.super.cz/adrenalin/16988-zde ... luzbe.html


že vám někdo vylomí čelist z lebky a naporcuje žebra?
Následovala série profesionálně provedených thaiboxerských úderů, vlečení za vlasy do křoví a další nákládačka.

......no já nevím ale většina lidí si o boxerech potažmo thai boxerech myslí že jsou to vypatlaný hovada co se rvou na potkání a takovýhle články tomu podle mě moc nepomáhaj :roll:


Já myslím, že je jedno, co si kdo o tom myslí :-) Děláme to pro svou radost, nikdo za tebe nežije :wink:
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků