zlomenej nos

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

zlomenej nos

Příspěvekod TF » stř 07. bře, 2007 19:07

zdar lidi v čera sem si zlomil nos a je to moje poprvé :lol: tak se chci zeptat za jak dlouho můžu zase začít naplno s tréningem (dělám thai-box) díky za odpovědi
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

 

Re: zlomenej nos

Příspěvekod Baxxse » stř 07. bře, 2007 19:27

TF píše:zdar lidi v čera sem si zlomil nos a je to moje poprvé :lol: tak se chci zeptat za jak dlouho můžu zase začít naplno s tréningem (dělám thai-box) díky za odpovědi


To zalezi na vaznosti zlomeniny...neni zlomenina jako zlomenina!!! spis bych se zajimal co na to doktor nez lide tady!!!
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Re: zlomenej nos

Příspěvekod TF » stř 07. bře, 2007 19:35

Baxxse píše:
TF píše:zdar lidi v čera sem si zlomil nos a je to moje poprvé :lol: tak se chci zeptat za jak dlouho můžu zase začít naplno s tréningem (dělám thai-box) díky za odpovědi


To zalezi na vaznosti zlomeniny...neni zlomenina jako zlomenina!!! spis bych se zajimal co na to doktor nez lide tady!!!


no dostal sem ji zboku loktem byl hlej ale přepáška je v pohodě doktor mi řek 2 msíce bez kontaktu ale to mi příjde šíleně dlouho 8O
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Baxxse » stř 07. bře, 2007 20:18

Prodavaji se specialni ochrane masky...dost sportovcu je pri poraneni nosu pouziva aby mohli drive trenovat,zapasit a vubec delat dany sport...kazdopadne jsem to jeste nikdy nevidel u zadneho fightera,ale to neznamena ze to nejde...porad se svym lekarem zmin se mu o tehle moznosti. Treba ti neco doporuci...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod TF » stř 07. bře, 2007 21:00

Baxxse píše:Prodavaji se specialni ochrane masky...dost sportovcu je pri poraneni nosu pouziva aby mohli drive trenovat,zapasit a vubec delat dany sport...kazdopadne jsem to jeste nikdy nevidel u zadneho fightera,ale to neznamena ze to nejde...porad se svym lekarem zmin se mu o tehle moznosti. Treba ti neco doporuci...



zkusím díky moc za radu :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod TongPa » stř 07. bře, 2007 21:57

TF píše:
Baxxse píše:Prodavaji se specialni ochrane masky...dost sportovcu je pri poraneni nosu pouziva aby mohli drive trenovat,zapasit a vubec delat dany sport...kazdopadne jsem to jeste nikdy nevidel u zadneho fightera,ale to neznamena ze to nejde...porad se svym lekarem zmin se mu o tehle moznosti. Treba ti neco doporuci...



zkusím díky moc za radu :wink:

Mohl bys zkusit přilbu s mřížkou, ovšem ceny jsou od cca 800,-Kč a výš. Trochu nevýhodou je, že mřížka často poněkud narušuje vidění... Nos každopádně chrání dobře. Lepší je pořídit si přilbu s odnímatelnou mřížkou, protože jí bez té mřížky můžeš později využít při sparringu s někým lepším.... :wink:
Tady příklad z té levnější kategorie: http://www.hayashi.cz/chranice/prilba-f ... -3057.html
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 08. bře, 2007 8:09

TF:
Měl jsem uplně stejnej typ zlomeniny nosu jak ty (akurat ne od loktu ale od pesti), ani krev mi netekla. A přesně 2 měsíce bez kontaktu ale pul roku do uplneho zahojeni (tzn. pak snese i ranu). Me ho rovnali na 2x nejprve pri lokalu ale to stalo za houby tal nakonec pri celkovce a stejne je trochu sejdrem :)
Doporucuju ti lapovat, stinovat a honit fyzu. :wink:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod rizek » čtv 08. bře, 2007 10:59

No to me teda cekaj pekny veci :D , me, krasavce :D , no co, za vsechny zazitky se plati....
rizek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 26. říj, 2006 23:00
Bydliště: praha

Příspěvekod kik » čtv 08. bře, 2007 11:45

já měl ten samý problém tak se teď zaměř na něco jiného třeba na posku ,kondičku ,nebo otužování úderových ploch.
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Skateordie » čtv 08. bře, 2007 12:46

Tej helme az tak moc never. Mi to pouzivame niekedy na treningu a kamarat nam aj cez tu helmu pekne zafarbil a rozsekol nostek. Ale je pravda, ze nemam zrovne malinky nos :lol:.
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

 

Příspěvekod Lada » čtv 08. bře, 2007 18:38

tak to už pak jedině helmu na mašinu :lol:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron