judo + box v Brně

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

judo + box v Brně

Příspěvekod emil » pát 23. úno, 2007 18:38

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví o možnosti tréninku těchto dvou disciplín v Brně. Vím, že v Kometě se dělají oba sporty, ale zase netuším jestli se tam dá, jako k policajtům, dostat.
Ale to je fuk, klidně to může být i v jiných, nazávislých oddílech, jestli má někdo nějaké osobní reference, tak bych mu byl vděčný, kdyby mi poradil.
Jde mi jen o to naučit se základy boxu a juda. ®ádné sportovní ambice nemám, jsem na to už i poměrně starý(27) :lol: , jen se trochu hýbat, dík všem.
emil
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 23. úno, 2007 0:00

 

Re: judo + box v Brně

Příspěvekod emil » ned 11. bře, 2007 9:49

Opravdu nikdo neporadí nějaké konkrétní věci? Oddíly, podmínky apod.?
emil
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 23. úno, 2007 0:00

Příspěvekod xavier » ned 11. bře, 2007 12:31

Víš, když ti nikdo delší dobu neodpovídá, tak bys třeba mohl usoudit, že na internetu je hooodně odkazů na kluby, tudíž se ptát tady na podmínky, odkazy, atd je zbytečný.

Zkus třeba sekci "bojové sporty" na www.seznam.cz

Jinak nic ve zlém, pěkný den :wink:
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod damien » ned 11. bře, 2007 16:55

taky myslim
This is where the dragons went. They lie...
Not dead, not asleep. Not waiting, because waiting implies expectation. Possibly the word we're looking for is...
...dormant.
damien
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 08. bře, 2007 0:00

Příspěvekod hellas » ned 11. bře, 2007 20:14

Dá se tam dostat, jen budes neco platit, zatimco prislusnici PCR to maji zadara..Aspon tolik me rikal bratranec. Zkus se tam poptat..
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron