300

knihy, časopisy, TV, film a internet...

300

Příspěvekod pm » úte 13. bře, 2007 13:43

abychom nezamorovali jina temata

http://www.rlslog.net/300-r-rated-action-movie-trailer/

tesite se? ja jo
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod luen » úte 13. bře, 2007 13:49

Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod BuFF » úte 13. bře, 2007 14:20

Kdo to už vůbec nemůže vydržet tak po netu kolujou CAM i TS verze. Osobně jsem zatím rozpolcená osobnost, chci si nechat plnej zážitek na kino, ale zase možnost vidět už mnohem víc než jenom z traileru je velmi, velmi lákavá :wink: Už jste někdo neodolal a kouknul se? :lol: Klidně se svěřte jak se ten film povedl.
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Toman » úte 13. bře, 2007 14:37

Ja jsem si našel slibně vyzerajucí trailer na youtube. Čekal jsem než se to nastreamuje a pak tam byly záběry z Lord of the rings, Troy, Alexander The Great, King Scorpion....Kde nic tu nic.
Troy se mi líbila akorát amíci úplně vynechali božstva ...oops, kdo je potřebuje :) . Tak jen doufám že ve 300 nebudou Nesmrtelní střílet firebally atd. :D
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod sam-soi » úte 13. bře, 2007 21:49

jojo :) po velmi dlouhe dobe neco na co pudu do kina .... takze jednoznacne tesim
sam-soi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 162
Registrován: pát 02. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jeikob » úte 13. bře, 2007 22:29

Určitě jsem zvedavej.Ale přiznám se ,kde jsou ty časy tech starších výpravných filmu a bitev.Nemužu si pomoct pořád to na mne pusobí umele a trochu nerealisticky tím počítačem. vše je až moc precizní
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod zdenekk » úte 13. bře, 2007 23:05

Už jen z toho trajleru čpí animace. IHMO je dobrá animace taková, kterou nelze poznat. ©klebící se zpomaleně lítající hlavy si asi neužiju. Mám rád dobrou filmařinu, která neanimuje, když nemusí. Ale asi je levnější animovat než platit kompars a čekat až bude v exteriéru dobré světlo.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 13. bře, 2007 23:08

Spíš se mi nelíbí taková ta naklonovanost
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod BuFF » úte 13. bře, 2007 23:23

zdenekk píše:Už jen z toho trajleru čpí animace. IHMO je dobrá animace taková, kterou nelze poznat. ©klebící se zpomaleně lítající hlavy si asi neužiju. Mám rád dobrou filmařinu, která neanimuje, když nemusí. Ale asi je levnější animovat než platit kompars a čekat až bude v exteriéru dobré světlo.
asi je nejdřív dobrý zjistit v čem je záměr tohoto filmu :lol: to není historický film, ale rozpohybovaný comics něco jako SINCITY. Jestli někdo čeká film kterej bude vypadat reálně tak bude asi dost zklamanej. Kdo zná comics a ví v čem byl režisérův záměr, tak nad trailerem uslintává :lol: . Podle mě je to dost dobrá filmařina stejně jako SINCITY. Převést comics na filmový plátno aby se zachovala původní atmosféra je totiž dost velkej kumšt a jsem rád, že tenhle film je uváděnej u nás brzy po americký premiéře, takže se na něj nemusím koukat doma na televize, ale můžu si ho vychutnat pěkně na velkým plátně.
A jinak digitální animace,kolorování atd. je stále přibližně stejně drahé jako kompars a kliasické postupy, ale umožnuje již daleko více tvůrčí svobody. Když režisér víc co chce a potřebuje jsou pro něj digitální triky darem z nebes :lol:
Naposledy upravil BuFF dne úte 13. bře, 2007 23:31, celkově upraveno 1
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod BuFF » úte 13. bře, 2007 23:28

Jestli někoho zajímá jak vypadá akční herectví :wink: tak doporučuju se kouknout na tohle.
Být hercem není zase tak velká ulejvárna jak by si laik mohl myslet :lol:
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

 

Příspěvekod zdenekk » úte 13. bře, 2007 23:36

2BuFF
To, že jde o zpracování komixu jsem nevěděl, to trošku mění můj názor. SIN CITY mám rád.
Add Akční herci: My to na tréninku děláme taky a ještě si za to platíme. Přijď, dej mi za to honorář a budu se cítit jako ten chudák akční herec, co musí tak dřít.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Příspěvekod pm » stř 14. bře, 2007 11:16

presne tak - stejne jako filmove Sin City, je to zanr per se, comics prevedeny do filmove podoby, zadny Gladiator nebo Troja, ani zadnej historickej film. doporucuju precist si comics, - Raptor na nej daval odkaz nekde ve forech, existuje i kvalitni ceska edice. bude-li se libit comics, a mate-li radi comics jako takovy, z filmu budete nadseny.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Val » stř 14. bře, 2007 12:25

Radsi bych si precet komiks, ale davat 1000Kc za knizku, kterou prectu za den se mi nezda jako dobra investice.
Jinak v tom filmu budou vychazet z asijskych BU, protoze puvodni spartanske se nedochovalo a navic oproti komiksu tam bude nejakej zlobr nebo co. Cicham cicham prusvih :wink:
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod Gilles » stř 14. bře, 2007 14:16

Ten comics mám, je super!! Hltal jsem ho jak Conana v 15-ti :oops:
I když ta cena.......
Viděl jsem trailer, tak s realitou to nebude mít nic společného, ale zatím to vypadá moc dobře, tak uvidíme v kině.
Gilles
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21. úno, 2007 0:00
Bydliště: Valachy

Příspěvekod jeikob » stř 14. bře, 2007 16:36

No on komiks je skoro moje profese studoval jsem ilustraci na umprum a komiksy sbírám snad od detství. Problém převodu komiksový předlohy do filmu je opravdu oříšek.Komiks jako medium umožnuje a často využívá prostředky,který žadný jiný medium nezvláda. Ruzný časoposuny zobrazení okamžiku a zaroven v bublině muže být rozepsán složitý dialog.A rukopis výtvarníka .Třeba na superhrdinských komiksech jsou hlavně zabavný ty dialogy ,který provazej ty krkolomný akce a to ve filmu nejde. Tak že ten film ,který se delá podle komiksu by neměl uplně kpírovat komiks,ale jen něco si z nej pujčit.
Třeba Sin city na první pohled je to vizualní podivaná a má to cosi do sebe,ale přece jen je to pouze okopírovaný komiks. A přijde mi že tam trošku chybí nebo spíš je tam přehnaná ta Noir atmosfera.Mne by se třeba víc to Sin city líbilo zpracovaný ve stylu francouzský spojky.
To byl film u kterýho ,když jsem videl prvně jsem nedejchal jak mel hutnou atmosferu.
Jo jinak co se týká Franka Mullera tak mám od nej nejradši Návrat temného rytíře. Jinak muj kun je spíš Alan Moore či Neil Gainman a jeho sandman:)
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod ShogunShade » čtv 15. bře, 2007 9:41

tenhle comics stoji 1000 Kc( vydavatel : Calibrepublishing, dnes Comicscentrum) je jeden z mych nejoblibenejsich a osobne me mrzi, ze si nikdo v Cechach neuvedomuje jmeno Frank Miller: tvurce Sin City, 300, Electra Assassin... vsude ve svete se o tom takhle mluvi, zvelebujou ho, ale u nas to nikoho nezajima :(
Ale je to tak, kdo ceka historickej velkofilm, bude sklaman, kdo ceka komics plnej akce, myslim, ze sklaman nebude :D
UZ SE NEMUZU DOCKAT !!!!!!!!!!!! :D :D :D
ShogunShade
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 22. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Val » čtv 15. bře, 2007 10:09

jeikob> ja zase patrim (asi) k mensine, ktera byla rada, ze Sin City presne kopirovalo komiks, protoze mi prijde, ze (podobne jako u BU) pokud se nekdo snazi predlohu vylepsit, tak je z toho skoro vzdycky hrozny fuj (viz. treba Elektra), ale nejsem odbornik

(jinak jsem tez obdivovatel Sandmana a i ostatnich Gaimanovo pocinu)
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod jeikob » čtv 15. bře, 2007 15:54

Val píše:jeikob> ja zase patrim (asi) k mensine, ktera byla rada, ze Sin City presne kopirovalo komiks, protoze mi prijde, ze (podobne jako u BU) pokud se nekdo snazi predlohu vylepsit, tak je z toho skoro vzdycky hrozny fuj (viz. treba Elektra), ale nejsem odbornik

(jinak jsem tez obdivovatel Sandmana a i ostatnich Gaimanovo pocinu)


Jasně tohle je subjektivní pocit taky se mi film sin city líbil a má to cosi do sebe. Ale nebyl jsem nijak odvařenej ničim mně to nezaskočilo nevycházel jsem z kina omráčenej. To se mi stalo naposled u animovaný Cesty do fantazie nebo u Blade Runnera. No elektra je sračka a vetšina tech nových podle super hrdinu. Teda posledního batmana sem nevidel tak to nevím. nejlíp se povedli první dva batmani od tima burtona
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod pm » čtv 15. bře, 2007 15:59

me Sin City nadchlo, comics na platne, o to slo
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Val » pát 23. bře, 2007 10:49

tak jsem mel moznost v kratke dobe shlednout jak komiks tak film 300 a komiks je uderny jak to ma bejt a ktomu uzasna Millerova kresba, super, ovsem film se moc nevyvedl, trvurci pouzili par animaci z Pana prstenu (zlobr, mutanti), par z Gladiatora (obili), pridali plytkou a trapnou dejovou linii (kralovna), pak najmuli "herce" z mistniho fitka a vznikl dalsi prumerny akcni film made in Hollywood ...
btw: bojove umeni hercu je tradicne smesne, akorat uspesny X blok krale Leonidase muze konecne vrhnout jasno do hadky na jinem miste toho serveru, X blok je skutecne smrtici technika - hlavne proti zlobrum :D
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron