Postava...

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Postava...

Příspěvekod stronger » stř 14. bře, 2007 11:38

čau jsem tu novej, myslím že je tady celkem dobrá parta tak i já začnu nějakým tím příspěvkem. Co si myslíte o tom jak chce být každej hrana jako stodola a mít ruce jako slon? Já osobně si myslím že tohle už jde celkem dolů. Nabušenej je každej magor. Takovej člověk si myslí jakej je king a že se ho všichni bojí. Jakej je váš názor a co sami preferujete za postavu? Jste spíše pro mega stodolu nebo klasika rýslej fighter????díky
Seru na vás, du domu...
stronger
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 14. bře, 2007 0:00

 

Příspěvekod TongPa » stř 14. bře, 2007 12:38

ukropcany píše:Sám som tučko, takže sa mi páčia tučkovia... Sefo, Hunt, Mo, Botha... kto by už len chcel byť vysekaný ako Buakaw, že... :wink: :P

A nad postelí máš plakát s Butterbeanem, viď? :twisted: :wink:
Naposledy upravil TongPa dne stř 14. bře, 2007 20:13, celkově upraveno 2
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Lada » stř 14. bře, 2007 14:19

no jo ukropčany už má ten rodinný život, pohodičku to se blbě udržuje postava :lol: my co ještě lítáme za ženskýma hold ze sebou musímě něco dělat :lol: :lol: :lol:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod CiD » stř 14. bře, 2007 15:03

no jo ukropčany už má ten rodinný život, pohodičku to se blbě udržuje postava Smějící my co ještě lítáme za ženskýma hold ze sebou musímě něco dělat Smějící Smějící Smějící


presne viem o com hovoris a plne s tebou suhlasim :wink:
aj toto raz pominie
CiD
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 11. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Baxxse » stř 14. bře, 2007 15:16

CiD píše:
no jo ukropčany už má ten rodinný život, pohodičku to se blbě udržuje postava Smějící my co ještě lítáme za ženskýma hold ze sebou musímě něco dělat Smějící Smějící Smějící


presne viem o com hovoris a plne s tebou suhlasim :wink:


I ja se pridavam...

to ukropcany: Abys neskoncil jako Akebono... :lol: :lol: :lol:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod jeikob » stř 14. bře, 2007 16:22

No já zase preferuju takový ty šlachovitý rychlýa obratný vychrtlíky,který když daj pecku tak je to rána železnou pružinou:)Třeba hwang jang le nebo Billy CHow či Ken lo .mimochodem bývalý thai boxeři
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod TongPa » stř 14. bře, 2007 17:13

ukropcany píše:ne ne páni... sekol som dole 12 kíl... už mám len 93... :twisted: A v sparingu som stále nepríjemnejší a nepríjemnejší... :lol: :twisted: V živote mi nepadlo toľko ľudí čo teraz... :twisted:

Ty se máš, já mám opačný problém... :( Normálně taky vážím v rozmezí 91 - 95 kg, ale o Vánocích jsem se hrozně rozežral a k tomu ještě od té doby z časových důvodů flákám tréninky... A ten úbytek pohybu je hodně znát... :oops:

PS: A kolik že to měříš? :P
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Baxxse » stř 14. bře, 2007 18:10

ukropcany píše:ne ne páni... sekol som dole 12 kíl... už mám len 93... :twisted: A v sparingu som stále nepríjemnejší a nepríjemnejší... :lol: :twisted: V živote mi nepadlo toľko ľudí čo teraz... :twisted:


Ty jova...taky bych potreboval trochu dolu,ale nevim nevim...porad to leze opacnym smerem...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod migli » stř 14. bře, 2007 19:07

Nojo, no... to je porad "tato dojez to po te male, at se to nemusi vyhazovat...", takze tloustne nas ovcak i ja :), ale aspon konecne dozeru svoji hubenou postavu :lol:

Ja osobne nepreferuji to, jak ma vypadat postava, ale spis ta technika - Cro Cop, Fedor :twisted:

napr. tady:

http://youtube.com/watch?v=17LTuwURsdw

ale on i Cro Cop je docela gorila - na svych strankach uvadi 102kg 8O
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 15. bře, 2007 7:31

CroCop je vysekanej, ale na rozdil od jinych je prirozena HW stejně jako Fedor, Sáša.... Mně osobně se nejvíc líběj normální figury Nogueira, BJ, Shogun prostě těla bez známek mutace.... :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod TongPa » čtv 15. bře, 2007 10:26

ukropcany píše:... sekol som dole 12 kíl... už mám len 93... :twisted: A v sparingu som stále nepríjemnejší a nepríjemnejší... :lol: :twisted: V živote mi nepadlo toľko ľudí čo teraz... :twisted:


ukropcany píše:ca. 180... nič si z toho páni nerobte, pred 6 rokmi som mal 120 kíl... 8)

Tyhle bývalí tlouštíci jsou při sparringu nejhorší... :lol: Léta trenují se závažím (panděrem), pak to "sundají" a jsou hned výbušný a rychlí jako srač/*a... :twisted: :wink:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Genesis » čtv 15. bře, 2007 10:59

a to sem si řikal že sem těžkej když sem měl 85 kg a 185 cm, teď mám potom jak sem začal dělat TKD a cvičit 77kg a přijde mi to v poho, ale potkat někoho o 20 kilo těžšího ve svalech tak čumim
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 19 návštevníků

cron