Vas nazor na toto?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Wodnicek » stř 14. bře, 2007 18:16

ale pavela: nevravim o tom ci je trenovany alebo ci ma spravnu techniku ide o to ze ich je viacej davaju mu na frak bo aj taky kop boli..povedz ze nie tak povies riadnu hlupost...
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

 

Příspěvekod zlomenakatana » stř 14. bře, 2007 22:09

co sa tyka toho videa tak raz frajeri natrafia na niekoho so strelnou zbranou a potom by som chcel vidiet to video.. :twisted:

4Gino: tvoj pribeh je dost podobny tomu mojmu. Na zakladke som bol obetou sikany. Ked som zacal robit BU tiez sa to rozkriklo a zrazu som mal pokoj. Dnes som svojim "tryznitelom" vlastne vdacny, pretoze ma doviedli do dojo.. dakujem vam chaloši za vaše prijemne techniky mucenia. A tiez podobne ako u teba Gino to vo mne zakorenilo obrovsku nenavist voci nespravodlivosti typu dvja ho drzia treti boxuje..grr
zlomenakatana
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 13. lis, 2006 0:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Gino » čtv 15. bře, 2007 7:50

zlomenakatana píše:4Gino: tvoj pribeh je dost podobny tomu mojmu. Na zakladke som bol obetou sikany. Ked som zacal robit BU tiez sa to rozkriklo a zrazu som mal pokoj. Dnes som svojim "tryznitelom" vlastne vdacny, pretoze ma doviedli do dojo.. dakujem vam chaloši za vaše prijemne techniky mucenia. A tiez podobne ako u teba Gino to vo mne zakorenilo obrovsku nenavist voci nespravodlivosti typu dvja ho drzia treti boxuje..grr


Presne jak rikas.
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

pravda

Příspěvekod wushi » čtv 15. bře, 2007 8:13

samozrejme, že máte všetci pravdu a je to svinstvo na kvadrát...čo mi trochu na tom videu nesedí je, že aj bez tréningu bu je automatická reakcia (väčšinou) na bitku aspoň zakrytie hlavy prípadne štart nohy naprázdno vpred, bez rozmýšľania či trafí alebo nie...aspoň u mňa to od malička tak fungovalo, proste keď na mňa starší borci vyštartovali, hlavne v sede alebo na zemi som ani neviem ako kopal nohami okolo seba a tých borcov to niekedy dosť zabolelo, taká pätička do rozkroku urobí svoje...a teraz to synátor praktizuje aj na mne...nedám pozor a pic ho do vajec...aaauuu.... :D :cry:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod pavela » čtv 15. bře, 2007 12:51

Mohlo se stát, že chlapec prostě zkameněl, strach udělá svoje. wodnicek, máš samozřejmě pravdu, ale stačilo by tak málo aby ten kop nebolel žejo, třeba udělat krok směrem ke kopajícímu žejo(teda aspoň z hlediska wušu) Ale není to jak říkáš o technice a ani o trénovanejch lidech, ti by reagovali jinak. když do tebe každej den bušeji na tréningu, tak se z nějaký tý rány nepoděláš strachy,páč jsi na to zvyklej žejo :lol: A je jedno jestli děláš box, thaibox nebo wušu, proto je dobrý cvičit a cvičit a cvičit(jak pravil už Lenin :lol: :lol: :lol: )
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Wodnicek » pát 16. bře, 2007 6:54

samozrejme ze mas pravdu palvela no aj tak si myslim ze z rany sa " nepodelal" ale skor to ze videl nadherny polkruh urasetnych junakov pred sebou...
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

Příspěvekod diablik » pát 16. bře, 2007 9:08

..mazem predosly prispevok...k tomu videu sa ani nema cenu vyjadrovat..polske sracky si vytipovali chudaka,ktory to "projel" na celej ciare a "potrenovali" na nom..je to hnoj :evil: bleeeeeh
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Rychi » pon 19. bře, 2007 20:55

Rychi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned 12. úno, 2006 0:00
Bydliště: Tatami

Příspěvekod damien » úte 20. bře, 2007 22:00

Gino píše:
damien píše:
defendu píše:A co tě učí damiene BU,když to nutné je?


kdyz to nutne je tak samozrejme bojovat, ale je do urcitych mezi...treba do leziciho uz bych nekopal.


Jestli jsi se do takove situace jeste nedostal, jak muzes kruci vedet, ze bys do nej nekopal? Ja naopak myslim, ze jo, ze by sis kopnul (pokud bys ale byl ten, kdo stoji nad tim lezicim). Nechame byt...


promin ,ale neznas me... ja opravdu nejsem konfliktni tip... a souboje nevyhledavam... uz z toho duvodu bych nikoho nenapadl a tim padem bych do nej nekopal... ale samozrejme kdybych byl napaden... a porazil utocnika... kopnul bych si kdyby se zvedal a sel na me... v opacnem pripade (kdyby lezel) bych ho nechal nap[okoji a klidil bych se.
This is where the dragons went. They lie...
Not dead, not asleep. Not waiting, because waiting implies expectation. Possibly the word we're looking for is...
...dormant.
damien
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 08. bře, 2007 0:00

Příspěvekod Val » stř 21. bře, 2007 10:43

Rychi> tak je to spravne, deti se pripravuji na zivot, skoda ze za to budou akorat potrestani :?
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod Lada » stř 21. bře, 2007 12:30

Připravují na život? 8O na to jsi přišel jak?

Tím, že si mezi sebou domluví hromadnou bitku a učí se jak mlátit a napadat ostatní žáky, jednotlivě ve skupině, vyzkouší si nějaké útočné zbraně (typu boxer) jak tam bylo zmíněno......

Proboha probuď se, jediný na co se tihle smardi připravují je mlácení dalších spolužáků, později lidí kvůli zábavě jak už to tak chodí :x
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Val » stř 21. bře, 2007 12:58

Lada> nevidel jsem to video, uz ho smazali, ale snad to nebylo tak zle, my se ve skole taky rvali, dokonce jsem kamaradovi na ZS zlomil ruku, ale pratele jsme do dnes a nestali se znas zadni vrahouni a nebo sikana - jak jsem byl nestastnej, kdyz se do mne zacala pravidelne navazet jedna particka a jak jsem jim za to dneska vdecnej ! deti se proste jen instinktivne pripravuji na zivot mezi zlodeji a nasilniky, proc jim tom branit ?
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod damien » stř 21. bře, 2007 19:28

Val píše:Lada> nevidel jsem to video, uz ho smazali, ale snad to nebylo tak zle, my se ve skole taky rvali, dokonce jsem kamaradovi na ZS zlomil ruku, ale pratele jsme do dnes a nestali se znas zadni vrahouni a nebo sikana - jak jsem byl nestastnej, kdyz se do mne zacala pravidelne navazet jedna particka a jak jsem jim za to dneska vdecnej ! deti se proste jen instinktivne pripravuji na zivot mezi zlodeji a nasilniky, proc jim tom branit ?


bylo to zle opakovane ho kopal do hlavy a docela silne...
This is where the dragons went. They lie...
Not dead, not asleep. Not waiting, because waiting implies expectation. Possibly the word we're looking for is...
...dormant.
damien
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 08. bře, 2007 0:00

Příspěvekod Rychi » stř 21. bře, 2007 20:38

damien píše:
Val píše:Lada> nevidel jsem to video, uz ho smazali, ale snad to nebylo tak zle, my se ve skole taky rvali, dokonce jsem kamaradovi na ZS zlomil ruku, ale pratele jsme do dnes a nestali se znas zadni vrahouni a nebo sikana - jak jsem byl nestastnej, kdyz se do mne zacala pravidelne navazet jedna particka a jak jsem jim za to dneska vdecnej ! deti se proste jen instinktivne pripravuji na zivot mezi zlodeji a nasilniky, proc jim tom branit ?


bylo to zle opakovane ho kopal do hlavy a docela silne...


rekl bych, ze to byla bitka spis o cest a o to, zkusit si poradne zabouchat :), protoze na konci si podali ruce.
Rychi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned 12. úno, 2006 0:00
Bydliště: Tatami

Příspěvekod Val » čtv 22. bře, 2007 12:31

tak to jsou dobry fici, nevim jestli bych podal ruku clovekovi co by mne na zemi kopal do hlavy
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod lojza89 » čtv 22. bře, 2007 16:16

tohle jsou typičtí debilové co si timhle zvedají sebevědomí - já osobně si myslím že nejlepší je v takové situaci "probít" se ven z kruhu a zdrhnout - ale záleží na situaci - klidně by se mohlo stát že mě sundaj a na zemi bych dostal ještě víc, tak nevim ....................................
lojza89
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 17. bře, 2007 0:00

Příspěvekod fighter99 » sob 14. dub, 2007 20:42

pavela píše:Mohlo se stát, že chlapec prostě zkameněl, strach udělá svoje.


To znam,sel sem takhle vecer s kamoskou a potkal sem jednu particku s kterou se vzajemne nemame moc v oblibe,a jeden na me at jdu k nim ze se mnou potrebujou mluvit,ja sem se kouknul na kamosku,rekl sem si nebudu srab,fakt se mnou jen chtej mluvit a delam 6 let BU a jsou ,,jen" tri tak to kdyztak nak zvladnu(blahovost) a sel sem k nim,jen sem dosel k nim,malem sem chyt delo(nastesti aspon naky reflexy mam),a kdyz do me ten jeden zacal strkat(110 kilo asi 190 cm) tak sem jeste chvili mel hrdinsky kecy typu:Na mladsiho ses hrdina,a jeste s kamosema apod. a kdyz sem pochopil ze dostanu jak svine kdyz hubu nezavru(porad do me strkal,cim dal duraznejc) tak me uplne ochromil strach,jen sem ustupoval a uplne podelane rikal:Nech me bejt.Otocil sem se a rychlejsim krokem sem dosel ke kamosce,a padali jsme pryc.Ta moje kamoska dva z tech kluku znala(jeden byl dokonce jeji spoluzak,a tak sem myslel ze fakt nebude zadnej konflikt,a oni me jeste chteli ztrapnit pred ni-coz se jim povedlo). Nejlepsi je ze ten co byl nejvic vzadu pak nejvic vypravel jak sem mel bobky,ale sam by se ke me ani nepriblizil ptz vi ze kdyby neco na me zkusil tak by sbiral zuby po zemi(neberte to jako machrovani :wink: ).Ale machruje s tim ze sem strach z kluka o hlavu vetsiho a asi 50 kilo tezsiho to vypravi,ale sam by se nepriblizil ani ke me/a to jsme asi skoro stejne velky) natoz k nekomu jako ten jeho kamos.Proste srabu je hromada,ale jak maj kamose tak jsou obrovsky hrdinove :evil:
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod pavela » ned 15. dub, 2007 13:04

Nojo, na to aby člověk neměl při napadení strach a neroztřásly se mu kolena,musí bejt opravdu pořádně otlučenej. A o pohledu do laufu to platí dvojnásob...
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků