MT & kulturistika

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod TongPa » stř 21. bře, 2007 8:14

ukropcany píše:...čo sa týka ostrého sparingu, tak občas stačia aj 2 kolá... :D Strašne záleží kto proti Tebe stojí...

Jo, to souhlasím. Když proti tobě stojí nějaký looser, tak je to celkem pohoda... Člověk to odbouchá pěkně uvolněně a technicky, prostě jak by to mělo být... 8) Ovšem když proti tobě nastoupí nějaká excelentní mlátička, situace je úplně jiná... Bojovat v křeči o "holý život" je zkrátka opravdu strašně vysilující... :oops: :wink:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod ziletka » stř 21. bře, 2007 18:13

2lada tak vies ked ta budee nahanat 200 na..banych nacistov sa ti zide:D
ziletka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát 16. bře, 2007 0:00

Sparing

Příspěvekod lukaskon » stř 21. bře, 2007 22:21

Hoši koukám tu na ty vaše sparingy a chtěl bych to vidět :-) Já osobně sparuju většinou většinou 6 kol, občas si dám 8 nebo lehce 12. Ale je jasný že mejch 12 lehce je něco jinýho pro ostatní :-)
Když mám sparing 6 kol tak to většinou dodělám 6 kolama aparátů (samozřejmě vše 3 min).
Jinak jsem po rychlým shlédnutí viděl něco jako, že to je pro supermany těch 12 kol a věřte není to tak. Nejde totiž jen o kondiční trénink, ale pžedevším o rozvržení fyzických sil. Profesionálové ani amatéři netrénují příliš odlišně, ale tempo v zápase je dost rozdílné!
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Sparing

Příspěvekod lukaskon » čtv 22. bře, 2007 8:04

Během tréninku to jde, zrovna dnes to navrhnu všem kdo budou mít zájem odpoledne i dopoledne, ale myslím, že moc velkej zájem nebude :-)
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod mirsv » sob 27. říj, 2007 10:47

to je nějaký divný,ne :?: hodinu sparovat :?:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 11 návštevníků