300

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod TRiTON » sob 24. bře, 2007 12:54

300 bitva u Thermopyle-fakt hustej film,byl sem na něm a hodně se mi líbil..fakt doporučuju..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

 

Příspěvekod Panda » sob 24. bře, 2007 19:12

take jsem shledl, rubačka je to pěkná, bojové scény náhodou také(na rozdíl od Vala je považuji za kvalitně realně zpracované, mám menší zázemí z šermu a bitvách).
Když přehlédnete fakt že sparťaná jsou banda propagující čistou svalnatou rasu a Xerxes v podstatě rovnistářský liberál :lol: a uvědomíte si že máte fandit těm v červeném tak je to super akční zážitek, každý bojovník musí vidět :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » sob 24. bře, 2007 19:19

JJ take jsem to vcera videl a ... na muj vkus tam byl moc citit Hollywood! Dialogy moc uhlazene a zbytecne moc chytrackeho recneni, ale jinak ta grafika byla super.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » sob 24. bře, 2007 19:19

JJ take jsem to vcera videl a ... na muj vkus tam byl moc citit Hollywood! Dialogy moc uhlazene a zbytecne moc chytrackeho recneni, ale jinak ta grafika byla super.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Riverman » sob 24. bře, 2007 23:20

Chlapi, komu z vas neprebehl mraz po zadech, kdyz Leonidas zarval "This is Sparta!!!" a zkopl toho posla do studne?...proste paradni podivana...
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Panda » sob 24. bře, 2007 23:40

jo to mae geri bylo dobře provedený :) ale zabíjení poslů neschvaluji 8)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod sam-soi » ned 25. bře, 2007 8:36

ale tohohle sem pro klidne sejmout :) ... taky sem byl spokojenej ... obzvlaste prvni 1/2 filmu byla uplne super ... v te druhe jak uz tady zminil luen trosku moc freedom dialogu ale dobry

kazdopadne k videni bych to doporucil kazdymu 8)
sam-soi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 162
Registrován: pát 02. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod vavrinec12 » ned 25. bře, 2007 18:24

Tenhle film neni postavenej na zapletce nebo prekvapeni. Kazdej vi (teda kazdej kdo si listoval v citance :wink: ) o bitve o Thermopyl. Jsou to prave ty "freedom dialogy", ktery cely ty stylyzovany graficky a akcni strance dodavaj tu spravnou stavu a omacku.
vavrinec12
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 25. bře, 2007 0:00

Příspěvekod Val » pon 26. bře, 2007 11:27

Riverman píše:Chlapi, komu z vas neprebehl mraz po zadech, kdyz Leonidas zarval "This is Sparta!!!" a zkopl toho posla do studne?...proste paradni podivana...


ale ten predchozi pohled na manzelku, jestli jako jo nebo ne ?! tohle tedy v komiksu nebylo - Leonidas pod pantoflem :D
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod Makoto » pon 26. bře, 2007 12:17

Jsem slysel v Radiozurnalu, ze Iran ostre protestovalo proti filmu 300. ze to vubec tak nebylo...jako by to nekoho zajimalo :-)
Asi je problem jim vysvetlit, ze tohle je film a jeste k tomu comics :-) Cetl jsem ho v patek ve vlaku a dneska kouknu na film. Podle vseho to stoji za to :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod manikin » pon 26. bře, 2007 13:32

nemůžu než se přidat a doporučit...
manikin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00

Příspěvekod graver » pon 26. bře, 2007 14:37

Pokud se člověk vyrovná se záměrnou projekcí komiksu (nečetl jsem) na filmové plátno (kulisy jak od Z. Buriana, metoda modrého plátna a počítačové animace kde se dalo i nedalo...), tak to docela jde.
Pěkné maigeri na začátku taky hodnotím, pohled na zjevně alternativně sexuálně orientovaného Xerxa, když se mu kopí otřelo o držku, byl opravdu boží a musel vehnat slzy do obou okouch nejednomu podobně orientovanému (nic proti) :lol: :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod jeikob » pon 26. bře, 2007 15:36

graver píše:Pokud se člověk vyrovná se záměrnou projekcí komiksu (nečetl jsem) na filmové plátno (kulisy jak od Z. Buriana, metoda modrého plátna a počítačové animace kde se dalo i nedalo...), tak to docela jde.
Pěkné maigeri na začátku taky hodnotím, pohled na zjevně alternativně sexuálně orientovaného Xerxa, když se mu kopí otřelo o držku, byl opravdu boží a musel vehnat slzy do obou okouch nejednomu podobně orientovanému (nic proti) :lol: :lol:


Neni nad žižku či proti všem od vávry :)to jsou rubanice:)
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod graver » pon 26. bře, 2007 17:28

Jo, ten single-eyed byl taky dobrej. Výmluvné z hlediska reality BU - s jedním okem chybí prostorové vidění, tzn. odhad vzdálenosti apod. - hlavně v boji se zbraní imho dost handicap :?
Dalším kladným hrdinou byl taky ten Quasimodo - křivý na těle i na duchu :wink:

btw: ale Sparťanský ženský, to nemuselo být marný...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TRiTON » pon 26. bře, 2007 17:55

A navíc některé scény byly vtipne,třeba scéna kdy Leonýdas pojídající jabko nad mrtvolama se baví s kapitánem,který dodělával raněné, o dobrých mravech mě fakt dostala..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod BuFF » pon 26. bře, 2007 19:33

Povedenej filmík, ale tohle mě pobavilo o dost víc než všechny hlášky z toho filmu dohromady :lol: http://www.youtube.com/watch?v=pi2t58CRmbU
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Panda » pon 26. bře, 2007 21:10

graver píše:Jo, ten single-eyed byl taky dobrej. Výmluvné z hlediska reality BU - s jedním okem chybí prostorové vidění, tzn. odhad vzdálenosti apod. - hlavně v boji se zbraní imho dost handicap :?
Dalším kladným hrdinou byl taky ten Quasimodo - křivý na těle i na duchu :wink:

btw: ale Sparťanský ženský, to nemuselo být marný...


člověče já ti s tím jedním okem nevím ale příjde mi to spíš jako pověra na jedné dřevěné bitvě jsem v rámci scénáře hrál jednookého pirátského kapitána a celé jsem to odšermoval s páskou přes oko a bylo mi to docela uplně fuk...tak nevim...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Baxxse » pon 26. bře, 2007 21:25

Panda píše:
graver píše:Jo, ten single-eyed byl taky dobrej. Výmluvné z hlediska reality BU - s jedním okem chybí prostorové vidění, tzn. odhad vzdálenosti apod. - hlavně v boji se zbraní imho dost handicap :?
Dalším kladným hrdinou byl taky ten Quasimodo - křivý na těle i na duchu :wink:

btw: ale Sparťanský ženský, to nemuselo být marný...


člověče já ti s tím jedním okem nevím ale příjde mi to spíš jako pověra na jedné dřevěné bitvě jsem v rámci scénáře hrál jednookého pirátského kapitána a celé jsem to odšermoval s páskou přes oko a bylo mi to docela uplně fuk...tak nevim...


Urcite to povera neni... :!:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Příspěvekod Panda » pon 26. bře, 2007 21:42

No jak říkám z osobní zkušenosti, mojí boje (ne)schopnost to nějak neomezovalo, fakt je že od narození jsem byl lehce šilhavý :lol:
jediný problém byl zůžený zorný úhel takže nevidíš když někdo útočí ze strany, ale to v boji se zbraní na dálku je celkem jedno, to vadí spíš tělo na tělo...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Baxxse » pon 26. bře, 2007 22:10

Panda píše:No jak říkám z osobní zkušenosti, mojí boje (ne)schopnost to nějak neomezovalo, fakt je že od narození jsem byl lehce šilhavý :lol:
jediný problém byl zůžený zorný úhel takže nevidíš když někdo útočí ze strany, ale to v boji se zbraní na dálku je celkem jedno, to vadí spíš tělo na tělo...


Jasne ze osobni zkusenost muze byt trochu jina a zkreslena...ale videni obema ocima znamena, ze se obrazy vnimane simultanne obema ocima spoji v jeden a tak nam umoznuje vnimat hloubku prostoru,tedy odhadnout vzdalenost. S jednim to bohuzel nejde...
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků