Sebeobrana

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod migli » úte 24. dub, 2007 23:49

2 jeikob: mas SZ
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod jeikob » stř 25. dub, 2007 0:08

migli píše:2 jeikob: mas SZ


Jo vlastně co se tyká těch filmu mně se to vlastně líbí jako performanc,oživlý komiks :lol: nejblíž realitě mi tak přijde old boy s kladívkem.A jak mám ty filmy rád tak mne zajímá z čeho čerpali tvurci tedy přes film hledám realitu.A NE VE FILMU REALITU
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » stř 25. dub, 2007 7:29

diablik píše:... ja neviem Jendo,necital som ich a ani som nic od teba nedostal :lol:


Já jo. Já to dostal emailem, je to už ale pár let a určitě to nenajdu, nicméně to bylo zajímavé čtení.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 25. dub, 2007 7:45

zkusím to dohledat,ale nic neslibuju....... :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod JAQ » stř 25. dub, 2007 12:06

2Jendis: skoro urcite bych to mel mit ulozene, zitra to snad nasdilim.
JAQ
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: pon 28. bře, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jendis » stř 25. dub, 2007 12:16

Díky.Já to taky určitě mám....někde.... :oops: ...lidi,kdo o to máte zájem,napište tedy JAQovi......on Vás podělí.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod jeikob » stř 25. dub, 2007 13:48

no když začal cirka v 15 tak měl pomerně dost času :wink:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 25. dub, 2007 14:33

ukropcany píše:Chápem... Ty myslíš taký ten typ človeka, čo žije v diere, papá húsenice a korienky a keď príde do mesta, tak jazykom rozsekne betónovú kocku... chápem... no vieš, povedzme, že aspoň v mojom prípade to nebude realistické, pretože mám syna, chcel by som ešte aspoň jedného, mám 200 HP, chcel by som 300 a to že budem ovládať pár drvivých úderov mi bude celkom postačovať... Teba láka život typu vedieť 500 000 000 000 zbraní, ale žiadna baba? Asi nie... takýto magori existovali určite aj v európe a určite aj v ázii... nemyslím, že toto by súviselo s geografickou polohou...


No já nevím,ale třeba takový sportovní gymnasta se musí naučit možná daleko víc pohybu.A behem par let se je naučí a pak už je jen zdokonaluje.Tak nevím jaká je souvislost mezi deduškou . Tak že nevím jaký je problém ,abych nebyl chytán za slovo naučit se pohyby jako jsou udery,kopy,skoky,podmety,a další pokud je človek nějak nadaný a případně k tomu přidat tyč.pak už se to jen procvičuje a procvičuje
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod defendu » stř 25. dub, 2007 16:12

jeikob píše:
defendu píše:
jeikob píše:ps:neřekl jsem že ultimaty a street fight cvičí neonacisté.ale že se o to velmi silně zajímají :?: koukněte se na lidé-forum ,bojová umnění street fight co tam řeší a co ti lidé mají napsáno v profilech


Byl bys tak laskav a začal už konečně psát o něčem o čem opravdu alespoň něco víš (pokud takové téma najdeš)?Zajímají se,třeba i silně,to je možná pravda,ale ty se taky zajímáš o kungfu a necvičíš ho....,že? :evil:


poslal jsem ti soukromou zprávu


Pošli mi ji ještě jednou,protože mi žádná nepřišla.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod jeikob » stř 25. dub, 2007 16:26

Já v tomhle s tebou naprosto souhlasím.Ale tady jde spíš o to,že jsem napsal že ty asiati to maj komplexnější nebyla řeč o kvalitě.
Rozšířeřenější sadu štetcu:)nekdo se pak specializuje na konkretní techniky a kombinace.Mně třeba šlo líp kopat. V boxu by mi ty nohy chybely.prosím koukni na příspevek festival bojových sportu a umnění :?:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 25. dub, 2007 17:37

Asi ano.zdraví a život je prednější.Zajímal by mne tvuj názor na to co jsem napsal na foru festival bojových sportu a umnění.týká se to podle mne zavažnějšího problému než je kung fu vs box.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Ukropcany

Příspěvekod lukaskon » stř 25. dub, 2007 20:53

Tak ta posledni vety, ci posledni vety se ti opravdu povedly :-)
Me se sice ten napad nejakeho festivalu libi, ale nevim jak to zorganizovat a jak by to vlastne melo vypadat. Ale to co si napsal ty na me plati asi jeste vic ... proc bych zachranoval svet kdyz mam doma manzelku 3 dcery a psa a uz tak se jim poradne nevenuju :-) Mam jine priority a asi podobne tvym :lol:
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Jendis » stř 25. dub, 2007 21:02

Co doma nezvládají rodiče,těžko dá do kupy nějaký "festival"... :roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: Sebeobrana

Příspěvekod DrGlock » sob 28. dub, 2007 22:30

ing píše:Ahoj, mam takovej problém, myslim, že nejsem jedinej. Jsem pekne nasr*nej protože dneska už člověk nemůže jít do hospody aby ho nějakej zamindrakovanej idiot nezacal obtezovat, ze o nem neco rikal a zvat ho na bitku. Setkavam se s tim pokazdy, furt na me nekdo neco ma. Uz jsem se do rvacky dostal ale nedopad jsem nejlip, bylo mi 16 a mel jsem neco upito. Tak nejak je mi jasny, ze se tomu nevyhnu a ze to jednou proste pride a do neceho se zase dostanu... Problem je v tom, ze zadnej bitkar nejsem, nosim brejle a kdyz si je sundam, tak mam samozrejme horsi postreh, nez s nima. Nevidim bez nich upone nejhur ale jde o ten postreh zvlast kdyz je venku tma. Zacal jsem premejslet o tom, ze bych zasel treba na par treninku boxu, vim, ze se za mesic nenaucim boxovat, ale proste to jenom zkusit, jestli to bez tech brejli vubec pujde a kdyby to slo tak se tomu proste venovat. Mam docela svalnatou postavu a silny ramena a myslim, ze umim dat slusnou ranu, jenze kdyz na me nekdo na ulici de, tak me zacne paralizovat strach a proste cejtim se jak nejvetsi slaboch a ty ruce jako by me neposlouchali... Vim, ze to zni divne, ale chtel bych to aspon zkusit. Do hospody chodit neprestanu, bitkam se budu samozrejme vyhejbat co to pude, ale jednou to urcite pride, ze me nekdo napadne a nebylo by spatny mit nejaky sance..... Asi si mozna budete myslet, ze jsem blbej nevim, ale zajima me co si o tom myslite. Diky vsem.


Jsem línej a nečetl jsem celou diskusi, tak jen reakce na tvůj první příspěvek...

Jedinej problém kterej máš je to, že v šestnácti letech chlastáš. Pokud nepočítáme holky, dokážeš si představit jednodužší cíl, než přiopilej teenager? Proto po tobě půjde každej impotentní blbec, co si chce něco dokazovat, jsi prostě snadná kořist. Máž dvě možnosti, buď přestaneš chlastat, nebo se naučíš bít. Psal jsi, že do hospody chodit nepřestaneš, tak začni s tím boxem a pamatuj si, že aby to mělo nějakou cenu, tak musíš trávit víc času na tréninku, než v hospodě.
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Předchozí

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron