Zrychleni uderu ...

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Zrychleni uderu ...

Příspěvekod OngBak » čtv 14. čer, 2007 0:53

Existuje nejaka metoda na zrychleni uderu rukou??? Jsem velky a svalnaty , davam velke rany ale take jsem pomerne pomaly :) . Slysel jsem ze muzu byt pomaly jelikoz chodim pravidelne do posilovny , pry se tim zkracuji slachy ! :cry: ...objednal jsem si z internetu hrusku , bude nejaka sance se nan i zlepsit ???
OngBak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 04. čer, 2007 23:00

 

Zrychlení rukou

Příspěvekod lukaskon » čtv 14. čer, 2007 6:00

Samozřejmě, že údery jdou zrychlit. Už se to tu ale probíralo, jen nevím kde. minimálně na strákách profiboxing.cz je fórum, kde jsou podrobně popsaný 2 tréninkz přímo vhodný pro tebe ...
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Zrychleni uderu ...

Příspěvekod Skateordie » čtv 14. čer, 2007 10:24

OngBak píše:Existuje nejaka metoda na zrychleni uderu rukou??? Jsem velky a svalnaty , davam velke rany ale take jsem pomerne pomaly :) . Slysel jsem ze muzu byt pomaly jelikoz chodim pravidelne do posilovny , pry se tim zkracuji slachy ! :cry: ...objednal jsem si z internetu hrusku , bude nejaka sance se nan i zlepsit ???

Vsetko sa da, len kazdy ma proste ine predpoklady na vsetko. Niekto proste nikdy nebude taky rychly ako niekto iny :wink:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků