Hledám odoílů v okolí valašského meziříčí

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Hledám odoílů v okolí valašského meziříčí

Příspěvekod jkz » úte 12. čer, 2007 22:46

Mám stručný dotaz:
Jsem 10 km vzdálený od valašského meziříči a chci se učit v jiujitsum,ale našel jsem jen oddíl ve Zlíně což mi časově ani finančně není přikloněno.Nevíte kde se cvičí v okolí valmezu???
Díky za odpovědi

Swatosh@seznam.cz
jkz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

 

Příspěvekod LiPai » stř 13. čer, 2007 7:55

JKZ pokud muzu doporucit tak zkus Oddíl bujinkanu ve Vsetíne nevím jestli stale funguje, a ucitel je hodne dobry. Notná část treninku je venovana TaiJutsu ktere obsahuje i mnoho technik JiuJitsu.

Podivej se na jejich stranky tam bude vic info.
LiPai
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod jkz » stř 13. čer, 2007 18:02

LiPai píše:JKZ pokud muzu doporucit tak zkus Oddíl bujinkanu ve Vsetíne nevím jestli stale funguje, a ucitel je hodne dobry. Notná část treninku je venovana TaiJutsu ktere obsahuje i mnoho technik JiuJitsu.

Podivej se na jejich stranky tam bude vic info.


Díky za radu.To jsem nevěděl že se na Vsetíně něco podobného cvičí...to by bylo ideální pro mě z mnoha hledisek.Ještě jednou díky
jkz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod LiPai » stř 13. čer, 2007 20:08

Rádo se stalo. Měla by tam stále být dobrá parta lidí a styl je to opravdu dobrý.
LiPai
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 23. dub, 2006 23:00

Příspěvekod jkz » čtv 14. čer, 2007 13:05

Dobrá tedy.Přece jenom kdyby z Vás někdo věděl o jiujitsu v okolí vsetína nebo valašského meziříčí dejte mi vědět sem nebo na email:Swatosh@seznam.cz
V jj nemám žádné zkušenosti a celkově to taky není žádná sláva,ale pokud někdo cvičí třeba jen venku v partě lidí a brali by někoho kdo chce cvičit a chodil by pravidelně je na koho se obrátit :!:
jkz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod jkz » pát 15. čer, 2007 12:51

I když pod vedením někoho kdo má zkušenosti je to o něčem jiném...
jkz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků