BRIGÁDY přes léto

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

BRIGÁDY přes léto

Příspěvekod Yahoma » pon 25. čer, 2007 16:12

Zdar,
pokud si chcete přes prázdniny přivydělat, tak nás co nejdříve kontaktujte na tel.č.: 737 470 204 (ne sms, díky), ale nejdéle do uzávěrky, která bude v pátek 6.7. ve 12:00. Jedná se o ochranu na společenských akcích, koncertech, festivalech apod. Plat 70,-/hod.
Roman Bittner
AVSE / Missing-Link Martial Arts Federation
www.Missing-Link.cz
www.SecuritySystem.cz
Yahoma
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod Ting » pon 25. čer, 2007 17:11

70,-/hod ?? pche, za to ani nevstávam :roll:
Ting
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 87
Registrován: pon 18. říj, 2004 23:00

Re: BRIGÁDY přes léto

Příspěvekod luen » pon 25. čer, 2007 17:59

Yahoma píše:Zdar,
pokud si chcete přes prázdniny přivydělat, tak nás co nejdříve kontaktujte na tel.č.: 737 470 204 (ne sms, díky), ale nejdéle do uzávěrky, která bude v pátek 6.7. ve 12:00. Jedná se o ochranu na společenských akcích, koncertech, festivalech apod. Plat 70,-/hod.


:?:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod defendu » pon 25. čer, 2007 18:27

Nejsem si jist,ale tohle nejsou stránky personálních agentur :roll: ,pokud ovšem ano,tak dokážu lidem za podobnou nebo stejnou práci nabídnout víc :wink: .
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Sennin » pon 25. čer, 2007 19:28

Hmmm...sedm pětek na hoďku je fakt málo, běžná taxa na koncertech ap. je kolem stovky na ruku.
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod xiuwei » pon 25. čer, 2007 21:01

Třeba v Ostravě je 70,-Kč standartní až nadstandartní mzda.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Sennin » pon 25. čer, 2007 21:16

xiuwei píše:Třeba v Ostravě je 70,-Kč standartní až nadstandartní mzda.


Jj a znám firmy, co nabízejí tu nejnižší možnou mzdu (myslím kolem 52Kč/h)...ale to je taky na Vysočině či na Ústecku a je to docela normální i v Praze - holt nabídka značně převyšuje poptávku a firmy se často prodávají pod běžnou cenou. Seriózních firem je málo a ty mají svůj stabilní tým a ta drtivá většina jsou firmy, kterým do serióznosti mnoho chybí...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » úte 26. čer, 2007 5:57

Ony také můžou být různé podoby "společenských akcí". Jedna věc je vesnická tancovačka nebo "oslava narozenin" místního leadera vyholenců, druhá třeba koncert nebo prostě cokoliv, kam by šel člověk s rodinou. Když vezmu děcka na nějakou akci, nebudu mít dobrý pocit, když je bude hlídat "profesionál" za 70,- kč/hod. Osobně bych od někoho na dveřích čekal víc, než velký svaly, malý ego a chuť porvat se pod záminkou "ostrahy" kdykoliv s kýmkoliv.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Quan-Chi » stř 27. čer, 2007 16:53

obcas hlidam u nas na koncerte a spociva to vpoctate v tom nepoustet dovnitr lidi s cigaretama, hlidat aby tam neprochazeli neplatici apod.

K souboji nikdy nedoslo, obcas tam jde jeden dva skini a zacnou delat problemy (co se dalo cekat na punk-rockovym koncerte...) jen jsme jim vysvetlili ze na ne nikdo nema naladu a jestli se jim to nelibi ad odejdou...tak odesli...

proste ne vzdycky bych si pod pojmem "ochrana" predstavoval toho profi vystrojenyho bodyguarda s vysilackou, samopalem, vestou a tak :-)

chranit se da napr. i aparatura aby se nepolila pivem 8)

a co kdyz dojde k bitce? Dostanem na hubu, no ;-)
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod defendu » stř 27. čer, 2007 17:27

Tohle by mohlo být vcelku zajímavé téma:

Podělte se o svoje zkušenosti z různých "prací kde jste měli nebo máte možnost zůročit svoje znalosti z BU atd".
Děláte u nějaké agentury,hlídáte někoho nebo něco,děláte na dveřích apod.Hoďte sem nějaké zkušenosti,ať už dobré nebo špatné,máte-li samozřejmě chuť :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod xiuwei » stř 27. čer, 2007 17:56

Pracuji u bezpečnostní služby v jednom obchodním centru. Několikrát ročně zde probíhají marketingové akce pro přilákání zákazníků. Musíme tedy udržovat pořádek na pasáži nebo venku (podium) a také dbát na to,aby někdo ,,neotravoval,, vystupující hvězdičky pop music.
Nesouvisí to přímo z ,,bu,, jak si přál Defendu. Jedná se jen o postřeh - problém týkající se s ostrahou.
Všichni , kteří hlídáme přímo u podia máme problém,který souvisí s taneční skupinou doprovázející zpívající ,,hvězdu,,. Většinou se jedná o sličné děvy s krátkou (opravdu velmi krátkou) minisukýnkou,které poskakují přímo před vámi. A to je seksakramentsky nebezpečné !!!
Zkuste si udržet pozornost. No prostě ať se snažíme nebo ne , vždy po očku se musíme podívat tam.....
A vo tom to je :-)
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Hosobiki » stř 27. čer, 2007 18:18

to xiuwei: když jsem začínala číst tvůj příspěvek, tak jsem se chtěla zeptat jestli se tam nenudíš 8)
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod xiuwei » stř 27. čer, 2007 18:23

HOSOBIKI: ono to tak někdy ve skutečnosti i je :wink:
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Hosobiki » stř 27. čer, 2007 18:33

jo to věřím.. pár známých hlídalo v supermarketech a nikdo tam nevydržel dýl jak tři měsíce... (a ne že by je vyhodili...) tohle byl spíš vtip :wink:
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Emanuele » čtv 28. čer, 2007 7:03

defendu píše:Tohle by mohlo být vcelku zajímavé téma:

Podělte se o svoje zkušenosti z různých "prací kde jste měli nebo máte možnost zůročit svoje znalosti z BU atd".
Děláte u nějaké agentury,hlídáte někoho nebo něco,děláte na dveřích apod.Hoďte sem nějaké zkušenosti,ať už dobré nebo špatné,máte-li samozřejmě chuť :wink:


Mno ja sem vypomahal v Rocky baru v Brne pred rokem a pul a vim ze to bylo max vpohode.Jen me sralo kdyz sem tam byl uz treti tyden tak tam porad chodil takovej 30-40 letej typek a kazdej vecer konstantne si odvadel nejakou ,,opilou,, 15tku.A tatka to urcite nebyl :roll: :roll:
Sem sracka ale trenuju tvrde. NO PAIN NO GAIN!!
Emanuele
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

Příspěvekod majkx » čtv 28. čer, 2007 20:23

defendu píše:Hoďte sem nějaké zkušenosti,ať už dobré nebo špatné,máte-li samozřejmě chuť :wink:

Myslíš ty ve stylu, byla to taková nepřehledná situace(bitka na vesnické zábavě), najednou jsem dostal židlí(opěradlem se šprušlema) přes držku :lol: , a když jsem přestal počítat hvězdy a zvedl jsem se, abych se zapojil zpět do "akce", tak mě nějaký dobrák přetáh(opět opěradlem se šprušlema) ještě jednou zezadu přes záda a druhý den jsem vypadal jak zebra :lol: a navíc vyfasoval přezdívku smolař roku :roll: . Bojové umění mi tenkrát věru nepomohlo, možná kdybych tenkrát cvičil aikido, tak jsem mohl mrsknout po-té první ráně krásné hombu ukemi(padající list) :wink: :lol: .
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Hosobiki » čtv 28. čer, 2007 21:00

to majkx: jo to si mohl - a při svém štěstí sis mohl rozbít hlavu sám:)) hele, mě tak napadlo, když už se nějaká taková rvačka strhne, máte třeba nějaké postihy za to, že se při tom rozmlátila půlka hospody nebo tak?
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod defendu » čtv 28. čer, 2007 21:03

:lol: :lol: Tak i tohle jsem měl samozřejmě na mysli,ale spíš mě zajímalo,co ta vaše práce obnášela,kolik za ní bylo zlata,jak jste se k tomu dostali,jak danou práci hodnotíte s odstupem atd. :wink:

4Hosobiki
Nevím čím to je,ale při rvačce vždycky všechno rozbijou ti druzí a ne my :lol: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Hosobiki » čtv 28. čer, 2007 21:05

defendu píše:4Hosobiki
Nevím čím to je,ale při rvačce vždycky všechno rozbijou ti druzí a ne my :lol: :lol:


:lol:
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod majkx » čtv 28. čer, 2007 21:30

defendu píše: ale spíš mě zajímalo,co ta vaše práce obnášela,kolik za ní bylo zlata

To byla dobrovolná akce(něco jako pořadatel), kdysi za mlada :lol:. Hm bylo za to co vypiješ a sežereš je zadarmo :roll: . To víš no, co bys čekal od vesnické zábavy v 94 roku a ani se neptej jak to hodnotím zpětně :lol: :lol: .
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Další

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků