Shihan Ladislav Petráš - co vy na to?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Re: kriminálník

Příspěvekod zdenekk » sob 30. čer, 2007 11:21

HattoriHanzo píše:Zdar všem.
Pánové p.Petráš je velký podvodník a kriminálník. :D


To samé můžu teď z fleku napsat o Tobě. Takže, jaké předložíš důkazy?
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

 

Re: kriminálník

Příspěvekod graver » sob 30. čer, 2007 14:01

HattoriHanzo píše:Pánové p.Petráš je velký podvodník a kriminálník. :D

Nám to nevykládej. Stoupni si před něj a řekni mu to do obličeje - třeba ti pár svých podvodů ukáže :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

kriminálník

Příspěvekod HattoriHanzo » sob 30. čer, 2007 17:17

Kdyby ste věděli tu jeho temnou stránku tak budete kecat jinak.
Třeba Přerovská prima.
A mnoho dalšího.
HattoriHanzo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 29. čer, 2007 23:00

Re: kriminálník

Příspěvekod zdenekk » sob 30. čer, 2007 17:56

HattoriHanzo píše:Kdyby ste věděli tu jeho temnou stránku tak budete kecat jinak.
Třeba Přerovská prima.
A mnoho dalšího.


Ať chceš nebo nechceš, spravedlnost existuje, i on se jí dočká. Myslíš si, že si jediný, kdo o něm něco ví. Takových tu bude. Chybou takovýchto diskusních fór ovšem je, že se tu v podstatě nic nevyřeší, jen se tu plácá páté přes deváté a skutek utek, obzvlášť tady na tomto fóru, kde se schází výkvět egoismu. Podle toho, co o něm vím třeba já, ho jeho (s)vědomí už dávno tlačí do pekla. To mi stačí. Na každého jednou dojde. Jen to tady nerozmazávej po netu. Děláš věci medvědí službu.
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Příspěvekod kamiwaza » sob 30. čer, 2007 20:49

Ale pánové, kdo z vás je bez viny, nechť po něm hodí první kamenem. Jinak se přikláním k tomu názoru, že zde diskutovat o p. Petrášovi se nehodí.
Já jsem slyšel, že ho namočili do těch aférek nějací lumpíci, co u něho dříve trénovali, a že byl nakonec očištěn.
A ještě na závěr bych dal námět těm, kterým je evidentně trnem v oku:
Nemůžu se dočkat, až začne opět nějakej "BUDOBLB" polemizovat s jeho VII. danem. :D :D :D
K.
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod zdenekk » sob 30. čer, 2007 21:20

kamiwaza píše:Ale pánové, kdo z vás je bez viny, nechť po něm hodí první kamenem. Jinak se přikláním k tomu názoru, že zde diskutovat o p. Petrášovi se nehodí.
Já jsem slyšel, že ho namočili do těch aférek nějací lumpíci, co u něho dříve trénovali, a že byl nakonec očištěn.
A ještě na závěr bych dal námět těm, kterým je evidentně trnem v oku:
Nemůžu se dočkat, až začne opět nějakej "BUDOBLB" polemizovat s jeho VII. danem. :D :D :D
K.


Říkáš si "Božská technika" a bereš za své informace typu "jedna paní povídala". Víš, co se toho nakecá. A to platí i o nevině.
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

:-)

Příspěvekod kumori » sob 30. čer, 2007 21:26

je fakt celkem zábava slyšet zase něco nového z prostředí olomoucké BUDO scény :lol:
někdo sbírá známky, já třeba nože a LP asi sbírá Dany :P

mimochodem, zdá se (podle toho co se tu píše), že se tu těší ohromné popularitě 8)

byl jsem se 1x podívat na Mírově a tedy nic moc, tedy pokud jsem správně četl, byl primárně zaměřen na techniky pro vezeňskou službu, tedy rád bych si zkusit taiotoshi v cele u Kájínka :lol: :lol: :lol: ne, opravdu už nelze brát LP vážně...
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod kumori » sob 30. čer, 2007 21:34

4 HattoriHanzo

zajímá mne Tvůj příspěvek, zkus vysvětlit v SZ
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Re: :-)

Příspěvekod zdenekk » ned 01. črc, 2007 11:35

kumori píše:opravdu už nelze brát LP vážně...


A co Tebe?
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Příspěvekod martinYT » ned 01. črc, 2007 12:43

kamiwaza píše:Já jsem slyšel, že ho namočili do těch aférek nějací lumpíci, co u něho dříve trénovali, a že byl nakonec očištěn.
A ještě na závěr bych dal námět těm, kterým je evidentně trnem v oku:
Nemůžu se dočkat, až začne opět nějakej "BUDOBLB" polemizovat s jeho VII. danem. :D :D :D
K.


No mám jenom takoý dotázek, co myslíš tím očištěn?? Co vím já a věř mi mám to z první ruky :wink: byl odsouzen a své si odseděl, myslím v base. Pak vylezl a povídal že on nic on muzikant. Navíc znám pár lidí co s ním přišli do styku a nemají na něj moc pozitivní reakce... 8) ale každýmu co jeho jest, že??? :D :D
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod zdenekk » ned 01. črc, 2007 13:01

V jednom chrámu v Japonsku jsou sochy těchto tří opiček. Hádejte, co symbolizují?
Obrázek
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Re: :-)

Příspěvekod kumori » ned 01. črc, 2007 18:01

zdenekk píše:
kumori píše:opravdu už nelze brát LP vážně...


A co Tebe?


já nemám kolem pasu červenobílý pruh látky a necpu se tam, kde nemám co dělat :)
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » stř 04. črc, 2007 18:43

Já myslím, že je stále třeba brát LP vážně na rozdíl od pár pochybných existencí, které byli 1x na Mírově a vědí všechno nejlíp. LP udělal pro rozvoj JJ v ČR ze všech nejvíc, nebudu-li brát v úvahu pražskou kliku z Českého svazu jiu-jitsu, která již pár let skomírá. Co se týče prezentace JJ v provedení LP, tak občas mohu mít výhrady, ale vzhledem k jeho zdravotnímu stavu je to bomba. Jinak LP má pokrokové názory. Nabádá lidi aby jezdili po seminářích učili se u jiných mistrů, třeba mistrů neznámého boje :D YT/SK ...
Apropo Kumori :?: :?: :?:
tai otoshi je dost dobrá technika a to že ji neumíš použít je tvůj problém a moc bych to tady nezveřejňoval. Nicméně si dovoluji podotknout, že si do Mírova zve LP pana Doležala (dle mého soudu proto, že si je vědom absence úderovky), aby nám dal pořádně pokouřit.
Pan Doležal VIII. toan dju su kung fu je rovněž sběratel danů, tak jak ty sběratel příboráků.
A na závěr. Na semináři v Trenčíně jsem neviděl nikoho jiného z ČR než LP v roli učitele a patřil tam minimálně mezi průměr. Stejně tak pochybuji, že by někdo učil v Německu, Rakousku, Belgii atd. On ano a pravidelně si ho tam zvou. Mimochodem, kde jste byli vy, kteří ho chcete soudit, kam pozvali vás? Znám odpověď, ale nechci být vulgární.
:twisted:
Sajonára K.[/img][/list][/code][/quote]
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod zdenekk » stř 04. črc, 2007 19:41

Můj poslední příspěvek v tomto vláknu.
Zapněte si flash a klikněte sem.
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

:-)

Příspěvekod kumori » čtv 05. črc, 2007 8:19

4 kamiwaza

děkuji Ti za Tvůj příspěvek, myslím, že je nejkvalitnější v této diskuzi a to jak obsahově, tak ideově.

Jsi, soudě podle ostrosti Tvého příspěvku mladý cvičenec, který má mimo jiné potřebu bránit čest svého učitele a to je v nejlepším pořádku.Ovšem stojí-li to za to.Dnešní mladá garda lidí co se kolem něj pohybují ani neví u koho vlastně cvičí.LP vedl za bývalého režimu judo v Přerově, vedl...ale odešel a ti starší by mohli vědět proč( třeba v SZ ), já tvrdím, že LP je úsměvný, navenek působící solidně, ale s minulostí opravdu velmi pochybnou.

Píšeš o Trenčínu, ale co je to za seminář?WJJKO?Příteli, to je jedna z organizací, která "seká dany jak Baťa cvičky", v Polsku je velmi rozšířená a především mezi laickou BUDO veřejností, která si myslí, že cvičí bojové umění.Netvrdím, že Vlado Schmidt patří do sorty šarlatánů, právě NAOPAK!ON by byl JEDINNÝ kvůli komu bych tam jel.

Co se týká "příboráků" v mé sbírce, není tam ani jedinný vyjma toho, který mne provázel celou mou "karieru" ve skupině a pak u odřadu ( to víš stařecká nostalgie ), kdo byl na vojně tak ví, klasika hliník :lol:

Jinak tai otoshi je zajímavá technika, patří do GOKYO KODOKAN JUDO a vzhledem k faktu, že LP je primárně judoka, tak má v jeho repertoáru opodstatnění 8) ale JU-JITSU NENÍ a nemůže být jen GOKYO z KODOKANU...cestuj, hledej a poznávej...

K poslední Tvé větě Tvého příspěvku-myslím, že pro vulgarismy i pro ty skryté by tu místo být nemělo, děláš svému učiteli pěknou vizitku, ale jaký učitel, takový žák
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » čtv 05. črc, 2007 13:30

4 kumori
Nejsem si vědom toho, že bych použil nějaké vulgarismy. Možná jsem dal průchod svému bizarnímu smyslu pro hůmor a ironii, ale pokud se tě to dotklo, tak se ve vší počestnosti omlouvám :( :( :(
LP není můj trenér, nicméně se domnívám, že v oblasti JJ se svými zkušenostmi nemá konkurenci. Osobně bych v Trenčíně dal přednost Gustavu Vikatoczkymu před V. Schmidtem, ale to je můj názor. K jeho minulosti se vyjadřovat nebudu, protože ho beru z pohledu učitele JJ, ikdyž je pravda, že jako bývalý judoka preferuje chvaty a klade na ně důraz u zkoušek na úkor dalších složek JJ.
Co se týče dalších organizací JJ, tak za WKF učí pár lidí co vím, tak v Rakousku, ti jsou docela kvalitní, ale další rádoby světová organizace IJJF (už 15 let rozjíždějící fighting ju-jitsu) s níž jsem měl co dočinění, bych tady radši nezmiňoval. Ale někteří Němci, co si je sem pan Spiegler zval, byli dost dobří. A to myslím zcela vážně.
4 Zdenekk - doufám že to po sobě uklidíš :evil: :evil: :evil:
aby na tom někdo neuklouznul.
K.
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod potesil » sob 18. srp, 2007 6:57

pan Petráš má už ted´otevřeny dveře do síně slávy budo
potesil
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. srp, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » sob 18. srp, 2007 20:32

To Kumori
LP vedl za bývalého režimu judo v Přerově, vedl...ale odešel a ti starší by mohli vědět proč( třeba v SZ ),


Jsem docela zvědavý na důvod jeho odchodu. Mohl by si mi to poslat do SZ.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

:-)

Příspěvekod kumori » úte 21. srp, 2007 12:21

potesil píše:pan Petráš má už ted´otevřeny dveře do síně slávy budo


A MŮ®E DO TĚCH DVEŘÍ VEJÍT SPOLEČNĚ S MULTISENSEJEM ALOISEM KONEČNÝM :lol: :lol: :lol:
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Re: :-)

Příspěvekod kamiwaza » úte 21. srp, 2007 12:30

kumori píše:
potesil píše:pan Petráš má už ted´otevřeny dveře do síně slávy budo


A MŮ®E DO TĚCH DVEŘÍ VEJÍT SPOLEČNĚ S MULTISENSEJEM ALOISEM KONEČNÝM :lol: :lol: :lol:


Někdo je multisensei, a někdo je multiblb :wink: Kdo srovnává nesrovnatelné se nemůže jinak nazvat. Nicméně když to tak vidíš, tak se nedivím, že máš občas tak scestné názory :wink:
Pokus se to lépe specifikovat, multi borče :?:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků