CZECH OPEN 2007

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod xiexie » pát 13. črc, 2007 9:12

Zelvak píše:Ty tu urážíš veřejně rozhodčí a nedokážeš to veřejně doložit. Opravdu zajímavé.
Pro mě je to vyřešené - jsou to jenom slova těch, kteří nevyhráli a která nemají žádné opodstatnění.


Jak vidim nadesel cas se do toho vlozit. Nechapu jak Ty, ktery jsi rozhodci a soudcoval jsi uplne jinou soutez, muzes tvrdit, ze se nikde nic nestalo. To je jako kdyby jsi mel kristalovou kouli a videl vse co se deje i za sedmero rekami. Nikdo tu netvrdi a ani netvrdil, ze VSICHNI jsou neobjektivni, ale urcite bych se nejdriv presvedcila jak to skutecne bylo. Bohuzel ani soucasny stav, kdy jak upozornil Yuangyang se vysledky zverejnovali az po skonceni souteze, aniz by jsme je my soutezici predem vedeli, neprispiva k vyjasneni situace.

Navic bych si dovolila upozornit na fakt, ze Luen je v teto veci naprosto nestrannym pozorovatelem, jelikoz na souteze ve wushu-taolu jeho skola nechodi.

A nejake osocovani se tady na webu skutecne neni konstruktivni. Pokud mas zajem tak verim, ze se domluvite.
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod luen » pát 13. črc, 2007 13:48

Zelvak píše:Víš co, Jane?
Ať svůj příspěvek čtu jak chci, nevidím v něm jediné neslušné slovo. Dokonce ani neslušnou frázi. Pokud považuješ nařčení, že jsi tlachal, za neslušné, pak ti oplácím úplně stejnou mincí, jakou ty jsi nařknul rozhodčí z podvodu. Dokaž mi opak a já se ti omluvím.
Nevím, co je na tvém údajném videu tak tajného, že to nemůže nikdo vidět. Také netuším, co je na mě tak tajného, když jsem se podepsal plným jménem a na www.wu-shu.cz/cws je moje jméno, mail i fotografie.
Nevím, kde máte školu a upřímě řečeno - teď už mě to ani moc nezajímá. Nicméně děkuji za pozvání. Chtěl jsem vám pomoci ve vašem údajném útlaku a podvodu ze strany rozhodčích a chtěl jsem, abys své tvrzení doložil důkazy, které podle svých vlastních slov máš. Dočkal jsem se jenom urážek (což mě ale zas tak nepřekvapuje) a pro důkaz si mám přijet nějam do tvé školy... Proboha proč bych to dělal??
Ty tu urážíš veřejně rozhodčí a nedokážeš to veřejně doložit. Opravdu zajímavé.
Pro mě je to vyřešené - jsou to jenom slova těch, kteří nevyhráli a která nemají žádné opodstatnění.
Dvakrát jsem tě vyzval, abys svoje veřejné nařčení veřejně doložil - ne tajně, aby tady mohl někdo jiný z jiného klubu psát, že jsi mě ovlivnil. Dvakrát jsi dokázal jenom posměšně odepsat. To mluví samo za sebe.

Antonín Knížek

PS: Na oplátku tě zvu do naší školy, která je sice z trochu jiného ranku, ale video se v ní pustit dá docela určitě - a bude tam zcela jistě i hlavní rozhodčí, aby bylo zřejmé, že nikdo nikoho neovlivňuje...


Jak u blbejch na dvorecku ... chces ten zaznam? Tak pro to neco udelej a prijd ... pripada ti, ze toho po tobe chci mnoho? ... nechces, tak to nech plavat ... je to proste.
Ten zaznam mam v digitalni podobe. Neni tajnej, ale nesdilim sve materialy s kymkoli jen proto, ze si o nej neobratne rekne a zaroven me pri tom napadne, ze si vymyslim ...atd ... nechapes na tom neco? ... Tvuj problem.
Ty nevis kde je ma skola? Myslim, ze cist umis ... to uz jsi prokazal, tak co je to za vymluvu? Ja se do Plzne trmacet nehodlam ... ucim kazdej den a abych se vykaslal na trenink jen kvuli tomu, ze Antonin Knizak se potrebuje presvedcit ... Sorry takhle veci nefunguji. Bud mas zajem a nebo mi dej svatek. Ja po tobe nic nechci, ani omluvu, ani uznani a ze nevis co se na te soutezi delo, jen dokresluje "profesionalitu" poradatelu a pomocneho personalu.
Mimochodem kdyby te to opravdu zajimalo uz bys davno precetl vlakno, ktere se tim zabejvalo a nebo bys uz davno zvonil na dvere skoly ... Reci o ovlivnovani jsou liche ... vidis snad sam a mas sve oci ... takze neni treba byt paranoidni a videt v tom nejake spiknuti ...
CSFu je v mejch ocich nezajimava organizace, ktera vnima wushu/kung fu jako okrajovou zalezitost a dela tomuto spise ostudu nez nejakou sluzbu.
Tak proc bych se mel ja "pretrhnout" a davat ti neco az pod nos?

Kdyz si napsal svuj prvni prispevek, tak jsem veril tomu, ze mas chut se tim zabejvat ... to co predvadis ted, mi prijde jako pozerstvi a ne jako zajem cokoli resit ... Nejdrive si to tedy ujasni a pak dej vedet!!!

Jeste jednou a naposled ... material je k dispozici, ale neudelam pro to vic, nez jsem napsal ... Neni to muj interes nebot k CSFu zadne vazby nemam. Nasi zavodnici budou od podzimu soutezit v lize thaiboxu ... coz vypovida neco o nasem postoji k CSFu :wink:

Znovu zduraznuji, ze se necitim urazen tim co jsi na mou adresu napsal a klidne muzes prijit a nepripadat si trapne az zjistis, ze jsem mluvil pravdu. Jestli neprijdes, tak jsi u me jen dalsi pozerska figurka, ktera se chce hadat ... Zvaz tedy mou posledni nabidku :wink: Tim povazuji celou vec z me strany za uzavrenou a nehodlam se znovu vyjadrovat k cemukoli co je spojeno s CSFu (uz jsem to udelal v jinem vlaknu) ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod SiuLouFu » pát 13. črc, 2007 15:42

No a ja bych luena doplnil a pro ty, co maji problem uvedene odkazy najit, zasilam linky:

Mistrovstvi CR Wushu 2006
Diskuze k vyse uvedenemu clanku
Marek Uher
小老虎
当心你许下的愿望,要真得到你可能又后悔了
SiuLouFu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 16. úno, 2006 0:00
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Zelvak » ned 15. črc, 2007 20:18

luen píše:Jak u blbejch na dvorecku ... chces ten zaznam? Tak pro to neco udelej a prijd ... pripada ti, ze toho po tobe chci mnoho? ... nechces, tak to nech plavat ... je to proste.
Ten zaznam mam v digitalni podobe. Neni tajnej, ale nesdilim sve materialy s kymkoli jen proto, ze si o nej neobratne rekne a zaroven me pri tom napadne, ze si vymyslim ...atd ... nechapes na tom neco? ... Tvuj problem.
Ty nevis kde je ma skola? Myslim, ze cist umis ... to uz jsi prokazal, tak co je to za vymluvu? Ja se do Plzne trmacet nehodlam ... ucim kazdej den a abych se vykaslal na trenink jen kvuli tomu, ze Antonin Knizak se potrebuje presvedcit ... Sorry takhle veci nefunguji. Bud mas zajem a nebo mi dej svatek. Ja po tobe nic nechci, ani omluvu, ani uznani a ze nevis co se na te soutezi delo, jen dokresluje "profesionalitu" poradatelu a pomocneho personalu.
Mimochodem kdyby te to opravdu zajimalo uz bys davno precetl vlakno, ktere se tim zabejvalo a nebo bys uz davno zvonil na dvere skoly ... Reci o ovlivnovani jsou liche ... vidis snad sam a mas sve oci ... takze neni treba byt paranoidni a videt v tom nejake spiknuti ...
CSFu je v mejch ocich nezajimava organizace, ktera vnima wushu/kung fu jako okrajovou zalezitost a dela tomuto spise ostudu nez nejakou sluzbu.
Tak proc bych se mel ja "pretrhnout" a davat ti neco az pod nos?

Kdyz si napsal svuj prvni prispevek, tak jsem veril tomu, ze mas chut se tim zabejvat ... to co predvadis ted, mi prijde jako pozerstvi a ne jako zajem cokoli resit ... Nejdrive si to tedy ujasni a pak dej vedet!!!

Jeste jednou a naposled ... material je k dispozici, ale neudelam pro to vic, nez jsem napsal ... Neni to muj interes nebot k CSFu zadne vazby nemam. Nasi zavodnici budou od podzimu soutezit v lize thaiboxu ... coz vypovida neco o nasem postoji k CSFu :wink:

Znovu zduraznuji, ze se necitim urazen tim co jsi na mou adresu napsal a klidne muzes prijit a nepripadat si trapne az zjistis, ze jsem mluvil pravdu. Jestli neprijdes, tak jsi u me jen dalsi pozerska figurka, ktera se chce hadat ... Zvaz tedy mou posledni nabidku :wink: Tim povazuji celou vec z me strany za uzavrenou a nehodlam se znovu vyjadrovat k cemukoli co je spojeno s CSFu (uz jsem to udelal v jinem vlaknu) ...



:lol: O víkendu jsem mluvil s lidmi, co tě osobně znají a říkali, že navzdory tomu, co tady píšeš, jsi celkem normální. Takže jsem si sedl, že napíšu něco, abychom se tedy opravdu domluvili.
Po tom, co jsi teď předvedl, k tomu dodám už jenom jediné:

Luene, ty jsi trouba... 8)

Tuto diskusi opouštím s klidným svědomím. V loňské diskusi se alespoň probírali konkrétní protesty, nyní už zjevně argumenty došly...

PS: za jiných okolností bychom se spolu možná i domluvili, toto zjevně nevyšlo. Možná osobní setkání na některé soutěži bude přínosnější. :?:
Zelvak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 13. lis, 2006 0:00

Příspěvekod SiuLouFu » pon 16. črc, 2007 12:20

Zelvak píše: :lol: O víkendu jsem mluvil s lidmi, co tě osobně znají a říkali, že navzdory tomu, co tady píšeš, jsi celkem normální. Takže jsem si sedl, že napíšu něco, abychom se tedy opravdu domluvili.
Po tom, co jsi teď předvedl, k tomu dodám už jenom jediné:

Luene, ty jsi trouba... 8)

Tuto diskusi opouštím s klidným svědomím. V loňské diskusi se alespoň probírali konkrétní protesty, nyní už zjevně argumenty došly...

PS: za jiných okolností bychom se spolu možná i domluvili, toto zjevně nevyšlo. Možná osobní setkání na některé soutěži bude přínosnější. :?:

Sow deh lar. Sei chun.
Marek Uher
小老虎
当心你许下的愿望,要真得到你可能又后悔了
SiuLouFu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 16. úno, 2006 0:00
Bydliště: Kladno

Příspěvekod luen » pon 16. črc, 2007 22:29

SiuLouFu píše:Sow deh lar. Sei chun.


V poho 8) :wink: pro ty co ovladaji zaklady Slovenstiny MFP :wink: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod toddb » stř 18. črc, 2007 16:11

To Luen: nekdy se tady nestacim divit.... :lol: :lol:
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod luen » stř 18. črc, 2007 22:14

toddb píše:To Luen: nekdy se tady nestacim divit.... :lol: :lol:


:wink: Aspon si kazdy udela svuj vlastni nazor na urcite lidi, skupinky, svazy, organizace ... atd ... Kazdej ... drive ci pozdeji ... sklizi, co seje :wink:
Muzeme byt jen radi, ze jsme od te sklizne ... co nejdal :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod SiuLouFu » čtv 19. črc, 2007 9:35

Presne tak, nekdy je opravdu lepsi bejt od nekterejch veci co nejdal  Obrázek
Marek Uher
小老虎
当心你许下的愿望,要真得到你可能又后悔了
SiuLouFu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 367
Registrován: čtv 16. úno, 2006 0:00
Bydliště: Kladno

Příspěvekod irzounek » čtv 19. črc, 2007 9:43

luen píše:
toddb píše:To Luen: nekdy se tady nestacim divit.... :lol: :lol:


:wink: Aspon si kazdy udela svuj vlastni nazor na urcite lidi, skupinky, svazy, organizace ... atd ... Kazdej ... drive ci pozdeji ... sklizi, co seje :wink:
Muzeme byt jen radi, ze jsme od te sklizne ... co nejdal :lol:



nehazel bych to na "organizace a svazy" (a tim i na spoustu lidi kteri se snazi, jsou poctivi, maji idealy a delaji pro popularitu Wushu u nas co muzou i co nemuzou!!!) - kazdy "šmejd" ma preci svoje jmeno, jsou to konkretni lide, ne "organizace a svazy" kdo to "pos.al"...

a navic - my, MGW, v ceske zavodni scene wushu nejsme nijak aktivni, nijak jim nepomahame a ani se zas tak nepretrhnem s nejakou snahou. tak bych jim dal klid na praci, prestal do nich sit ostryma...

casem to bude lepsi. vlk se nazere, precpe se az praskne a ten strasnej smrad se mu vyvali z bricha. koza uz nebude cela, ale oni se najdou lide co ji vypiplaji :-)!
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 427
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Legerova 34, Pha 2, 120 00, ČR

Re: Czech open

Příspěvekod PC » pon 22. zář, 2008 14:00

xiexie píše:NO popravde receno, tak sqvele to nebylo, jako by mi uz z principu drzeli bramborovou medaili. Pomalu si zacinam zvykat.


Tak vida!!! :arrow: http://www.wu-shu.cz/cws/souteze-czopen2008-v.htm
Kolik knoflicku letos?! :lol:

Gratulace Xiexie!!! :D

Jaky to bylo? Chtel sem jet (kouknout se ;-) ), ale nakonec sem sel radeji na veceri s He Jinghanem....

PC
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Re: Czech open

Příspěvekod xiexie » pon 22. zář, 2008 14:42

PC píše:
xiexie píše:NO popravde receno, tak sqvele to nebylo, jako by mi uz z principu drzeli bramborovou medaili. Pomalu si zacinam zvykat.


Tak vida!!! :arrow: http://www.wu-shu.cz/cws/souteze-czopen2008-v.htm
Kolik knoflicku letos?! :lol:

Gratulace Xiexie!!! :D

Jaky to bylo? Chtel sem jet (kouknout se ;-) ), ale nakonec sem sel radeji na veceri s He Jinghanem....

PC


Dik moc, ale neni k cemu moc gratulovat.

Knoflicku 0.....teda rozepnutych :D
Poharu 1..a uz se na nej prasi

Nevadi, ja jsem zase musela vynechat MCR ktere bylo minuly tyden, nejak jsem to casove nezvladla, ale snad se vyvedlo.

Jinak velky propad v soutezich junioru, povinne musi cvicit na mistrovstvich jen 24 a 42 simplified, takze Kolarovci skoncili. Celkem smutne....kazdopadne je to narizeni Ewuf ...
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod PC » pon 22. zář, 2008 14:48

Ha, teda to sou veci, ale cekal jsem to, kdy se to zdrcne na par sestav, ktery budou nekde natoceny jako modelovy i s bodovanymi prvky, aby se to mohli rozhodci naucit.. a je to tu!

No nic, kam to smeruje vime ze :-(
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod xiexie » pon 22. zář, 2008 15:15

PC píše:Ha, teda to sou veci, ale cekal jsem to, kdy se to zdrcne na par sestav, ktery budou nekde natoceny jako modelovy i s bodovanymi prvky, aby se to mohli rozhodci naucit.. a je to tu!

No nic, kam to smeruje vime ze :-(


Ale tam to uz smeruje peeekne dlouho....

navic, mimo tech modelovek je tam sposta volnych veci, aneb "sloz si sam" a kolikrat je to sila. Kazdopadne v Tchajti to jeste neni tak strasne jako jinde.

Navic nevim o nikom, kdo by u nas v CR cvicil bodovane tchajti s prvky. Fakt ne. Nikdo nechce skakat, provlekat nohy, delat divne postoje :D :wink:
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jox » úte 23. zář, 2008 10:56

xiexie: Nojo, a co bodování, už se to letos ukazovalo průběžně? :wink: :D
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod xiexie » stř 24. zář, 2008 12:25

jox píše:xiexie: Nojo, a co bodování, už se to letos ukazovalo průběžně? :wink: :D


2jox :
Rekla bych ze doslo k dost velkym posunum kupredu.

Bodovani se deje pres pocitace, takze je mozne bodove hodnoceni hned ukazovat na screen, pak se prubezne ukazuje celkove poradi bodove prumery atd.

Jde i o to, ze rozhodci nemaji cas se navzajem ovlivnovat, zadava se okamzite po ukonceni a je to platne. Takze s poslednim soutezicim je mozne okamzite vyhlasit kategorii a hned predat i diplomy, ktere se automaticky tiskout atd atd.

Timhle si u me organizatori hodne polepsili a verim, ze to hodne veci pomohlo vyjasnit a zpruhlednit.

Timto jim verejne DEKUJI.
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jox » stř 24. zář, 2008 12:51

2xiexie: Člověka potěší, když se něco zlepší. :)
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod wushupetr » ned 05. říj, 2008 15:33

Zdravim,
chtěl bych se optat, páč jsem tam nebyl a ani jsem o tom s nikym nemluvil, jáká hojná byla účast soutěžících? V Tai Ji asi hodně, na Shaolin asin skoro nikdo co? Sportovní Wushu ani nemluvim že?
Díkes
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod xiexie » pon 06. říj, 2008 9:33

wushupetr píše:Zdravim,
chtěl bych se optat, páč jsem tam nebyl a ani jsem o tom s nikym nemluvil, jáká hojná byla účast soutěžících? V Tai Ji asi hodně, na Shaolin asin skoro nikdo co? Sportovní Wushu ani nemluvim že?
Díkes


Peto, na ktere soutezi ??? Na Czech Open nebo MCR ?? 2008 predpokladam...
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod wushupetr » pon 06. říj, 2008 14:01

xiexie píše:
wushupetr píše:Zdravim,
chtěl bych se optat, páč jsem tam nebyl a ani jsem o tom s nikym nemluvil, jáká hojná byla účast soutěžících? V Tai Ji asi hodně, na Shaolin asin skoro nikdo co? Sportovní Wushu ani nemluvim že?
Díkes


Peto, na ktere soutezi ??? Na Czech Open nebo MCR ?? 2008 predpokladam...


Ta co byla v září. V Pelhřimově, myslím. Jen se ptam páč nejsem moc v kontaktu s nikym za Sportovní Wushu, ale minule tam byl snad jen jeden. Karel Benda myslím. Asi lepší cvičit si doma na zahradě :cry: páč tyhle soutěže mi pomalu připadají jako ztráta síly a času. Nemluvím teď o organizaci nebo o rozhodčích, ale o chabý účasti soutěžících.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron