KARATE-gi ????

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod nez » čtv 18. led, 2007 10:55

pucmaz píše:Reklamni forum Kaze? ... ja mel taky kdysi katanu (na kata) a v tu dobu jsem nic jinyho neznal a tak jsem si nemohl stezovat. Ted mam
okinawsky Shureido a nic jinyho uz na sebe asi nikdy nevezmu. Kazdopadne je o tridu vys nez jakekoliv Kaze a to dokonce i po mnoohanasobnem prani... :wink:


ahoj zrovna chceme shureida gi objednat, chci se jen zeptat jaky typ máš K-10?
nez
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18. led, 2007 0:00

 

Příspěvekod pucmaz » čtv 18. led, 2007 14:17

.
Naposledy upravil pucmaz dne ned 22. úno, 2015 21:43, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Kimono na karate

Příspěvekod Indy-xxx » pon 30. črc, 2007 12:32

Před půl rokem jsem si pozháněl Tokaido (jap.) - verzi SILVER, super. :D; existuje i GOLD verze, ještě ji neznám.
Indy-xxx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. črc, 2007 23:00

Příspěvekod Angus » pon 30. črc, 2007 13:43

Shureido můžete koupit od letošního roku i v ČR:
http://www.kamikaze.cz/new/ceniky/cenik2007.pdf
Nedávno jsem získal ještě Kamikaze Monarch, ale ještě jsem ho netestoval, tak jsem zvědavý.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

DanRho

Příspěvekod kumori » pon 30. črc, 2007 15:55

mám danrho shogun, už od roku 1999, předtím Kwon karate 12 oz a Noris competition, krátce i adidas.Musím říct, že danrho je jednoznačně nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, kwon trošku upadl a noris je stálice.Měl jsem v ruce i kaze a líbilo se mi, až zlikviduju shoguna, půjdu do kaze.Adidas je tak na úrovni dříve zmińovaného brnosportu, navíc ty pruhy na rukávu, myslím, že to na gi nepatří.

Má někdo dobrý tip na gi vhodné na jujutsu?
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod zlomenakatana » úte 31. črc, 2007 10:58

CeLy píše:Aj vam sa po viacnasobnom prani kimono zpralo? Ja pouzivam obycajne kimono znacky Katsudo za 750 SK a aj ked som si kupil o cislo vacsie, uz sa mi pomaly stava z neho o 2 cisla mensie. :cry:
A ako sa da vlastne zistit kvalita kimona priamo v obchode?

Dik


NO keď v tom obchode majú aj jogurty, živé ryby, počítače a pivo. A na budove je velkym napisane Tesco alebo neco take tak to keiko-gi asi nebude prvotriedne.. :) Mna hnevá ze kvoli zapotenemu golieru a spinavemu zadku musim vždy oprat cele gi. Nemate na to nejaky trik typu Vanish?
zlomenakatana
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 13. lis, 2006 0:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Angus » úte 31. črc, 2007 12:33

zlomenakatana píše: Mna hnevá ze kvoli zapotenemu golieru a spinavemu zadku musim vždy oprat cele gi. Nemate na to nejaky trik typu Vanish?

Moje žena vyzkoušela víceméně neúspěšně všechny prostředky na trhu :cry:
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron