Mladá Boleslav

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Mladá Boleslav

Příspěvekod TF » ned 05. srp, 2007 16:14

zdar všem, chtěl jsem se zeptat jestli nevíte jak jsou tréningy thai-boxu v mladý bolseslavi tedka přez prázdniny? je jedno jakej klub.

Trénoval jsem u hanzlíka v beer gymu, pak sem se zranil a delší dobu nechodil a ted vůbec nevím kdy a kde se trénuje, páč naše tělocvična je zavřená ten kontakt co má na internetu nefunguje :roll: takže pokud víte o rozpisu tréningů jakéhokoli thai-box klubu v mladé boleslavi nebo má zájem a přátelský sparing napište prosím předem dík :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

 

Re: Mladá Boleslav

Příspěvekod Szake » ned 05. srp, 2007 20:07

TF píše:zdar všem, chtěl jsem se zeptat jestli nevíte jak jsou tréningy thai-boxu v mladý bolseslavi tedka přez prázdniny? je jedno jakej klub.

Trénoval jsem u hanzlíka v beer gymu, pak sem se zranil a delší dobu nechodil a ted vůbec nevím kdy a kde se trénuje, páč naše tělocvična je zavřená ten kontakt co má na internetu nefunguje :roll: takže pokud víte o rozpisu tréningů jakéhokoli thai-box klubu v mladé boleslavi nebo má zájem a přátelský sparing napište prosím předem dík :wink:


U Hanzlíka sem dřív taky trenoval ale tak něják sem to tam zabalil...Teď trenuju v nově otevřenym Bulldog Gymu je to za bejvalim kinem Okem,jestli znáš Gate gym tak v přízemí se nachází tělocvična.kam chodíme bouchat. Do SZ sem ti poslal teloefon na člověka kterej tam trenuje aby si v případě zájmu ho mohl kontaktovat.
Szake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. lis, 2006 0:00
Bydliště: Picava

Re: Mladá Boleslav

Příspěvekod TF » ned 05. srp, 2007 21:42

Szake píše:
TF píše:zdar všem, chtěl jsem se zeptat jestli nevíte jak jsou tréningy thai-boxu v mladý bolseslavi tedka přez prázdniny? je jedno jakej klub.

Trénoval jsem u hanzlíka v beer gymu, pak sem se zranil a delší dobu nechodil a ted vůbec nevím kdy a kde se trénuje, páč naše tělocvična je zavřená ten kontakt co má na internetu nefunguje :roll: takže pokud víte o rozpisu tréningů jakéhokoli thai-box klubu v mladé boleslavi nebo má zájem a přátelský sparing napište prosím předem dík :wink:


U Hanzlíka sem dřív taky trenoval ale tak něják sem to tam zabalil...Teď trenuju v nově otevřenym Bulldog Gymu je to za bejvalim kinem Okem,jestli znáš Gate gym tak v přízemí se nachází tělocvična.kam chodíme bouchat. Do SZ sem ti poslal teloefon na člověka kterej tam trenuje aby si v případě zájmu ho mohl kontaktovat.


jasný dík zkusím to a tréningy jak sou nevíš? nechci ho už tedka večer otravovat ale že bych hned zítra nastoupil :wink: a jaký s tím máš zkušenosti ? cena a tak je to lepší než u hanzlíka?
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Mladá Boleslav

Příspěvekod Szake » úte 07. srp, 2007 9:57

TF píše:
Szake píše:
TF píše:zdar všem, chtěl jsem se zeptat jestli nevíte jak jsou tréningy thai-boxu v mladý bolseslavi tedka přez prázdniny? je jedno jakej klub.

Trénoval jsem u hanzlíka v beer gymu, pak sem se zranil a delší dobu nechodil a ted vůbec nevím kdy a kde se trénuje, páč naše tělocvična je zavřená ten kontakt co má na internetu nefunguje :roll: takže pokud víte o rozpisu tréningů jakéhokoli thai-box klubu v mladé boleslavi nebo má zájem a přátelský sparing napište prosím předem dík :wink:


U Hanzlíka sem dřív taky trenoval ale tak něják sem to tam zabalil...Teď trenuju v nově otevřenym Bulldog Gymu je to za bejvalim kinem Okem,jestli znáš Gate gym tak v přízemí se nachází tělocvična.kam chodíme bouchat. Do SZ sem ti poslal teloefon na člověka kterej tam trenuje aby si v případě zájmu ho mohl kontaktovat.


jasný dík zkusím to a tréningy jak sou nevíš? nechci ho už tedka večer otravovat ale že bych hned zítra nastoupil :wink: a jaký s tím máš zkušenosti ? cena a tak je to lepší než u hanzlíka?




Sry že píšu až teď...funguje to tak že tam můžeš přijít kdykoliv od 9 dopoledne do 21:00 a prsotě si tam zaboxovat...cenově myslim že 60 Kč a potom tam máš treninky s trenerem po od 17 út od 10 stř 17 čt 10 a pá 17 muay thai a ty sou za 70 potom tam máš eště treninky kickboxu,boxu BJJ a snad nějáká sebeobrana pro ženský...ale to přesně nevim jak to je. I když teď je škodovácká dovolená tak sem si vzpoměl že se funguje akorát od 9 - 12 a potom odpoledne od 16:00 ale treninky sou normálně teda jen v tomhle času co sem napsal
Szake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. lis, 2006 0:00
Bydliště: Picava

Příspěvekod TF » úte 07. srp, 2007 10:48

tak jo dík moc vypadá to líp jak u hanzlíka koukám zítra zajdu 8)
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod TF » úte 07. srp, 2007 11:04

jo a ještě detail když chci přijít bouchat normálně pod trenérem musím se předem ,,objednat" a zavolat tomu chlápkovi nebo stačí prostě přijít ?
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Szake » úte 07. srp, 2007 19:03

TF píše:jo a ještě detail když chci přijít bouchat normálně pod trenérem musím se předem ,,objednat" a zavolat tomu chlápkovi nebo stačí prostě přijít ?


ne stačí tam přijít a dohodneš se s ním na místě jakou máš představu atd. je fakt v poho
Szake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. lis, 2006 0:00
Bydliště: Picava


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků