boxer v hospodě->jak dát co největší ránu??

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

boxer v hospodě->jak dát co největší ránu??

Příspěvekod JayCutler » pát 10. srp, 2007 20:26

zajímalo by mě jak dát na boxeru(myslim takový ty v hospodách co ukazujou sílu úderu) co největší ránu, prostě jak bouchnout? jakej rozběch? a techniku?? poradte prosím :D
JayCutler
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. srp, 2007 23:00

 

Re: boxer v hospodě->jak dát co největší ránu??

Příspěvekod NOKT » pát 10. srp, 2007 21:24

JayCutler píše:zajímalo by mě jak dát na boxeru(myslim takový ty v hospodách co ukazujou sílu úderu) co největší ránu, prostě jak bouchnout? jakej rozběch? a techniku?? poradte prosím :D


Kopanec do rozkroku, židlí přes hlavu atd. :D Já vidím dost možností... A jedna, má nejoblíbenější: Vůbec si s nimi nezačínat :)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: boxer v hospodě->jak dát co největší ránu??

Příspěvekod JayCutler » pát 10. srp, 2007 22:23

NOKT píše:
JayCutler píše:zajímalo by mě jak dát na boxeru(myslim takový ty v hospodách co ukazujou sílu úderu) co největší ránu, prostě jak bouchnout? jakej rozběch? a techniku?? poradte prosím :D


Kopanec do rozkroku, židlí přes hlavu atd. :D Já vidím dost možností... A jedna, má nejoblíbenější: Vůbec si s nimi nezačínat :)


nn já myslim takovej ten přístroj co měří sílu úderu :wink:
JayCutler
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. srp, 2007 23:00

Příspěvekod chanshan » sob 11. srp, 2007 9:42

no mam znameho v Terchovej /to poznaju vsetci -janosik a asi sa tam zivot od jeho dni slavy moc nezmenil ked my o nej rozprava :oops: /a tam miestny ,,borci,, ze vraj ten udrymerac odrovnaly uplne - teda len udieranim /a neviem,skus tam zbehnut a popytat sa nieco ako caute chaloshy mozete my poradit ... :D
chanshan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: sob 11. bře, 2006 0:00
Bydliště: kremnica - str slovensko

Re: boxer v hospodě->jak dát co největší ránu??

Příspěvekod NOKT » sob 11. srp, 2007 11:27

JayCutler píše:
NOKT píše:
JayCutler píše:zajímalo by mě jak dát na boxeru(myslim takový ty v hospodách co ukazujou sílu úderu) co největší ránu, prostě jak bouchnout? jakej rozběch? a techniku?? poradte prosím :D


Kopanec do rozkroku, židlí přes hlavu atd. :D Já vidím dost možností... A jedna, má nejoblíbenější: Vůbec si s nimi nezačínat :)


nn já myslim takovej ten přístroj co měří sílu úderu :wink:


Aha :oops: No tak s tím mám nějaké zkušenosti a s mým chabým karatistickým tsuky jsem dal něco okolo 800 (stupnice byla do 900). Jinak jsem do toho zkoušel taky kopat ale to bylo ještě horší jak to tsuky :D :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: boxer v hospodě->jak dát co největší ránu??

Příspěvekod JayCutler » sob 11. srp, 2007 12:54

NOKT píše:
JayCutler píše:
NOKT píše:
JayCutler píše:zajímalo by mě jak dát na boxeru(myslim takový ty v hospodách co ukazujou sílu úderu) co největší ránu, prostě jak bouchnout? jakej rozběch? a techniku?? poradte prosím :D


Kopanec do rozkroku, židlí přes hlavu atd. :D Já vidím dost možností... A jedna, má nejoblíbenější: Vůbec si s nimi nezačínat :)


nn já myslim takovej ten přístroj co měří sílu úderu :wink:


Aha :oops: No tak s tím mám nějaké zkušenosti a s mým chabým karatistickým tsuky jsem dal něco okolo 800 (stupnice byla do 900). Jinak jsem do toho zkoušel taky kopat ale to bylo ještě horší jak to tsuky :D :D


to já dávam tak těch 860-865 nejvíc(stupnice do 999), měl sem jednou i rekord ale ten mi ještě ten den překonali :lol:
JayCutler
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09. srp, 2007 23:00

Příspěvekod WT_Warrior » sob 11. srp, 2007 16:04

u nás v hospodě je rekord 844 já osobně jsem dal nejvíc 767 :oops: ale už to tam mají nejake dojebane ....jo a kopat jsem do toho taky zkoušel jenže jak už jsem neco měl v sobe tak jsem hodil držku jak cip :lol: ..... jinak vzdycky jsem do toho bouchal s rozbehem ale kamos mi poradil az se poradne naprahnu a dam do toho ranu z mista a docela to pomohlo :wink:
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

Příspěvekod graver » sob 11. srp, 2007 16:14

Možná by se něco takového hodilo v tělocvičně, aby si člověk mohl ten úder změřit. Jako měl Ivan Drago :wink:
Já jsem tuhle mašinku neviděl snad 10 let a pak letos v Chorvatsku u šauklářů, ale měli to jakési podělané. Nepotkali jste to někde v Brně?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod player » sob 11. srp, 2007 16:26

Se vzdycky smeju, kdyz se na to nekdo rozebiha:)

Me se osvedcilo nejlepe obycejne pretahle "gyaku cuki":)

http://www.edisk.cz/stahni/48926/937.wmv_6.44MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/15867/946.wmv_4.71MB.html
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod NOKT » sob 11. srp, 2007 16:38

graver píše:Možná by se něco takového hodilo v tělocvičně, aby si člověk mohl ten úder změřit. Jako měl Ivan Drago :wink:
Já jsem tuhle mašinku neviděl snad 10 let a pak letos v Chorvatsku u šauklářů, ale měli to jakési podělané. Nepotkali jste to někde v Brně?

V Olympii to je... nebo bylo. Bylo situováno naproti nějaké herny a kina. Si pamatuju páč jsem ta setřel nějakého typana :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod NOKT » sob 11. srp, 2007 17:02

player píše:Se vzdycky smeju, kdyz se na to nekdo rozebiha:)

Me se osvedcilo nejlepe obycejne pretahle "gyaku cuki":)

http://www.edisk.cz/stahni/48926/937.wmv_6.44MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/15867/946.wmv_4.71MB.html


jj... Jsem nemohl když jsem z povzdálí pozoroval nějakého chlapíka jak se na to rozběhl a skoro trefil toho boxera hlavou :D A dal ještě horší skóre než já z sanchin dachi :twisted:
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod WT_Warrior » sob 11. srp, 2007 21:02

Přesně mě se zdá že jak se na to někdo rozběhne tak se tak dobře netrefí jak z místa
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron