Pepřový sprej - rada

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Pepřový sprej - rada

Příspěvekod Slammer » ned 12. srp, 2007 13:47

Zdravím :) Chystam se kupovat peprovy sprej jedne zname ( Atraktivni blondynka ) ale i po dlouhodobem zkoumani jsem neprisel na to ktery by byl pro zenu vhodny ( myslim tim velikost, dosah atd. ). Proto se ptam vas. Diky za vsechny reakce ;)
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod wordsworth » ned 12. srp, 2007 14:28

Ber pěnu.Holčina uvidí,kde to po použití skončilo a třeba si úlevou neotře zpocené čelo.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Re: Pepřový sprej - rada

Příspěvekod luen » ned 12. srp, 2007 15:24

Slammer píše:Zdravím :) Chystam se kupovat peprovy sprej jedne zname ( Atraktivni blondynka )


To zase bude o jeden vtip na blondsky vice ... :lol: :wink: Pak nam dej vedet :D
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Pepřový sprej - rada

Příspěvekod Slammer » ned 12. srp, 2007 16:18

luen píše:
Slammer píše:Zdravím :) Chystam se kupovat peprovy sprej jedne zname ( Atraktivni blondynka )


To zase bude o jeden vtip na blondsky vice ... :lol: :wink: Pak nam dej vedet :D

;) ... Taky bych se rad zasmal nicmene bych byl radsi za nejakou normalni radu.
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Re: Pepřový sprej - rada

Příspěvekod luen » ned 12. srp, 2007 17:07

Slammer píše:
luen píše:
Slammer píše:Zdravím :) Chystam se kupovat peprovy sprej jedne zname ( Atraktivni blondynka )


To zase bude o jeden vtip na blondsky vice ... :lol: :wink: Pak nam dej vedet :D

;) ... Taky bych se rad zasmal nicmene bych byl radsi za nejakou normalni radu.


Ja myslim, ze sprej neni takova investice, aby se hned na zacatek nedalo koupit vice "modelu" na vyzkouseni ... a pak se rozhodlo ... co se bude uzivat :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Pepřový sprej - rada

Příspěvekod Slammer » ned 12. srp, 2007 17:26

luen píše:
Slammer píše:
luen píše:
Slammer píše:Zdravím :) Chystam se kupovat peprovy sprej jedne zname ( Atraktivni blondynka )


To zase bude o jeden vtip na blondsky vice ... :lol: :wink: Pak nam dej vedet :D

;) ... Taky bych se rad zasmal nicmene bych byl radsi za nejakou normalni radu.


Ja myslim, ze sprej neni takova investice, aby se hned na zacatek nedalo koupit vice "modelu" na vyzkouseni ... a pak se rozhodlo ... co se bude uzivat :wink:

No jak pro koho :D Ja ty penize zrovna nemam takze bych asi dal prednost te rade. Stejne budu nejaky muset koupit a pokud mi nekdo poradi jaky budu jenom rad :wink: Kdysi sem tady cetl post od nekoho kdo rikal ze sve holce koupil nejaky specialni maly ... bohuzel uz sem ten post nenasel :(
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Re: Pepřový sprej - rada

Příspěvekod TF » ned 12. srp, 2007 18:19

Slammer píše:
luen píše:
Slammer píše:
luen píše:
Slammer píše:Zdravím :) Chystam se kupovat peprovy sprej jedne zname ( Atraktivni blondynka )


To zase bude o jeden vtip na blondsky vice ... :lol: :wink: Pak nam dej vedet :D

;) ... Taky bych se rad zasmal nicmene bych byl radsi za nejakou normalni radu.


Ja myslim, ze sprej neni takova investice, aby se hned na zacatek nedalo koupit vice "modelu" na vyzkouseni ... a pak se rozhodlo ... co se bude uzivat :wink:

No jak pro koho :D Ja ty penize zrovna nemam takze bych asi dal prednost te rade. Stejne budu nejaky muset koupit a pokud mi nekdo poradi jaky budu jenom rad :wink: Kdysi sem tady cetl post od nekoho kdo rikal ze sve holce koupil nejaky specialni maly ... bohuzel uz sem ten post nenasel :(


na velikost bych tak nekoukal dneska se ti všechny spreje vejdou do kabelky nebo kapsy :wink: spíš se ptej po dostřiku roptilu a obsahu toho spreje :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod CeLy » ned 12. srp, 2007 18:36

CeLy
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 94
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00
Bydliště: Slova-KIA

Příspěvekod Lada » ned 12. srp, 2007 19:32

kup nějaký kvalitní, dobré reference jsou na sabre red, když to má být na obranu tak na peníze bys moc hledět neměl!!!, stejně je potřeba aby si to vyzkoušela natrénovala, nejlépe i při různých situacích, cvičného figuranta (tebe) předpokládám už má :D

jaký z pepřáků použít, je otázka na co to primárně bude a co jí bude více sedět, pěnu, nebo tekutou střelu bych moc nedoporučoval, myslím že není moc jednoduché někoho jen tak dobře trefit tím pramenem ve strachu, stresu a nedostatku času....takže spíš nějaký aerosol, ideálně kombinaci aerosolu a pramene viz tady se o tom baví: http://www.strelectvi.cz/forum/sprej-na-obranu-t2684-30.html

Co se týče velikosti, to je na ní, ale nějaké miny pidi bych nebral něco spíš něco středního co taky sedne dobře do ruky...

Jinak sprej sám o sobě ji nespasí a je potřeba s ním trocha natrénovat aby pochopila, že v kabelce jí je na nic, při blbém použití o něj může přijít, když někoho zasáhne tak může být jistou dobu schopen efektivně útočit takže ne stát jak poleno a čekat co bude ale po použití vzít pilu atd...
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » ned 12. srp, 2007 19:36



on se ptal na zkušenosti, jaký vybrat né kde ho koupit, mimo to na tom odkazu bych si žádný raději nevybíral nějaké tam znám a účinek pomalu žádný.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

 

Příspěvekod wordsworth » ned 12. srp, 2007 19:46

Láďa psal: on se ptal na zkušenosti, jaký vybrat né kde ho koupit, mimo to na tom odkazu bych si žádný raději nevybíral nějaké tam znám a účinek pomalu žádný.
Fakt?Já z tama koupila sprej ségře.Je to tak vážné,že ji mám přezbrojit? :oops:
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Slammer » ned 12. srp, 2007 20:45


Pane hledani na interentu mi nedela zadny problem .... nejspis ste si precetl spatne muj dotaz. Ptal sem se po doporuceni ne po miste kde ho ma koupit !

TO Lada: Diky moc presne takove informace sem potreboval. Konecne nekdo kdo mi pomohl ;)
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Lada » pon 13. srp, 2007 0:11

wordsworth píše:Fakt?Já z tama koupila sprej ségře.Je to tak vážné,že ji mám přezbrojit? :oops:


kterej pak zázrak od tama to by?
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod wordsworth » pon 13. srp, 2007 16:20

Pfeffer KO JET.Proč to ironické označení "zázrak"?Testuješ to na sobě?
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod defendu » pon 13. srp, 2007 19:21

Sežeň jí tuhle záležitost,sundáš s tim psa i frajera:
http://www.aegisteam.cz/index.php?main=testy&id=27

Objednat to můžeš tady:
http://www.proarms.cz/Kontakt.php

Je to určitě trošku dražší záležitost (okolo 500 Kč),ale na bezpečnosti by se šetřit nemělo :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lada » pon 13. srp, 2007 20:46

wordsworth píše:Pfeffer KO JET.Proč to ironické označení "zázrak"?Testuješ to na sobě?


no pár jsem jich už zkusil a s nějakými jsme si hráli a stříkali po sobě na základce z toho jejich výberu, já jen že nějaké tam jsou opravdu zázraky a nejvíc ty kecy k tomu jak to perfekně funguje :roll: ...ostatně jakou u všech prodejců.

Ten co jsi napsal sice znám, ale už si nevvzpomenu jak tenhle fungoval je to dost dávno jen jsem se lek, že jsi ji pořídil nějaký CSko apod...

Každopádně jestli účinkuje jak má si vyzkoušet můžeš zvláště když ho dáváš ségře, ale jak jsem koukal je to tekutá střela ne? to bych neřek že je vhodná volba.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod wordsworth » pon 13. srp, 2007 21:17

Hm.Pořídila bych jí pěnu.Hrozně se mi líbí,že po použití vidíš,kde všude to skončilo.
S odstupem času si myslim taky,že střela není fajn.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Lada » pon 13. srp, 2007 22:02

jenže pěna je na tom podobně, i když se tak nějak rozleze stejně stříká proudem a ono přece jen to míření a strefování za takových okolností není zrovna ideální.....

Každopádně být tebou i ní tak bych vůbec nezkoumal kde co a jak skončilo když se tedy netrefí do vedlejšího stromu, na to nebude mít moc čas jestli se ideáně trefila či ne a jak a jen by to mohl být její "konec" ať už je pepřák jakýkoli nemusí vůbec fungovat tak ideálně jak si představuješ a pokuď už ona někoho zasáhne tak pak musí buď rychle zmizet nebo zaútočit a zmizet...nějaký zkoumání kam se trefila případně přidat může být těžkou chybou
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Slammer » úte 14. srp, 2007 9:50

Jasny :)) Super diky moc vsem ;) ... klidne piste dale :)

TO Lada: Ze bych zrovna ja byl jejim figurantem? xD ... no nevim .. to ji radsi nekoho dotahnu nasilim :D
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Lada » úte 14. srp, 2007 10:25

No vidíš dobrej nápad :D dobrovolníka jistě uvítá :lol:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků