Ju-Jitsu a Brazilské jiujitsu??

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Ju-Jitsu a Brazilské jiujitsu??

Příspěvekod alitranek » stř 22. srp, 2007 22:10

........prosím znalce o info jaké jsou hlavní rozdíly mezi Ju-Jitsu a BJJ. Díky.


P.S. a jestli má někdo zkušenosti s oddílem Ju-Jitsu ve Vršovicích, tak prosím o nějaké postřehy a názory;o)
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

 

Příspěvekod Jendis » čtv 23. srp, 2007 8:20

hele draku,než zase založíš nový thread,podívej se,jestli už to tu není...?!...poradím Ti,.....je to tu,tak si to najdi..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod alitranek » čtv 23. srp, 2007 10:29

Jendis píše:hele draku,než zase založíš nový thread,podívej se,jestli už to tu není...?!...poradím Ti,.....je to tu,tak si to najdi..... :wink:





dyt se to tu hrozně blbě hledá a na rozdíly mezi BJJ a ju-jitsu jsem tu nikde nenarazil :roll:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 23. srp, 2007 12:57

jsou tu popsané,několikráte jsem to tu četl...jen hledat.A protože se to blbě hledá,budeme zakládat dokola nová témata???To snad ne...???
Nebo kontaktuj by SZ třeba Makota,Tomana....a další lidi z diskuze o BJJ.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Tomkins » pát 24. srp, 2007 12:59

Jendis píše:jsou tu popsané,několikráte jsem to tu četl...jen hledat.A protože se to blbě hledá,budeme zakládat dokola nová témata???To snad ne...???
Nebo kontaktuj by SZ třeba Makota,Tomana....a další lidi z diskuze o BJJ.


Pokud mu nechceš poradit tak to nedělej. Ale to je lepší každýho zdrbat, že už to tady bylo tisíckrát napsáno. Uvědom si, že tohle je diskuzní fórum, a zatím v každým topicu se najde nějakej šťoural, kterej napíše něco ve smyslu: "Nezakládejte nový témata". Možná by bylo nejlepší, kdyby se sem nepsalo vůbec. A bylo by to prázdný fórum - jen tak pro ozdobu.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 24. srp, 2007 14:06

jde o místo,úsporu místa...server není nafukovací...drbu ho proto,protože už mne to štve(a nejen mne)......a proto,že jsem moderátor....tisíckrát psané dotazy,znovu a znovu....místo jednoho využití záložky "hledat".Je to diskuzní fórum,tak aby se diskutovalo....ale ne pořád o tom samém.Nehledě na to,že kdybys četl pořádně,odkázal jsem ho přímo na lidi,kteří BJJ dělají....také pro oči nevidíš,že?!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Toman » pát 24. srp, 2007 14:34

Správně Jendisi ... jsem s Tebou :wink:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod alitranek » pát 24. srp, 2007 15:03

a nějaké ty zkušenosti s oddílem Ju-Jitsu ve Vršovicích by nebyly???:))) postřehy a názory;o)
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Tomkins » pát 24. srp, 2007 17:13

Jendis píše:jde o místo,úsporu místa...server není nafukovací...drbu ho proto,protože už mne to štve(a nejen mne)......a proto,že jsem moderátor....tisíckrát psané dotazy,znovu a znovu....místo jednoho využití záložky "hledat".Je to diskuzní fórum,tak aby se diskutovalo....ale ne pořád o tom samém.Nehledě na to,že kdybys četl pořádně,odkázal jsem ho přímo na lidi,kteří BJJ dělají....také pro oči nevidíš,že?!


Nesnažím se ho hájit. Je pravda že někteří lidé si prostě nezvyknou používat položku "hledat". Ale to, že seš moderátor, není důvodem k "drbání" nových zájemců o bojová umění. Neboli, jak se říká - chce to klid a nohy v teple. Těch tisíc příspěvků "o tom samém" nejsou od něj. Proč za ně tedy nadávat jemu?

Mimochodem, moderátore, úspora místa... Objemy určitých dat jsou ještě méně než zanedbatelné - a tohle je jeden z jejich příkladů.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod hellas » pát 24. srp, 2007 17:42

souhlasím s Jendisem a Tomanem, ať nejdřív prosurfuje fóra... Je to nepřehledný, tak přece tomu nebudem pomáhat zakládáním dalších diskusí :?
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

 

Příspěvekod Jendis » pát 24. srp, 2007 19:13

Tomkins píše:
Jendis píše:jde o místo,úsporu místa...server není nafukovací...drbu ho proto,protože už mne to štve(a nejen mne)......a proto,že jsem moderátor....tisíckrát psané dotazy,znovu a znovu....místo jednoho využití záložky "hledat".Je to diskuzní fórum,tak aby se diskutovalo....ale ne pořád o tom samém.Nehledě na to,že kdybys četl pořádně,odkázal jsem ho přímo na lidi,kteří BJJ dělají....také pro oči nevidíš,že?!


Nesnažím se ho hájit. Je pravda že někteří lidé si prostě nezvyknou používat položku "hledat". Ale to, že seš moderátor, není důvodem k "drbání" nových zájemců o bojová umění. Neboli, jak se říká - chce to klid a nohy v teple. Těch tisíc příspěvků "o tom samém" nejsou od něj. Proč za ně tedy nadávat jemu?

Mimochodem, moderátore, úspora místa... Objemy určitých dat jsou ještě méně než zanedbatelné - a tohle je jeden z jejich příkladů.



Nehodlám o tom s Tebou diskutovat....drbu všechny(a nejen já),kteří jsou příliš líní(?),nebo pohodlní(?),než aby se snažili nejdříve samotní něco najít(sám to přiznává)...a znovu,odkázal jsem ho na lidi,kteří BJJ dělají(nebo JJ)...ať je kontaktuje.Protože jsem moderátor(i když ne téhle sekce) mne zavazuje :!: k usměrňování nových lidí....ať se Ti to líbí,či ne,určitou úroveň a pravidla je třeba dodržovat...jinak se tu ztratíme v tématech jako:"je xx lepší než xy??" a podobně.
Objemy dat jsou možná zanedbatelné,ale 100x nic umořilo osla.A hlavně,potom je to fórum ještě nepřehlednější,pokud se témata stále opakují....a vůbec,bavíme se o ničem....odkaz dostal,nechť se tedy zařídí dle sebe....a třeba se ozve někdo z klubu,na který se tazatel ptá.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Tomkins » pát 24. srp, 2007 22:47

Nechceš diskutovat, tak nediskutuj. Já ti jen lehce naznačuju, abys to svoje moderátorství nebral tak vážně, jinak tě brzo někdo i s tím tvým :!: usměrňováním lidí pošle do p*dele.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod diablik » pát 24. srp, 2007 23:52

tomkins--skludni hormony,o.k. :wink:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Jendis » sob 25. srp, 2007 7:16

Tomkins píše:Nechceš diskutovat, tak nediskutuj. Já ti jen lehce naznačuju, abys to svoje moderátorství nebral tak vážně, jinak tě brzo někdo i s tím tvým :!: usměrňováním lidí pošle do p*dele.


Vadí Ti to??Tak sem nechoď...jednoduché.Lidi,co sem chodí dlouho,přesně chápou,proč a jak(koneckonců,sami se zde ozývají).....a určitě nikdo nečeká zrovna na Tebe,abys nám tady "otevíral oči" a aby se to Tu dle Tebe řídilo.Mne nějaké poslání do řiti nerozhodí,ale Ty bys potom mohl zažít nepříjemné překvapení....BU.cz bude takové,jaké si ho uděláme....a je zbytečné ho ještě více znepřehlédňovat opakujícími se dotazy,nevím,co je na tom nepochopitelné?.....Nehledě na to,že se Tě ta výtka vůbec netýkala....čeříš vodu úplně zbytečně......a naposledy....kromě výtky taky dostal radu,kam se obrátit...tak už ze sebe nedělej hlupáka.....zatím zde totiž za nic jiného nejsi.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Tomkins » sob 25. srp, 2007 11:35

Jendis píše:
Tomkins píše:Nechceš diskutovat, tak nediskutuj. Já ti jen lehce naznačuju, abys to svoje moderátorství nebral tak vážně, jinak tě brzo někdo i s tím tvým :!: usměrňováním lidí pošle do p*dele.


Vadí Ti to??Tak sem nechoď...jednoduché.


Co ti na to mám říct... Asi bych se opakoval. Ty bys tady byl nejradši sám, nezakládal žádné nové topicy, nepřidával žádné příspěvky, jen ať si každej najde to co potřebuje a neotravuje, že?

Jendis píše:....a určitě nikdo nečeká zrovna na Tebe,abys nám tady "otevíral oči" a aby se to Tu dle Tebe řídilo..


To je to, o čem mluvím. To moderátorství ti leze na mozek.


Jendis píše:Mne nějaké poslání do řiti nerozhodí,ale Ty bys potom mohl zažít nepříjemné překvapení....


Nějaká výhružka protože jsem urazil pana moderátora tím, že jsem s ním nesouhlasil?

Jendis píše:BU.cz bude takové,jaké si ho uděláme....


Přesně tak, a proto ho přizpůsobuju k obrazu svému. Čtu ho stejně jako ostatní, dokonce stejně jako ty, a myslím, že každý má právo upozornit, že se mu něco nelíbí. Já nevím, proč ses v tom začal rejpat.


Jendis píše:a je zbytečné ho ještě více znepřehlédňovat opakujícími se dotazy,nevím,co je na tom nepochopitelné?.....Nehledě na to,že se Tě ta výtka vůbec netýkala


Diskuzní fórum - vzniklo od slova "diskutovat". To se mám jen tak dívat, jak se navážíš do nováčků na tomhle fóru a říkat, že je to správné?

Jendis píše:...čeříš vodu úplně zbytečně......a naposledy....kromě výtky taky dostal radu,kam se obrátit:wink:


Právě proto už s touhle blbou diskuzí končím, vše co jsem chtěl říct už jsem řekl, a to, že se cítíš dotčenej a děláš z jednoho mýho příspěvku aféru je tvoje věc.

Jendis píše:...tak už ze sebe nedělej hlupáka.....zatím zde totiž za nic jiného nejsi....


No comment. Snažil jsem se po celou dobu uvádět logický argumenty, a ty vyrukuješ s tímhle. Fakt moc hezký. Jaks řekl sám, BU.cz bude takový, jaký si ho uděláme.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » sob 25. srp, 2007 11:46

:roll: :roll: ....chjo.....tak ještě jednou...do nováčků nikdo nerejpe,byl upozorněn a odkázán na lidi,kteří mu odpoví.Ale Ty to nevidíš,že...nebo nechceš?Vyhrožovat Ti nepotřebuju...proč taky?!Jenže v momentě,kdy začneš být vulgární,prostě Tě admin(ne já...neboj) upozorní a zabanuje....toť vše.Na moderátorství se tu až tak nehraje,nicméně,když se zamyslíš...opravdu,bez emocí,zamyslíš.....je potřeba to tu trošku korigovat....ať si projedeš kterékoliv témat,od Jap BU po Sebeobranu,všude se to množí duplicitními tématy.....to není o zakládání diskuzí(ty ať se zakládají....to je v pořádku),to je o pohodlnosti.....a podíváš-li se,není to jen můj názor....ale to je fuk,nechme toho,Ty to,zřejmě nepochopíš a já nějak nemám chuť to dokola opakovat.Chytrému napověz.......pěkný zbytek dne. :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » sob 25. srp, 2007 11:58

Nechci se plést do něčeho, co se mě netýká, ale protože jsem taky moderátor (jinde, ne tady), tak jen pár funkčních postřehů:
- Moderátorské zásahy, když už jsou nutné, mají být rychlé, slušné (což Jendiš udělal) a stručné (sorry, už méně :wink: ).
- S moderátorem se nepolemizuje (i když vám připadá, že nedělá věci podle vašeho gusta). Jinak by totiž jeho funkce byla na hov*o. Pokud má kdokoliv s moderátorem opravu vážný problém, může požádat správce serveru o jeho odvolání).
- Diskuse o moderátorském zásahu do threadu neptaří - moderátor prostě něco udělá a hotovo - dál se o tom s ostatními nebaví (až do té míry, že pokud se moc rozkecají mimo téma, prostě jejich příspěvky zruší). Já to řeším tak, že pro ty, kteří mi chtějí říct, jak to dělám blbě, mám speciální rubriku. pokud je problém s místem, tak po čase lze rubriky typu "obecný pokec mimo téma" průběžně promazávat.

Zní to tvrdě a arogantně, ale věřte, že je to funkčí a většinou nutné.
Neberte to samozřejmě jako návod - jen jako názor.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod hellas » sob 25. srp, 2007 12:06

Jendisi, už mu, prosím, neodpovídej, napsals to víc, než srozumitelně :wink:
Tomkinsy, vem si k srdci diablikovu radu :wink:
a vůbec, smazat celý téma 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Tomkins » sob 25. srp, 2007 13:14

graver píše:Nechci se plést do něčeho, co se mě netýká, ale protože jsem taky moderátor (jinde, ne tady), tak jen pár funkčních postřehů:
- Moderátorské zásahy, když už jsou nutné, mají být rychlé, slušné (což Jendiš udělal) a stručné (sorry, už méně :wink: ).
- S moderátorem se nepolemizuje (i když vám připadá, že nedělá věci podle vašeho gusta). Jinak by totiž jeho funkce byla na hov*o. Pokud má kdokoliv s moderátorem opravu vážný problém, může požádat správce serveru o jeho odvolání).
- Diskuse o moderátorském zásahu do threadu neptaří - moderátor prostě něco udělá a hotovo - dál se o tom s ostatními nebaví (až do té míry, že pokud se moc rozkecají mimo téma, prostě jejich příspěvky zruší). Já to řeším tak, že pro ty, kteří mi chtějí říct, jak to dělám blbě, mám speciální rubriku. pokud je problém s místem, tak po čase lze rubriky typu "obecný pokec mimo téma" průběžně promazávat.

Zní to tvrdě a arogantně, ale věřte, že je to funkčí a většinou nutné.
Neberte to samozřejmě jako návod - jen jako názor.


Ok, no problemo.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Lorien » sob 25. srp, 2007 21:50

Obrázek
Lorien
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 66
Registrován: sob 24. pro, 2005 0:00

Další

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron