Ju-Jitsu a Brazilské jiujitsu??

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod TF » sob 25. srp, 2007 22:42

myslím že když tenhle toppic smažeš tak se nic nestane páč se nic nevyřešilo a aspon ušetříš to místo o které tady jde :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

 

Příspěvekod alitranek » ned 26. srp, 2007 12:13

hmmmmm, 25 příspěvků v diskuzi a mezi nimi ani jedno vysvětlení rozdílu mezi Ju-Jitsu a BJJ, sakra, dotaz jsem dal asi na špatný server :lol:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 26. srp, 2007 13:40

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod alitranek » ned 26. srp, 2007 13:51

díky za odkazy:))..to JJ je ale dost dobrý 8)
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 26. srp, 2007 14:02

no...ono ne v každém klubu se takhle bojuje a tohle naučíš....tohle jsou lidi z Copenhagenu..velmi kvalitní....podobně,z toho,co psal,cvičí Makoto.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod alitranek » ned 26. srp, 2007 18:40

Jendisi a nevíš jak kvalitní je ju-jitsu klub v Praze Vršovicích??.....podle netu jediný JJ klub v Praze :roll:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 26. srp, 2007 20:41

nevím....hoď dotaz na Makota...ten JJ v Práglu cvičí(nebo tam někde).... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Makoto » pon 27. srp, 2007 10:06

alitranek píše:Jendisi a nevíš jak kvalitní je ju-jitsu klub v Praze Vršovicích??.....podle netu jediný JJ klub v Praze :roll:

Zdar, nemusis psat SZ, co tu odpovim neni tajne. Urcite nejsme jediny klub JJ v Praze. Je tu dokonce klub ve stejne budove jako jsme my, ale jejich pojeti JJ je dosti odlisneho od naseho (doporucuji vsak navstivit a zkusit si treninky obou skol). Pak je tu skola Zbynka Goralczyka, ktera je velice silna ve sportovnim pojeti (muj nazor). O dalsich skolach netusim, neznamena to vsak, ze neexistuji :-)
A jak dobra je skola Mateje Novaka ? Eeeech, to je lepsi si prijit zjistit sam. Sednou-li ti ostatni studenti, sedne-li ti instruktor a sedne-li ti i vyuka, pak je to dobry oddil, ze? ;-) Prvni dva treninky jsou zdarma, protoze v pondeli jedeme zem a ve stredu techniky v postoji, je lepsi si zkusit oboje. Pak se rozhodni. Pokud nemas kimono, doporucuji si ho koupit AZ PO 1 MESICI treninku, drive ne. Obcas se stane, ze k nam prijde novacek, nateseny jak....no hodne nateseny a hned chce kimono, hned chce nejake materialy, aby mohl trenovat doma, rad by i treninky o vikendu, atd. Takovy pak nevydrzi dele jak mesic....proste rychlokvasky u nas nedelame :-) Pokud i po mesici treninku 2x tydne budes mit pocit, ze je to to prave makove, pak ti pomuzeme sehnat levne kimona (od kluku judistu, kteri nakoupi velka baleni a pokazde jim zbudou nejake velikosti)
Dalsi dotazy asi lepe pres SZ, nerad bych tu byl pak nekym osocovan z reklamy a zaujatosti a kdoviceho jeste. Nebo jeste lepe - doraz na trenink a uvidis sam. Je to lepsi, nez abych ti tu sahodlouze popisoval o cem to je a neni.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy


Příspěvekod Makoto » pon 27. srp, 2007 11:46


Jen zkusmo jsem juknul sem a nestacim se divit. Uci Taijutsu, Kobudo, vsude same fotky ninju, ale nikde neni, kdo to uci, pod kym jsou, apod.

Clovece, to jsem ani netusil, kolik je v Praze oddilu, kteri nosi znacku Jujitsu ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod severin » pon 27. srp, 2007 12:17

Je jich ještě mnohem víc,ale bud nemají web nebo jsem ho prostě podruhé nenašel.Kamarádka cvičila JJ na Policejní Akademii,potom je tu F.Kolman a další mě neznámí co učí JJ v rámci kurzů sebeobrany na školách.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod alitranek » pon 27. srp, 2007 14:32

severin píše:Je jich ještě mnohem víc,ale bud nemají web nebo jsem ho prostě podruhé nenašel.Kamarádka cvičila JJ na Policejní Akademii,potom je tu F.Kolman a další mě neznámí co učí JJ v rámci kurzů sebeobrany na školách.




Díky za linky na JJ, jdu se jimi proklikávat :wink:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod alitranek » pon 27. srp, 2007 14:33

Makoto píše:

Jen zkusmo jsem juknul sem a nestacim se divit. Uci Taijutsu, Kobudo, vsude same fotky ninju, ale nikde neni, kdo to uci, pod kym jsou, apod.

Clovece, to jsem ani netusil, kolik je v Praze oddilu, kteri nosi znacku Jujitsu ;-)






díky za reakci :wink: ...takže jsem pochopil dobře, že zrovna v tom vršovickým klubu JJ trénuješ i ty?:)
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod Makoto » pon 27. srp, 2007 15:14

alitranek píše:díky za reakci :wink: ...takže jsem pochopil dobře, že
zrovna v tom vršovickým klubu JJ trénuješ i ty?:)

Da se to tak rici ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Předchozí

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron