nejbližší tréninky!!!

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

nejbližší tréninky!!!

Příspěvekod Gladiatork1 » pát 05. led, 2007 23:44

čau zrušily u nás box takže jsem pekne nasranej, nevíte prosím vás někdo jestli tady někdě není thaibox,ultimate fighting,kickbox nebo něco ? Jsem z Rakovníka.dík moc.
Gladiatork1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod La-jia » sob 06. led, 2007 9:14

Co to tu povidaš, že v Rakovníku zrušili box? Všechny tři školy boxu? Thai v Rakáči nenajdeš, ultimáty už vůbec ne a kickbox jakbysmet akorát v R.A.K. Rakovník dělaj sanda a v ramci tréninků i ten box a kickbox. Nemáš zač.
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod Gladiatork1 » sob 06. led, 2007 12:47

3? To jsem nevedel, já chodil k červenýmu a ten to prý zrušil. Kde jeste v rako je box a kde ta sanda? porad mi.díky
Gladiatork1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00

Příspěvekod La-jia » sob 06. led, 2007 13:25

jo tři. Červeňák to nezrušil (to by byla i pro mě novina), SKP Rakovník na dopravce trenér Kubička , S©B Zavidov trenér Mendík, R.A.K. Rakovník Sanda (plus základy boxu a kickboxu) na zátiší trenér moje maličkost.
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod La-jia » sob 06. led, 2007 13:30

Nelenil sem a zavolal sem jednomu trenérovi od Červeňáka a prej normálně fungujou.
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod Gladiatork1 » sob 06. led, 2007 16:12

já tam chodil týden a pak mi kamarad co tam taky chodí říkal že to zrušil,tak to byl kec sorry. hele a kdo trenuje ten thai a kickbox??? mas kontakt? nejlepe mail?
Gladiatork1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00

Příspěvekod La-jia » sob 06. led, 2007 16:21

Ale ja neříkal, že to tu někdo trénuje - ba naopak nikdo. Jenom my se tomu věnujeme v rámci tréninku. Kontakt: cinskabojovaumeni@seznam.cz , ale piš mě klidně SZ.
La-jia
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 147
Registrován: čtv 27. led, 2005 0:00
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod TongPa » sob 06. led, 2007 18:38

Gladiatork1 píše:já tam chodil týden a pak mi kamarad co tam taky chodí říkal že to zrušil,tak to byl kec sorry. hele a kdo trenuje ten thai a kickbox??? mas kontakt? nejlepe mail?

Gladiatork1 píše:...já chodil k červenýmu a ten to prý zrušil...

Fakt netrpíš rozpolcením osobnosti? Já myslel, žes tu někde psal, jak děláš box, pro srandu ultimát a snad i thaibox a najednou čtu, žes chodil týden (jestli vůbec) na box a ptáš se, jestli někdo ve tvém okolí trénuje ultimát, taihox, kickbox... :?: 8O Fakt už nechápu... :roll: :?
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Gladiatork1 » sob 06. led, 2007 18:49

už jsem tu jednou psal že nekterý věci nebyli pro mě, 2 kamaráádi taky meli nejakou otazku a tak jsme to napsaly pres muj ucet aby se nemusely zbytecne registrovat.sorry vím že to ted vypada pitome.
Gladiatork1
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00

Příspěvekod TongPa » sob 06. led, 2007 19:33

Gladiatork1 píše:už jsem tu jednou psal že nekterý věci nebyli pro mě, 2 kamaráádi taky meli nejakou otazku a tak jsme to napsaly pres muj ucet aby se nemusely zbytecne registrovat.sorry vím že to ted vypada pitome.

Jó ták... :? Vzhledem k tomu, kdy píšeš příspěvky, máš připojení na net s nejvyšší pravděpodobností doma. Takže ti tví dva kamarádi, co boxují, dělají ultimát a thaibox, bydlí ve stejném místě, že? Někde tedy trénovat musí, takže nechápu, že tam prostě nechodíš s nima... Ale oni ti to asi tají, viď? A ty se pak na to musíš ptát na netu...

Nějakou lepší pohádku na dobrou noc nemáš :?: :!: :evil:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod Baxxse » sob 06. led, 2007 19:57

TongPa píše:
Gladiatork1 píše:už jsem tu jednou psal že nekterý věci nebyli pro mě, 2 kamaráádi taky meli nejakou otazku a tak jsme to napsaly pres muj ucet aby se nemusely zbytecne registrovat.sorry vím že to ted vypada pitome.

Jó ták... :? Vzhledem k tomu, kdy píšeš příspěvky, máš připojení na net s nejvyšší pravděpodobností doma. Takže ti tví dva kamarádi, co boxují, dělají ultimát a thaibox, bydlí ve stejném místě, že? Někde tedy trénovat musí, takže nechápu, že tam prostě nechodíš s nima... Ale oni ti to asi tají, viď? A ty se pak na to musíš ptát na netu...

Nějakou lepší pohádku na dobrou noc nemáš :?: :!: :evil:


Ted si trefil hrebicek do hlavicky... :twisted: :twisted: :twisted:
Baxxse
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 381
Registrován: čtv 22. led, 2004 0:00
Bydliště: Cheb-Praha

Thaibox

Příspěvekod fighter99 » čtv 12. dub, 2007 12:23

Nevite nekdo o treninkach Thaiboxu v blizkosti Semil?Krome Erawan gymu v Jablonci,o tom vim,ale nemam tam zadnej spoj :( parkrat sem tam byl,ale ted uz se tam ani nemam jak dostat :(
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod teg » čtv 12. dub, 2007 21:51

Cus, kdyz uz sou tady ty dotazy na treninky boxu, nevite nahodou o nejakym klubu v blizkosti Noveho mesta na morave (Zdaru)?
teg
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob 17. pro, 2005 0:00

Příspěvekod jd-man » pát 13. dub, 2007 12:13

Tak když už jsme u toho, tak se taky přidám...neví někdo o klubu Thaiboxu v Liberci? Vím, že je v Jablonci, ale tady???
jd-man
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 02. dub, 2007 23:00

Frydek-Mistek

Příspěvekod RoNs » ned 02. zář, 2007 17:33

Prosim nemate nekdo vice informaci o nejakem box klubu ve Frydku-Mistku ?
RoNs
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 01. zář, 2007 23:00

Příspěvekod xiuwei » ned 02. zář, 2007 18:00

RONS :
Box Frýdek Místek
------------------------------------------------------------------------------------
Jméno-název: TJ Slezan Frýdek-Místek
Ulice: Na příkopě 1159
Místo: Frýdek-Místek
PSČ: 73801
Tel.: 558 631 141
FAX: 558 631 141
Mail: tjslezan@tiscali.cz , slezanfm@email.cz
Trénuje tam p.Jaroslav Kašný
mobil: 606 222 455
------------------------------------------------------------------------------------
Jestli je mobilní číslo platné,za to ti neručím :cry:
Mají trénovat v areálu atletického stadionu viz web článek :
http://www.morava24.cz/sport/vypis.aspx?id_clanku=10767
------------------------------------------------------------------------------------
Slušnost není slabost. Být slušný za všech okolností,to chce sílu.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron