Karate úder

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Re: :-)

Příspěvekod malik » pon 08. říj, 2007 7:09

ukropcany píše:
malik píše:DOPORUČUJI SHLÉDNOUT

www.youtube.com/watch?v=byAvGP1GqBU
Ty brďo... 8O ©koda, že tento kretén nikoho nevyzval na súboj... kolienko do ksichtu by ho odnaučilo takto jednať s ľuďmi... Obrázek


promiň, ale tohle video je primárně zaměřeno na ukázku SHIATSU po různých útocích a jejich následcích, ne jako způsob jak někoho mlátit.
Pravda je, že my evropani na pochopení tohohle prostě nemáme, byli jsme, jsme a vždy budeme jen ti co si z umění boje berou jen tu "fyziku".
ale jinak jsem rád, že je tu někdo, kdo disponuje rozsáhlými schopnostmi jak jednat s lidmi:lol:
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod Toman » pon 08. říj, 2007 7:22

Tomkins píše: že borec, kterej dostal na začátku kravatu, není vůbec v bezvědomí, protože to by doprovázely ze začátku stahy svalů, křeče, nebo alespoň škubání končetinami.


Tomkinsi jak si na tuhle chujádu přišel? To je blbost. Na tréninku se nám bežně stane že někdo "odejde". Je z tebe normálně hadr, žádný křeče. Mrkni třeba tady.

http://www.youtube.com/watch?v=GuAmdXjWHY4
http://www.youtube.com/watch?v=GyFJj8XKgQY

je to vždycky přesně takhle .... přostě vypneš
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tomkins » pon 08. říj, 2007 9:24

Toman píše:Tomkinsi jak si na tuhle chujádu přišel? To je blbost. Na tréninku se nám bežně stane že někdo "odejde". Je z tebe normálně hadr, žádný křeče. Mrkni třeba tady.

http://www.youtube.com/watch?v=GuAmdXjWHY4
http://www.youtube.com/watch?v=GyFJj8XKgQY

je to vždycky přesně takhle .... přostě vypneš


Já jsem spíš myslel takovou přirozenou lidskou reakci jako pokus se bránit. Když se např. nechám klidně i dobrovolně od někoho škrtit, tak v poslední chvíli před ztrátou vědomí mi instinktivně vyjedou ruce nahoru... Kdyby např. někdo tobě řekl, že tě bude škrtit do bezvědomí (a ty bys s tím souhlasil :wink: ), tak i když s tím budeš vnitřně smířenej, tak přece jen tou nohou kopneš nebo rukou hmátneš po paži co ti svírá ohryzek. Ne kvůli obraně, ale je to prostě reflex. Takovejhle stah svalů jsem měl na mysli.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Toman » pon 08. říj, 2007 9:40

Aha
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Re: :-)

Příspěvekod malik » ned 14. říj, 2007 18:40

ukropcany píše:
malik píše:Pravda je, že my evropani na pochopení tohohle prostě nemáme, byli jsme, jsme a vždy budeme jen ti co si z umění boje berou jen tu "fyziku".
Som rád, že som ten tupý európan, ktorý na to nemá... facka je totiž presne to, čo «a hentak zloží, kopačka do nohy detto a bum do hlavy tiež... :roll: Ten týpek je proste kretén a žiaci magori, ktorí sa pre nič za nič nechajú mlátiť... sú z tej istej sorty ako na tom druhom videu, proste vypatlaní nesamostatňáci... som šťastný, že nemám na to, aby som to pochopil...[/quote

jsem rád, že jsi si to veřejně přiznal :) ale vážně, proč se věnuješ boxu-asi tě to baví, něco ti to přináší, možná i bere.víš, my jsme pro ty kluky z nipponu vesměs jen takoví ti gaijinové, co prosí aby se něco mohli naučit z jejich umění a je jern na nich co nám ukáží, samozřejmě i na nás co budeme schopni pochopit. k tomu video, viděl jsem něco podobného na vlastní oči, taky jsem nevěřil, tak jsem si to jako hloupý a omezený šel zkusit a byl jsem v limbu jedna dvě, takže to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kappo.BTW tvé stěstí já nesdílím
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Re: :-)

Příspěvekod DMC » ned 14. říj, 2007 19:01

malik píše:jsem rád, že jsi si to veřejně přiznal :) ale vážně, proč se věnuješ boxu-asi tě to baví, něco ti to přináší, možná i bere.víš, my jsme pro ty kluky z nipponu vesměs jen takoví ti gaijinové, co prosí aby se něco mohli naučit z jejich umění a je jern na nich co nám ukáží, samozřejmě i na nás co budeme schopni pochopit. k tomu video, viděl jsem něco podobného na vlastní oči, taky jsem nevěřil, tak jsem si to jako hloupý a omezený šel zkusit a byl jsem v limbu jedna dvě, takže to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kappo.


Proste kappo na karbit jak ma byt :lol: Hele ti tvoji sikmoocci z Nipponu jsou houby oproti Davidu Coperfieldovi. Ten nechal zmizet letadlo, kam se na to hrabe naky blby okappo :lol: Taky jsem neveril, ale pak jsem to videl v televizi, takze to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kapperfiel-do :wink:
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Boreas » ned 14. říj, 2007 19:06

Prostě s tímhle už jděte všichni do háje: idealisti vs. materialisti... toho je plnej net. :(
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

.

Příspěvekod luen » pon 15. říj, 2007 8:04

Kdysi davno k nam do skoly chodila jedna divcina. Byla silne hypnabilní. Trvalo nekolik sekund nez se dostala do kyzeneho stavu a pak se deli neuveritelne veci, ktere spadaji spise do rise scifi!!! Napr. ji hypnotizer rekl, ze ma v ruce rozpalenou zehlicku, dotknul se jejiho predlokti svou rukou ... naskocil ji puchyr jako by jeho ruka byla rozzhaveny kus zeleza a spoustu dalsich veci, ktere jsou opravdu neuveritelne ...

Jsou to vsechno hrozne zajimave a uzasne veci, ale pro prakticky boj, uplne k nicemu :!: Kazdy snilek at si uvedomi, ze snit muze jen diky tomu, ze se jeste nesetkal s zadnym realistou :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: .

Příspěvekod jox » úte 16. říj, 2007 13:37

luen píše:Kdysi davno k nam do skoly chodila jedna divcina. Byla silne hypnabilní. Trvalo nekolik sekund nez se dostala do kyzeneho stavu a pak se deli neuveritelne veci, ktere spadaji spise do rise scifi!!! Napr. ji hypnotizer rekl, ze ma v ruce rozpalenou zehlicku, dotknul se jejiho predlokti svou rukou ... naskocil ji puchyr jako by jeho ruka byla rozzhaveny kus zeleza a spoustu dalsich veci, ktere jsou opravdu neuveritelne ...
Zajímavé.

Zajmalo by mě, jak se člověk v takovém stavu pere. :?:

Napadlo mě, jestli tu nehledat kořen třeba těch povídaček o "čaroději", co na tebe pošle zombie, které tě jdou jakoby neživí bez vlastní osobnosti a beze slova zabít a nereagují na žádnou bolest.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Re: :-)

Příspěvekod malik » úte 16. říj, 2007 18:43

DMC píše:
malik píše:jsem rád, že jsi si to veřejně přiznal :) ale vážně, proč se věnuješ boxu-asi tě to baví, něco ti to přináší, možná i bere.víš, my jsme pro ty kluky z nipponu vesměs jen takoví ti gaijinové, co prosí aby se něco mohli naučit z jejich umění a je jern na nich co nám ukáží, samozřejmě i na nás co budeme schopni pochopit. k tomu video, viděl jsem něco podobného na vlastní oči, taky jsem nevěřil, tak jsem si to jako hloupý a omezený šel zkusit a byl jsem v limbu jedna dvě, takže to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kappo.


Proste kappo na karbit jak ma byt :lol: Hele ti tvoji sikmoocci z Nipponu jsou houby oproti Davidu Coperfieldovi. Ten nechal zmizet letadlo, kam se na to hrabe naky blby okappo :lol: Taky jsem neveril, ale pak jsem to videl v televizi, takze to existuje a funguje, jde jen o to pochopit jak,proč a kdy...prostě kapperfiel-do :wink:



zajímavý příspěvek, asi taky patříš do klubu těch co se rádi nechávají bít mezi provazy do hlavy, viď :lol: je to vidět šmoulo.vem se s ukropcanym za tlapky a dejte to dohromady. jen doporučuju ujasnit si, kdo bude taťka a kdo mamka :oops:
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Re: :-)

Příspěvekod Tomkins » úte 16. říj, 2007 19:18

malik píše:zajímavý příspěvek, asi taky patříš do klubu těch co se rádi nechávají bít mezi provazy do hlavy, viď :lol: je to vidět šmoulo.vem se s ukropcanym za tlapky a dejte to dohromady. jen doporučuju ujasnit si, kdo bude taťka a kdo mamka :oops:


lol :lol:
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Re: :-)

Příspěvekod migli » úte 16. říj, 2007 21:08

malik píše:...zajímavý příspěvek, asi taky patříš do klubu těch co se rádi nechávají bít mezi provazy do hlavy, viď ...


omyl, ukropcany neptari mezi lidi, co se radi nechavaji do hlavy mlatit, on rad bije do hlavy ostatni :twisted:

Jinak, kdyz jsi takovy borec, vseved a vseumel, prijd na nejake dalsi setkani predvest nam to, jo? Nasadit skrceni na cloveka, ktery se nebrani, kopnout nekoho, kdo tam jen tak stoji to je pohodicka. Ale co takhle to predvest na nekom, kdo ti muze taky srovnat fasadu pri tom, kdyz se o to snazis, hm?

Vis, kazdy slusny judista ti ukaze nekolik zpusobu, jak cloveka uskrtit do bezvedomi za 3-5 vterin... kazdy slusny boxer te jednim uderem uspi... Akorat se z toho tady nedela zadna mystika a carymaryfuk, a nepotrebuje tu nikdo predvadet svoje ego na treninku tim, ze mlati do svych zaku... (no nekdo jo, ale to jsou prave ti mamlasove :idea: )
malik píše:...je to vidět šmoulo.vem se s ukropcanym za tlapky a dejte to dohromady. jen doporučuju ujasnit si, kdo bude taťka a kdo mamka...

A pouzivat urazky, kdyz dojde argumentace, to jsou zpusoby srabu a zmrdu, to jen abys vedel, kam ses prave zaradil... :roll:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod TongPa » úte 16. říj, 2007 21:29

Toman píše:
Tomkins píše: že borec, kterej dostal na začátku kravatu, není vůbec v bezvědomí, protože to by doprovázely ze začátku stahy svalů, křeče, nebo alespoň škubání končetinami.


Tomkinsi jak si na tuhle chujádu přišel? To je blbost. Na tréninku se nám bežně stane že někdo "odejde". Je z tebe normálně hadr, žádný křeče. Mrkni třeba tady.

http://www.youtube.com/watch?v=GuAmdXjWHY4
http://www.youtube.com/watch?v=GyFJj8XKgQY

je to vždycky přesně takhle .... přostě vypneš


Jj, taky mám takový zkušenosti, škrtíš, škrtíš a ze soupeře je najednou taková tichá hadrová panenka... :twisted:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Re: :-)

Příspěvekod TongPa » úte 16. říj, 2007 21:44

malik píše:zajímavý příspěvek, asi taky patříš do klubu těch co se rádi nechávají bít mezi provazy do hlavy, viď :lol: je to vidět šmoulo.vem se s ukropcanym za tlapky a dejte to dohromady. jen doporučuju ujasnit si, kdo bude taťka a kdo mamka :oops:


Bít do hlavy... Ty asi znáš box jen z filmů o Rockym, viď ? :roll: Ale v praxi to vypadá trochu jinak... No nevadí. Viď, že přijdeš na příští setkání bu.cz předvést v přátelském sparringu "tupému" thaiboxerovi ukropcanymu svou technickou převahu? :wink: Když už seš tak virtuálně statečný, že se tu do něj navážíš, určitě to pro tebe ani tváří v tvář nebude žádnej problém... :D
Naposledy upravil TongPa dne úte 16. říj, 2007 21:51, celkově upraveno 1
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Re: :-)

Příspěvekod luen » úte 16. říj, 2007 21:50

malik píše:zajímavý příspěvek, asi taky patříš do klubu těch co se rádi nechávají bít mezi provazy do hlavy, viď :lol: je to vidět šmoulo.vem se s ukropcanym za tlapky a dejte to dohromady. jen doporučuju ujasnit si, kdo bude taťka a kdo mamka :oops:


Porad stejnej scenar: prijde novacek -> vytasi se s necim, co s BU/BS nema nic spol a kdyz, tak jen okrajove -> se vsema se pohada (nebot na zdejsim foru je nejvetsi odbornik a ostatni jsou masla) -> kdyz dojdou argumenty ("jakoargumenty") -> prijde cas na ubohosti jako je tato "doporučuju ujasnit si, kdo bude taťka a kdo mamka"!

Milej hochu.- Za nazorem si musis stat. Abys o nem nekoho mohl presvedcit, musis byt schpopen dolozit a dokazat - teprve potom je to argument, ktery bude schopen obstat a bude akceptovan! Kdyz pro sve tvrzeni nemas vic nez jedno naaranzovane video a hru na mamu a na tatu, tak se nediv. Co ti brani v tom abys prakticky predvedl, jak tyto veci funguji ... je tady les lidi, kteri ti "postoji" modelem :wink: Jen to chce vic odvahy, nez jen byt virtualni hrdina a nadavat lidem, kterym by ses v realu bal podivat primo do oci :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod malik » stř 17. říj, 2007 7:25

ukropcany píše:Chudák...

Obrázek


chudák byla i Hedvika Malinová ty hrdino.Dělej pořádek a hrdinu doma a pak lez přes hranice
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Příspěvekod diablik » stř 17. říj, 2007 8:10

malik píše:
ukropcany píše:Chudák...

Obrázek


chudák byla i Hedvika Malinová ty hrdino.Dělej pořádek a hrdinu doma a pak lez přes hranice


..ajajjaaaj... Ale ze si sa pochlapil ty "prdko" :roll: :roll: Tvarou v tvar voci Ukropovi by si mu hovoril "ujo" a tu struhas machra :( :evil:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Jendis » stř 17. říj, 2007 8:53

malik píše:
ukropcany píše:Chudák...

Obrázek


chudák byla i Hedvika Malinová ty hrdino.Dělej pořádek a hrdinu doma a pak lez přes hranice


takže,chlapče...dávej si pozor na to,co píšeš....těmahle ubohýma narážkama si akorát vykoleduješ BAN.Klídek......

Pokud Ti na Ukropčánym něco nesedí,tož si podiskutujte...od toho je to diskuzní fórum.Ale s tímhle hóóódně opatrně :!: :!: :!:

Ber to jako přátelské varování.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Picard » stř 17. říj, 2007 14:15

Vlakno uzamceno.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků