film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

knihy, časopisy, TV, film a internet...

panu Polákovi

Příspěvekod Raimond » čtv 11. říj, 2007 22:43

Četl jsem Vaše knihy ne se vším co jste napsal souhlasím, ale jsou zde věci a myšlenky, které stojí za přemýšlení a za diskuzi. Váš svět nagualů je svět dávných válečníků, ale vlastně dnes nám jsou blíž než kdy jindy, pokud by tobylo možné u dobrého šálku kávy s Vámi rád pohovořím bez urážek či emocí pouze řeknu člověku, který vyjárřiů názor nahlas svůj názor, ale slušně a s úctou.
Přeji hodně štěstí v daší tvůrčí práci Raimond
Raimond
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 02. dub, 2007 23:00

 

Re: panu Polákovi

Příspěvekod andromeda_moon » pát 12. říj, 2007 0:12

Raimond píše:Četl jsem Vaše knihy ne se vším co jste napsal souhlasím, ale jsou zde věci a myšlenky, které stojí za přemýšlení a za diskuzi. Váš svět nagualů je svět dávných válečníků, ale vlastně dnes nám jsou blíž než kdy jindy, pokud by tobylo možné u dobrého šálku kávy s Vámi rád pohovořím bez urážek či emocí pouze řeknu člověku, který vyjárřiů názor nahlas svůj názor, ale slušně a s úctou.
Přeji hodně štěstí v daší tvůrčí práci Raimond



Děkuji. Už jsem se odnaučil diskutovat o něčem, co se dá jenom prožívat. Jen krátce : Tolték je u mne někdo, kdo si jde svojí cestou, je si toho vědom a má z toho dobrý pocit. Ať už se mu daří, nebo ne. Pak je Tolték. A bojovník. Vše ostatní je jen omáčka.
Pokud si přesto myslíte, že se chcete sejít, jsem na telefonu : 737 815 856, nebo na e-mailu : redakce@tvcom.cz

Polák
andromeda_moon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 11. říj, 2007 23:00

Příspěvekod pm » pát 12. říj, 2007 12:22

jasne, ja bych si chtel pokecat o tech penezich, co mi dluzis za pronajem prostoru na casting :evil:
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod andromeda_moon » pát 12. říj, 2007 12:36

pm píše:jasne, ja bych si chtel pokecat o tech penezich, co mi dluzis za pronajem prostoru na casting :evil:



Jistě, napiš mi na mail číslo konta, srovnáme to. Pokud si pamatuji, jsou to čtyři tisíce.

Polák
andromeda_moon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 11. říj, 2007 23:00

Příspěvekod pm » pát 12. říj, 2007 12:43

viz SZ
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod xiuwei » pát 12. říj, 2007 13:01

RAIMOND :
Četl jsem Vaše knihy ne se vším co jste napsal souhlasím, ale jsou zde věci a myšlenky, které stojí za přemýšlení a za diskuzi. Váš svět nagualů je svět dávných válečníků, ale vlastně dnes nám jsou blíž než kdy jindy, pokud by tobylo možné u dobrého šálku kávy s Vámi rád pohovořím bez urážek či emocí pouze řeknu člověku, který vyjárřiů názor nahlas svůj názor, ale slušně a s úctou.
Přeji hodně štěstí v daší tvůrčí práci Raimond



andromeda_moon:

Děkuji. Už jsem se odnaučil diskutovat o něčem, co se dá jenom prožívat. Jen krátce : Tolték je u mne někdo, kdo si jde svojí cestou, je si toho vědom a má z toho dobrý pocit. Ať už se mu daří, nebo ne. Pak je Tolték. A bojovník. Vše ostatní je jen omáčka.
Pokud si přesto myslíte, že se chcete sejít, jsem na telefonu : 737 815 856, nebo na e-mailu : redakce@tvcom.cz
Polák


®e by skrytě neskrytá reklama na knihy p.Poláka ?
®e by RAIMOND - 1 příspěvek a hned odpověď ve stejný den a během 1,5 hodiny od p.Poláka - andromeda_moon ?
®e by tatáž osoba ? :o
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Pepah » pát 12. říj, 2007 17:56

xiuwei píše:®e by skrytě neskrytá reklama na knihy p.Poláka ?
®e by RAIMOND - 1 příspěvek a hned odpověď ve stejný den a během 1,5 hodiny od p.Poláka - andromeda_moon ?
®e by tatáž osoba ? :o


Ale ne .... tohle by preci p.Polak podruhe uz neudelal ... i kdyz co ja pamatuju na jinem serveru pred par lety, tak tam mel ty 'virtualni' osoby tri :lol:
Pepah
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 121
Registrován: stř 02. lis, 2005 0:00

Příspěvekod graver » pát 12. říj, 2007 20:45

Koukám, že z těch virtuálních multiidentit se stává nějaká móda - všiml jsem si toho i jinde...

Co to udělat takto:
"Pane Poláku, vystupujete/vystupoval jste na tomto fóru pod více než jednou identitou?"

Odpovíte-li NE, je to jasné a je na každém, jak s tím naloží. Jakákoliv jiná odpověď (vč. "co je vám sakra do toho") resp. absence odpovědi logicky znamená ANO.

Omlouvám se, že do toho šťourám, ale tenhle fenomén mě opravdu zajímá.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Sennin » pát 12. říj, 2007 21:03

graver píše:Koukám, že z těch virtuálních multiidentit se stává nějaká móda - všiml jsem si toho i jinde...

Co to udělat takto:
"Pane Poláku, vystupujete/vystupoval jste na tomto fóru pod více než jednou identitou?"

Odpovíte-li NE, je to jasné a je na každém, jak s tím naloží. Jakákoliv jiná odpověď (vč. "co je vám sakra do toho") resp. absence odpovědi logicky znamená ANO.

Omlouvám se, že do toho šťourám, ale tenhle fenomén mě opravdu zajímá.


Proč se ptát oklikou, !když se můžeš napít u zdroje" (oblíbená věta několika jiných identit :wink: ) - tzn. optej se administrátorů - ti přece registrují IP adresy. A pochybuji, že se někdo kvůli diskuzi bude přepínat mezi wifi, místní sítí, vytáčeným připojením ap. Nebo aby použil jiné, SW řešení...
Admini by měli říct - ten a ten člověk zde vystupuje pod těmi a těmi přezdívkami - pak bude jasno.

Edit: Mimochodem Slávka Poláka znám a pochybuji, že by měl tohle zapotřebí...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » sob 13. říj, 2007 7:07

Sennin píše:Proč se ptát oklikou, !když se můžeš napít u zdroje" (oblíbená věta několika jiných identit :wink: )

Oblíbená věta především moje, pokud jsi měl na mysli toto. Ale vždyť já se u zdroje ptám - ta otázka byla určena přímo jemu a jiný kontakt na něj nemám. Tzn. je to asi něco jiného, jako když tu někdo spekuluje o cizích danech, aniž by se obrátil na jejich nositele.
Sennin píše:- tzn. optej se administrátorů - ti přece registrují IP adresy....Admini by měli říct - ten a ten člověk zde vystupuje pod těmi a těmi přezdívkami - pak bude jasno.

No to snad ani ne. Každý má právo na tolik virtuálních identit, kolik jich jeho ego unese - pokud to nezakazují pravidla. A opravdu bych nečekal, že mi na něco takového admin odpoví. Do toho je každému prd (to neznamená, že se nemůže zeptat). Pokud to Mr Polák uzná za vhodné, odpoví, když ne, tak ne. Jeho věc, jen mě to prostě zaujalo.

A pokud jde o IP, někdy máš štěstí, někdy ne. Z mé IP poznáš, že píšu z brněnského NATu Karnevalu :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod andromeda_moon » sob 13. říj, 2007 8:27

Admini by měli říct - ten a ten člověk zde vystupuje pod těmi a těmi přezdívkami - pak bude jasno.

....souhlasím.

.........
Sleduji tento server pravidelně, jsou zde občas zajímavé názory a odkazy. Do diskuzí se již nezapojuji. Na přímou žádost o setkání na mou osobu konkrétně jsem odpověděl, protože to považuji za zdvořilé. ®e jsem otevřel BU pár minut po dotazu na mne, je náhoda.
K odpovědi jsem se musel i znovu zaregistrovat, protože jsem původní heslo už dávno zapomněl a starý mail už nepoužívám. Ale jen jsem k původnímu "andromeda" přidal moon, aby to bylo jasné.

Knihy nepropaguji, dva roky jsem nenapsal novou a nevidím proto jediný důvod, proč se o něco tady snažit ani v jedné, ani ve dvou identitách. Kdo mne zná, ví, že mám teď práce až nad hlavu jinde, kde mám vše, co k seberealizaci potřebuji. Nehodlám tu navazovat jakékoli diskuze, ani pokračovat v této. Toť vše.

Polák
andromeda_moon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 11. říj, 2007 23:00

Spamový král :lol:

Příspěvekod kamiwaza » sob 13. říj, 2007 8:46

andromeda_moon píše:Kdo mne zná, ví, že mám teď práce až nad hlavu jinde, kde mám vše, co k seberealizaci potřebuji. Nehodlám tu navazovat jakékoli diskuze, ani pokračovat v této. Toť vše.
Polák


Když jste tak vytížen a seberealizován, tak už se asi nemusím obávat, že mě budete bombardovat nevyžádanými zprávami od Vás o Vašich aktivitách (natáčení klipů, modelingu, brigádách ...) nejen na náš oddílový mail, ale i na mé soukromé maily, které s BU nemají vůbec nic společného.
Děkuji K.

Jak je to dlouho, co jsem to napsal. Sotva týden a už neznámý vykrádač emailů opět udeřil :cry:
Opět mi došel od seberealizovaného p. Poláka spam. Nevím co je tento člověk zač, ale rozhodně bych se s ním nescházel, protože díky jeho kampani formou masového zasílání mailů, mi nepřipadá příliš seriozní.
O člověku, který se snaží dělat reklamu tímto způsobem si myslím, že je ... zkrátka si myslím svoje :lol:
Naposledy upravil kamiwaza dne pát 19. říj, 2007 8:14, celkově upraveno 2
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Raimond » úte 16. říj, 2007 7:07

Aby všem bylo jasné Raimond není označení pana Poláka, ale úplně jiné osoby. Proč se chci sejít s panem Polákem je moje věc a pokud důvod zvěřejní jeden z nás bude to po dohodě mezi námi. Tedy pro všechny rejpaly Raimond není pan Polák. A proč Raimond? Takto byl zván jeden z apačských nájezdníků a mě se to zalíbilo to je vše. Všem přeji pěkný den.
Raimond
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 02. dub, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » úte 16. říj, 2007 9:06

Sennine, ja jsem byval mj supervisorem jisteho velkeho serveru a pokud by nektery z mych podrizenych administratoru udelal to co rikas, nebo dokonce nejakemu obycejnemu uzivateli sdeloval na pozadani IP adresy jinych obycejnych uzivatelu na serveru registrovanych, tak ho rovnou vyhodim.

Takhle vazne ne. :?
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Re: Myslim ze je PRAVDA.....!!!

Příspěvekod marek » stř 08. bře, 2017 19:59

Makoto píše:
Anonymní píše:Uplne verim Polakovy ex manzelce!!! Nevim kdo je Polak ale dobre vim kdo je Pavel Soilis.

Bohuzel mel jsem prilezitost zucastnit se nataceni predchoziho filmu Pavla Soilisa ktery reziruje i tenhle! Ten clovek je podvodnik... Kecy, kecy a kecy porad do kola a uz dva roky neni schopny zaplatit stab ktery na tom pracoval! A o nejakem rezirovani myslim ze chudak nidky ani neslysel!!
Mluvim ze zkusenosti, jeden ze stabu jsem byl i ja!!
Dluzi celemu stabu, dluzi hercum a film nikdy nedotocil. A proc ho nedotocil?? Protoze ve smlouve kterou herci a stab podepisovali pise ze penize dostanou max 2 tydny po poslednim natacecim dnu. Posledni nataceci den se nikdy neuskutecnil....

Tak si predstavte kdyz se dva mrnavy podvodniky sejdou.... Myslite ze nejaky film uvidite????

Reziser Pavel Soilis je totalni amater, kolem filmu neumi nic a vubec nechapu jak muze prednaset na nejakem filmovem taboru nebo co to uz je... Lituju lidi ktery mu uveri!!! Nahodou jsem narazil na tenhle forum a nemuzu se divit, ted uz je mi vsechno jasny kolem ty bandy komplexovanych lidi co timhle zpusobem resi svoje frustrace...

Pavle, Pavle...............Aspon vim kde te najdu! :!:


Pane kolego, co se predstavit, nez tu hazite spinu na vsechno kolem? Nerikam, ze film Saman je dokonaly, je to prvni pokus o implementaci BU do filmu (vzpomente jak dopadl ten prvni akcni film s Krampolem- Nahota na prodej). A nerikam, ze je to uspesny pokus...videl jsem ukazky a bohuzel jsem si uz viacmenej udelal nazor, ktery neni prilis k prezentaci zde na tomto foru...NICMENE, zaregistrujte se, napiste neco o tom, co a jak dlouho delate....jinak jste pro me dalsi Anonymni hajzlik, ktery se boji i jen zaregistrovat. Zato kecu ma jak Kecal z Prodane nevesty....
BTW, registrace je zdarma :wink:

Jarda Kolcun alias Makoto


Makoto,

Polák je osoba prezentující se vždy jako majitel, ředitel, prezident všehomožného i nemožného, nespočítáš jeho IČ (zejména ukončená) a jeho kancelář je většinou KFC nebo MC a za dobu 25 let podnikání se v Praze nezmohl na auto, natož na byt.
Po desítkách podnikatelských pokusů a projektů, vždy zaanagažuje a asi namotivuje zejména mladé lidi kolem nebo podobné šmejdy.
Například producent Pomeje je borec co v restauraci Melicana obsluhuje a dluhy doplácí, ale sráč Polák jen dluhy kumuluje a jen se uklizí z dohledu.
Proč nikdy nefiguroval v transparentní (ziskové) společnosti?
Proč pozuje s mladýma holkama (pokaždé jiná, nová, hloupější a naivnější) a učí je po lesích a parcích (kde se zatím neplatí nájem) své bojové umění?
Kameraman co nemá žádnou školu, učitel bojových umění co si dal pásek vždy jen sám sobě, neumí žádný cizí jazyk, ale prezentuje mezinárodní TV MOZAIKA.
Opět láká na lesk TV (mezinárodní TV) a přitom jde o neziskovku, která nemá ani sídlo.

Za svým křivým úsměvem má ještě křivější charakter, ale je to jeho celoživotní boj a přístup.
marek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07. bře, 2017 23:27

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 9 návštevníků