Nevim kde jinde se zeptat a tady mi snad poradite:-)

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Nevim kde jinde se zeptat a tady mi snad poradite:-)

Příspěvekod Szake » úte 16. říj, 2007 18:19

Zdravim, mam mensi otazku tykajici se asociaci federaci apod. v Muay thai. Doufam ze zde narazim na nekoho kdo ma prehled a snad mi i poradi. Chtel sem se zeptat, je mozne zaregistrovat klub muay thai krom CMTA i do dalsich organizacich tykajicich se thai boxu. Na internetu jsem objevil Ceskou muay thai federaci a Svaz thajskeho boxu, zajimalo by me jestli je mozny se vsude registrovat s tim ze by klub mohl objizdet jak zapasy asociace tak federace a i toho nove zalozene svazu. Predem diky za odpoved
Szake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. lis, 2006 0:00
Bydliště: Picava

 

Příspěvekod defendu » úte 16. říj, 2007 20:28

Na stránkách všech organizací,které jsi vyjmenoval je vždy uveden nějaký kontakt,tak jim na něj napiš,to je asi tak jediná věc kterou ti tu někdo může poradit,protože každá org. má své vlastní stanovy :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Szake » úte 16. říj, 2007 20:40

Jasne v kontaktu jsem s asociaci,jen jsem se chtel poptat tady,jestli treba nekdo s tim nema zkusenost popripade jestli neni jejich klub veden ve vice organizacich
Szake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. lis, 2006 0:00
Bydliště: Picava

Re: Nevim kde jinde se zeptat a tady mi snad poradite:-)

Příspěvekod Phaia » úte 16. říj, 2007 21:29

Szake píše:Zdravim, mam mensi otazku tykajici se asociaci federaci apod. v Muay thai. Doufam ze zde narazim na nekoho kdo ma prehled a snad mi i poradi. Chtel sem se zeptat, je mozne zaregistrovat klub muay thai krom CMTA i do dalsich organizacich tykajicich se thai boxu. Na internetu jsem objevil Ceskou muay thai federaci a Svaz thajskeho boxu, zajimalo by me jestli je mozny se vsude registrovat s tim ze by klub mohl objizdet jak zapasy asociace tak federace a i toho nove zalozene svazu. Predem diky za odpoved


na webu ČSFu se to resilo na foru a mam takovej pocit ze tam nekdo psal, ze muzes byt jen v jedny..nebo......................byt registrovany ve vsech...tedka nevim...mrkni tam...
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Asociace

Příspěvekod Buakaw2 » stř 17. říj, 2007 8:33

Ještě je tady holandská asociace WFCA.Můžeš být u všech jenom dohromady.CMTA tě omezuje že smíš být jen u ní.
Buakaw2
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 27. srp, 2007 23:00
Bydliště: Milíkov

Příspěvekod Szake » stř 17. říj, 2007 18:31

Super vsem moc dekuju za vas cas a taky za odpoved
Szake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. lis, 2006 0:00
Bydliště: Picava

Příspěvekod Hangman » čtv 25. říj, 2007 20:26

ja sa chcem spytat ./trochu mimo topicu/ robim thajský box... akým spôsobom je možné zvýšiť rýchlosť nôh a silu kopou ??? viem o tom že vo vode .. ale mate aj ine metody čo by mohlo pomôcť na tu rýchlosť?
Hangman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Příspěvekod Szake » čtv 25. říj, 2007 20:35

Hangman píše:ja sa chcem spytat ./trochu mimo topicu/ robim thajský box... akým spôsobom je možné zvýšiť rýchlosť nôh a silu kopou ??? viem o tom že vo vode .. ale mate aj ine metody čo by mohlo pomôcť na tu rýchlosť?



sry ze te tak malinko faknu ale kdyz kouknes poradne po foru tak se to tu uz resilo :wink:
Szake
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 12. lis, 2006 0:00
Bydliště: Picava

Příspěvekod luen » čtv 25. říj, 2007 22:01

Szake píše:
Hangman píše:ja sa chcem spytat ./trochu mimo topicu/ robim thajský box... akým spôsobom je možné zvýšiť rýchlosť nôh a silu kopou ??? viem o tom že vo vode .. ale mate aj ine metody čo by mohlo pomôcť na tu rýchlosť?



sry ze te tak malinko faknu ale kdyz kouknes poradne po foru tak se to tu uz resilo :wink:


Kopat, kopat a zase kopat ... je dobre mit po boku nekoho (trenera), kdo te na trenincich vyhecuje k vetsim "bombam" (napr.tezsi pytel) a k vyssi rychlosti (napr.odrazeci bloky). Kazdy potrebuje cas od casu trochu "namotivovat" :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků