Sparring

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Sparring

Příspěvekod anomarox » pon 24. zář, 2007 18:57

Zdravím, tak co? Roste forma těm co už bouchají, nebo nováčci už mají vyražný zuby? Mám otázku, je tady někdo z oklí Frýdku-místku, Frenštátu p.R., Frýdlantu n.O., kdo by měl zájem si občas o víkendu zaspárovat? Zajístím tělocvičnu..a vše ostatní, preferuju někoho kdo už má nějaké zkušenosti, box, kick, thai..dík
anomarox
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 26. úno, 2007 0:00

 

Příspěvekod Buakaw2 » stř 17. říj, 2007 8:42

zajdi do F-M je tam Como-3 gym a nebo v Ostravě je více klubů www.como-3.com
Buakaw2
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 27. srp, 2007 23:00
Bydliště: Milíkov

Re: Sparring

Příspěvekod qBrona » stř 17. říj, 2007 21:10

anomarox píše:Zdravím, tak co? Roste forma těm co už bouchají, nebo nováčci už mají vyražný zuby? Mám otázku, je tady někdo z oklí Frýdku-místku, Frenštátu p.R., Frýdlantu n.O., kdo by měl zájem si občas o víkendu zaspárovat? Zajístím tělocvičnu..a vše ostatní, preferuju někoho kdo už má nějaké zkušenosti, box, kick, thai..dík


Jaká si váhovka :lol:
qBrona
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: sob 15. zář, 2007 23:00
Bydliště: Opava

Re: Sparring

Příspěvekod anomarox » pon 22. říj, 2007 12:33

qBrona píše:
anomarox píše:Zdravím, tak co? Roste forma těm co už bouchají, nebo nováčci už mají vyražný zuby? Mám otázku, je tady někdo z oklí Frýdku-místku, Frenštátu p.R., Frýdlantu n.O., kdo by měl zájem si občas o víkendu zaspárovat? Zajístím tělocvičnu..a vše ostatní, preferuju někoho kdo už má nějaké zkušenosti, box, kick, thai..dík


Jaká si váhovka :lol:


Cca 75 kg (ted 71 vyhublej) 183cm výška.. cca rok a pul kickbox (low kick, oriental) ...hledam někoho kdo má zkušenosti (klidně více lidí)..
anomarox
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 26. úno, 2007 0:00

Re: Sparring

Příspěvekod qBrona » úte 23. říj, 2007 15:46

anomarox píše:
qBrona píše:
anomarox píše:Zdravím, tak co? Roste forma těm co už bouchají, nebo nováčci už mají vyražný zuby? Mám otázku, je tady někdo z oklí Frýdku-místku, Frenštátu p.R., Frýdlantu n.O., kdo by měl zájem si občas o víkendu zaspárovat? Zajístím tělocvičnu..a vše ostatní, preferuju někoho kdo už má nějaké zkušenosti, box, kick, thai..dík


Jaká si váhovka :lol:


Cca 75 kg (ted 71 vyhublej) 183cm výška.. cca rok a pul kickbox (low kick, oriental) ...hledam někoho kdo má zkušenosti (klidně více lidí)..


tak vyska skoro stejna ale o 25 kg vic cca - 96 :lol:
qBrona
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: sob 15. zář, 2007 23:00
Bydliště: Opava


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků