spusteno! bojovaumeni.cz

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

spusteno! bojovaumeni.cz

Příspěvekod mikeone » pon 24. bře, 2003 11:34

bez fanfar a sampanskeho byl spusten novy server o bojovych umenich a sportech bojovaumeni.cz. no, a nas jako redakci by zajimala vase prani, pripominky, gratulace, ocekavani atd. atd. taaakze - smele do toho;-)
MikeOne
mikeone
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

 

spusteno! bojovaumeni.cz

Příspěvekod Kocka » pon 24. bře, 2003 13:53

Fanfáry, potlesk, gratulace atakdále. Dalece jste předčili mé očekávání, doufám, že bude tento server žít a prosperovat dlouhá léta. <BR>Myslím, že něco takového tu u nás chybělo. Zvláštní pochvala pro návrháře výtvarné stránky serveru, moc hezky se na to kouká. <BR>
Kocka
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 67
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 09. čer, 2004 8:57

Chlapci,nejde mi založit nové téma..... :cry: Je stop stav,nebo je závada u mne?????
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod koblih » čtv 10. čer, 2004 7:28

Navrhuji zakázat psát příspěvky nepřihlášeným/anonymním uživatelům ... myslím, že by se tak zvýšila úroveň přízpěvků a nestávalo by se, že by se nějaký anonym vydával za někoho jiného(třeba tady), atd. Přecejenom mnohdy jde o prestižní věci a anonymové tady z mnohých diskuzí dělají peklo.
koblih
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: pát 02. led, 2004 0:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Angus » čtv 10. čer, 2004 7:35

Podporuji výše uvedený návrh.
Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 10. čer, 2004 7:38

Něco do sebe to má,to je fakt.Zaregistrování přece nic nestojí.....
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod wushi » čtv 10. čer, 2004 7:46

...je to celkom rozumný návrh, kto nedokáže povedať niečo priamo a stáť si za tým, nemá tu čo robiť...a navyše, nič to nestojí, však jendis??? :lol: 8)
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Jendis » čtv 10. čer, 2004 8:18

Tak Tak,moje řeč :wink: :D
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Sennin » čtv 10. čer, 2004 8:42

Jendis píše:Chlapci,nejde mi založit nové téma..... :cry: Je stop stav,nebo je závada u mne?????


...nejde to ani mě, taktéž jsem posílal před cca 2 týdny dva články a nic! Asi bude problém na bojovaumeni.cz :roll:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod patrik » čtv 10. čer, 2004 8:47

koblih píše:Navrhuji zakázat psát příspěvky nepřihlášeným/anonymním uživatelům ... myslím, že by se tak zvýšila úroveň přízpěvků a nestávalo by se, že by se nějaký anonym vydával za někoho jiného(třeba tady), atd. Přecejenom mnohdy jde o prestižní věci a anonymové tady z mnohých diskuzí dělají peklo.


já jsem proti... když chce být někdo anonymous, ať si je... ná nás (podepsaných) potom záleží, zda mu budou odpovídat nebo ne...

spíš mi vadí, že jsou podepsaní lidé bez dalších kontaktů nebo informací o sobě... stydíte se za něco?

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

 

Příspěvekod wushi » čtv 10. čer, 2004 9:23

...čiastočne, v tých kontaktoch, súhlas s patrikom...
...inak súhlas s tým, že by sa mali ľudia sem normálne registrovať, skrývať sa za anonymného je magorina, to potom môžeš písať akékoľvek pí....ny...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod patrik » čtv 10. čer, 2004 9:32

Jo, ale taky jsou tu experti, kteří jsou podepsaný a p...y píšou donekonečna :wink:

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Angus » čtv 10. čer, 2004 9:40

Ono je dobré si to po sobě alespoň jednou přečíst, aby člověk nenapsal to, co vlastně nechtěl, ale především proto, aby to vyznělo tak, jak to myslel.
Horší je to u těch, teří to napíší sice tak, jak chtějí, ale stejně je to blbost.
Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Angus » čtv 10. čer, 2004 9:42

Angus píše:samozřejmě kteří
Angus

A to jsem to po sobě četl, už mlčím.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod marvin » čtv 10. čer, 2004 10:25

ukropcany - pozeram ze po tom nasom malom vylete do "NDR" ti to Dubi nejak nejde z hlavy :)
/Sa ani necudujem bol to grc /

Imho moj nazor je taky, ze ak niekto chce tak aj ked bude zakazany anonym nie je problem regnut sa trabars 5x /ved to nic nestoji a trva to 1min. / a moze schizoidne prispievat ako chce. Vid. polak ktory to naposledy urobil na nejakom fore kde si regol svojeho "multaka" a ten mu potom pomahal v argumentoch :) v boji za nagual pravdu. Koniec koncov napadlo niekoho pozriet sa ake mnozstvo registrovanych je na tomto srvr ? Je ich 532 to je viacej ako vela - a pise sem asi 15 ludi /to som mozno aj pridal / takze asi tolko. Myslim, ze nikto nie je schopny zistit ci a kto tu je duplicitne a co kde ako napisal. To je proste internet.
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod koblih » čtv 10. čer, 2004 11:01

No k té registraci: Dělám admina na jiném fóru běžícím na stejném engine a mám zkušenost takovou, že přece jenom určitý nick v jisté komunitě má časem pro jeho nositele jistou cenu a musím říct, že když jsme zavedli povinnou registraci, kvalita přízpěvků se hodně zvýšila. Jasně, že se najdou lidi co se budou registrovat stále dokola a měnit si identitu atd., ale to je podle mě zlomek. Lze ošetřit, že pro daný email bude existovat jen jeden účet.
Je to jen návrh a samo záleží na adminovi tohoto fóra a je jasné, že o jisté pisatele na tomto fóru by tento server přišel, otázka je jestli někdo o tyhle anononymní příspěvky stojí.

Jasně nad nějakými anonymními názory může člověk mávnout rukou, ale někde jsem tu i viděl(už nevím kde), že nějaký anonym se vydával za někoho jiného.
koblih
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: pát 02. led, 2004 0:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod marvin » čtv 10. čer, 2004 11:24

koblih.
Lze ošetřit, že pro daný email bude existovat jen jeden účet.

na inete neosetris nic, tak aby sa to nedalo elegantne obist :) na free mail srvr si zalozis za 5min 4 nove email konta - co to riesi. Nic. Ak je niekto seriaozny a ma "vztah" k svojemu nicu. Je to ok. Ak chce prudit bude prudit vzdy. Takze skoda casu a roboty.
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod wushi » čtv 10. čer, 2004 11:32

marvin, hrozne sa mi páči, ako každého vždy za jeho názor "sejmeš"... :lol: :lol: :lol:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod root » čtv 10. čer, 2004 11:42

Jendis píše:Chlapci,nejde mi založit nové téma..... :cry: Je stop stav,nebo je závada u mne?????


Zdravim,

ted jsem zkusebne zalozil nove tema bez problemu.

Pokud Vam to nepude napiste mi pls na mail root@bojovaumeni.cz podrobnejsi info o chybe.

Dik

root
root
Administrátor serveru
Administrátor serveru
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13. úno, 2003 0:00

Příspěvekod marvin » čtv 10. čer, 2004 11:48

:D
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 23:04, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Další

Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků