2 Styly najednou?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Mistr Kája

Příspěvekod kamiwaza » čtv 25. říj, 2007 20:11

Teď bude Karel Doležal, když už ho tady zmiňujete, na Mírově (viz. bude). Pro ty méně chápavé na semináři, svoje si už prý odseděl :lol: :lol: :lol: to byl fór.
Fakt cvičení s ním stojí zato, ale posuzuji to jen podle jeho seminářů, jeho názoru na problematiku sebeobrany a diskusu u oběda. Dle mého velmi dobrý základ pro RBSD, ale směrodatný je pro mě názor od NAIA :wink:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

 

Příspěvekod ghekon » čtv 25. říj, 2007 20:22

No jo, pravda v sambu nebo judu high kick nevyuziji, ale vyuziji to v boji na zemi, vyuziji to v ruznych chvatech v postoji... proste je lepsi mit je prodlouzene nez zkracene :D
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod WT_Warrior » pát 26. říj, 2007 8:43

Já si osobně myslím že kdo má čas a chuť tak ať chodí třeba i na 5 stylů :) ikdyž do toho bych nezahrnoval Kung-Fu jelikož snad každý tady ví jak je časově, fyzicky, ... atd. náročné se ho naučit ......... jinak mě napadlo: Když chce někdo cvičit více stylů co zkusit třeba Jeet Kune Do tam je přece obsaženo několik stylů ne? Jenže další problém je kde najít nějaké školy v ČR když neberu to že jedna je v Praze myslím

to ghekon: šlachy protahovat, protahovat, protahovat :) jak říkáš ty: prostě je lepší mít je prodloužené než zkrácené
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

Příspěvekod TRiTON » pát 26. říj, 2007 10:37

Doporučil bych ti suzukiho strečing,je fakt výbornej.A to že nepotřebuješ high kick je možná pravda,ale když seš pružnej(=uvolněnej) tak máš všechny techniky mnohem rychlejší a tím padem i účinnější..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod qBrona » pát 26. říj, 2007 10:50

TRiTON píše:Doporučil bych ti suzukiho strečing,je fakt výbornej.A to že nepotřebuješ high kick je možná pravda,ale když seš pružnej(=uvolněnej) tak máš všechny techniky mnohem rychlejší a tím padem i účinnější..


Yes, souhlas :wink:
qBrona
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: sob 15. zář, 2007 23:00
Bydliště: Opava

Příspěvekod ghekon » pát 26. říj, 2007 10:55

Vsechno to zni pekne, ale furt tu zustava ten hlavni problem, ze kdyz se snazim ty slachy prodluzovat, mam pocit jako by mi leva podkoleni praskala, je to humus.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod qBrona » pát 26. říj, 2007 18:18

ghekon píše:Vsechno to zni pekne, ale furt tu zustava ten hlavni problem, ze kdyz se snazim ty slachy prodluzovat, mam pocit jako by mi leva podkoleni praskala, je to humus.


Taha, ptze se ji snazis natahnout - tj logicke, ne? :lol:
qBrona
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: sob 15. zář, 2007 23:00
Bydliště: Opava

Příspěvekod ghekon » pát 26. říj, 2007 18:22

Ale to je uplne jiny druh bolesti, vim jak to boli kdyz natahuju slachy, to je neco uplne jineho
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TRiTON » pát 26. říj, 2007 23:20

ghekon píše:Vsechno to zni pekne, ale furt tu zustava ten hlavni problem, ze kdyz se snazim ty slachy prodluzovat, mam pocit jako by mi leva podkoleni praskala, je to humus.

Tak fakt zkus ten suzukiho strečing- rozehřej se a jed ty cviky přesně v tom pořadí,a jestli i potom ti tam bude praskat,tak vyhledej lekaře..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod ghekon » sob 27. říj, 2007 9:45

Zkusím
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron