Fighters magazin

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod mirsv » stř 31. říj, 2007 21:36

masta_FN píše:
mirsv píše:v současné době tam jsou tak 2-3 dobrý články,zbytek tam je jen pro parádu.Je to můj subjektivní názor


A co tě zajímá?


zajímá mě hlavně Muay thai,kung-fu(všechny styly)-o kung-fu tam skoro nikdy nic není,a jinak tak různě,třeba ten článek o Stanislavu Gazdíkovi byl super
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

 

Příspěvekod Val » čtv 01. lis, 2007 9:26

masta_FN> vzkaz kolegum z casopisu boxing at prestanou pouzivat ty strasny ramecky kolem fotek, me srdce fotografa place, mnohem lepsi je to nechat uplne bez ramu
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod masta_FN » čtv 01. lis, 2007 10:15

:))))))))))))) s velkou radostí jim tohle dám přečíst.... od prvního čísla jim řikám že ty "hřeby" jsou ostudou designu
masta_FN
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod WT_Warrior » čtv 01. lis, 2007 13:31

mirsv píše:
masta_FN píše:
mirsv píše:v současné době tam jsou tak 2-3 dobrý články,zbytek tam je jen pro parádu.Je to můj subjektivní názor


A co tě zajímá?


zajímá mě hlavně Muay thai,kung-fu(všechny styly)-o kung-fu tam skoro nikdy nic není,a jinak tak různě,třeba ten článek o Stanislavu Gazdíkovi byl super

Přesně o KUNG-FU tam je toho máááááálo :( chtělo by to přidat ..... btw: jak říkal MIRSV tak by to chtělo všechny styly Kung-Fu ..... ale bude bohate stacit Wing Chun :oops: :wink:
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

Příspěvekod pavela » čtv 01. lis, 2007 13:42

WT_Warrior píše:
mirsv píše:
masta_FN píše:
mirsv píše:v současné době tam jsou tak 2-3 dobrý články,zbytek tam je jen pro parádu.Je to můj subjektivní názor


A co tě zajímá?


zajímá mě hlavně Muay thai,kung-fu(všechny styly)-o kung-fu tam skoro nikdy nic není,a jinak tak různě,třeba ten článek o Stanislavu Gazdíkovi byl super

Přesně o KUNG-FU tam je toho máááááálo :( chtělo by to přidat ..... btw: jak říkal MIRSV tak by to chtělo všechny styly Kung-Fu ..... ale bude bohate stacit Wing Chun :oops: :wink:
Co se divíš, napsal jssem kdysi článeček o taiji a p.Sobotka mi to vrátil, že prej tomu nebude nikdo rozumět, že je tam moc jmen a údajů. tak jsem to dal pak tady na tenhle server a rozumí tomu všichni. ®ádoucí článečky pro tento "odborný časopis" jsou myslím typu: Učil jsem se u věhlasných mistrů KUnk Fu styl Hungar Chojlifut a jsem opravdový mistr umím lítat kopat z otočky a jsem taky mistr světa v kickboxu/několikanásobný ) Ovládám dokonce dokonale i styl jeďkundo a učil mě samotný Bruklí(ve snu) Moje škola je ta nejlepší, sídlíme na adrese xxx blábláblá... A všichni ostatní jsou podvodníci, protože jsou neortodoxní....Tomu redakce jistě porozumí, a tím i čtenáři, považovaní za blby. Fighters je časopis ale nikoliv o BU. Zlaté BUDO blahé paměti... :? :? :?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Makoto » čtv 01. lis, 2007 14:07

Ja zase pred par lety poslal clanek o Wo Hwan Do a jeho propojeni na nebezpecnou sektu reverenda Moona a taky mi byl vracen s tim, ze je to prilis ozehave tema a casopis se snazi byt nekonfliktni....
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Jendis » čtv 01. lis, 2007 14:44

Hlejte...dejte klukům šanci....Masta tu píše o změnách(a ty jsou více než patrné)......já ten časopis kupuju pravidelněa fakt se(už zase) začínám těšit na každé další číslo.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod masta_FN » čtv 01. lis, 2007 14:45

Makoto píše:Ja zase pred par lety poslal clanek o Wo Hwan Do a jeho propojeni na nebezpecnou sektu reverenda Moona a taky mi byl vracen s tim, ze je to prilis ozehave tema a casopis se snazi byt nekonfliktni....


Ale tomuhle se zase moc nediv, ono pak by zase druhá strana žádala možnost vyjádřit se a časopis by se stal jen prostředníkem výměny názorů, mám taky spoustu ožehavých témat který jsou jistě zajímavý ale bylo podle mě dost nefér to tahat na stránky časopisu, od toho máme tyhle diskuzáky, kdy to můžeme rozebírat ze všech stran do aleluja...
masta_FN
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod masta_FN » čtv 01. lis, 2007 15:01

pavela píše:
WT_Warrior píše:
mirsv píše:
masta_FN píše:
mirsv píše:v současné době tam jsou tak 2-3 dobrý články,zbytek tam je jen pro parádu.Je to můj subjektivní názor


A co tě zajímá?


zajímá mě hlavně Muay thai,kung-fu(všechny styly)-o kung-fu tam skoro nikdy nic není,a jinak tak různě,třeba ten článek o Stanislavu Gazdíkovi byl super

Přesně o KUNG-FU tam je toho máááááálo :( chtělo by to přidat ..... btw: jak říkal MIRSV tak by to chtělo všechny styly Kung-Fu ..... ale bude bohate stacit Wing Chun :oops: :wink:
Co se divíš, napsal jssem kdysi článeček o taiji a p.Sobotka mi to vrátil, že prej tomu nebude nikdo rozumět, že je tam moc jmen a údajů. tak jsem to dal pak tady na tenhle server a rozumí tomu všichni. ®ádoucí článečky pro tento "odborný časopis" jsou myslím typu: Učil jsem se u věhlasných mistrů KUnk Fu styl Hungar Chojlifut a jsem opravdový mistr umím lítat kopat z otočky a jsem taky mistr světa v kickboxu/několikanásobný ) Ovládám dokonce dokonale i styl jeďkundo a učil mě samotný Bruklí(ve snu) Moje škola je ta nejlepší, sídlíme na adrese xxx blábláblá... A všichni ostatní jsou podvodníci, protože jsou neortodoxní....Tomu redakce jistě porozumí, a tím i čtenáři, považovaní za blby. Fighters je časopis ale nikoliv o BU. Zlaté BUDO blahé paměti... :? :? :?


Mrzí mě že pan Sobotka urazil tvojí ješitnost, možná než se hned nasrat chtělo se zamyslet. Na tenhle server chodí především lidé co se o BU zajímají a jen náhodou se zajde někdo neosvicený tak se nediv že lidé tady tvůj článek většinou pochopili... my musíme vycházet i z toho že si časopis na stánkách koupí i lidé který tématu nerozumí. Další věc je že článek prostě musí být čtivý, pokud máš pocit že stačí jen suchý výčet (byt důležitých) informací tak bohužel nestačí.. ono když bych napsal (a rád bych to dělal) "zaútočil take downem a dostal se do guardu, potom se mu podařilo dostat do mountu, trefil tři direkty a nakonec to ukončil armbarem" tak bude spousta normálních lidí koukat jak z jara, s tímhle se musí počítat, a musim snažit to napsat taky aby to lidi pochopili a i ty, kteří o mma nikdy neslyšeli.

Nicméně ten článek jsem nečetl tak ti možná křivdim.

S tomu zbytku co píšeš musel bych se opakovat, co jsem již psal. Nadávat a stěžovat si je jednoduchý.

Jinak už jsem to tu také zmínil, pokud nechcete spolupracovat, mě osobně to netrápí a dává mi to jen víc prostoru pro mé témata, ale přijde mi pak divný to naříkání, že tam nic k tématu, které máte rádi vy není.

Masta
masta_FN
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Panda » čtv 01. lis, 2007 15:07

2 ALL no já musim říct že jsem dostal k minulým Vánocům od mé milované předplatné fighters magazínu na tenhle rok a jsem dost spokojený, je pravda že nejlépe se tam čte holt ta plnokontakní sekce (moc se nečervenej Masto, za tím že ta minulá obálha vypadala strašně Gay si stojíám :) ale to je tím že jí píše někdo se zaujetím a smyselm pro psané slovo, zatímco hodněkrát se objeví článek o nějákém asijském BU jehož autor určitě měl dost tématu na zpracování, ale z článku je cítit že ho psal trochu za trest pět minut před uzávěrkou nebo neměl dar slova....zkrátka myslím že na to aby někdo mohl psát o něčem do Fighteru je třeba aby to jak psal Masta:a)Byla uznávaná autorita a redaktoři nemuseli přemýšlet jestli neotiskují kravinuje
b)člověk chtěl a uměl psát
tak jestli se někdo z asian BU cítí tak ať napíše...myslím že jestli chcete vidět víc článků o asian BU ve fighters magazínu, obraťe se na Luena,Pm, Xiexie, Pucmaze a ostatní kteří by na to evidentně měli a o jejich odbornosti není pochyb :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod scout » čtv 01. lis, 2007 18:03

hm hm pres vsechnu kritiku muzeme byt radi ze vubec ne nasem trhu neco vychazi..ale je to fakt napsal bych mirovy sobotkovi protestni notu... :lol: :lol: :lol: aby vysledky soutezi byli minimalni a vic se tam venoval odbornym a historickym clankum...exurzim ve skolach,rozhovory se zajimavymi uciteli..i ze zahr.seminaru aj. :wink: :wink: ...vzdycky si tam 3-4 clanky najdu protoze se v bu a bs sportech zajimam o vetsinu veci...ale...je to malo......a co se tyce reklamy ta je nezbytna bez ty by casopis neprezil....no je co zlepsovat......ale taky je proklate snadny kritizovat.... :wink: :wink: ..zdarec... :wink: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » čtv 01. lis, 2007 18:04

mirovi...ta moje cestin je teda hodne brutalni :lol: :lol: :lol: ...pa...
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » čtv 01. lis, 2007 23:02

Já napsal před lety článek o Sportovním Jiu-jitsu a p. Sobotka (resp. FM) ho bez problémů i s fotkama otisknul. Asi to nebude jen FM :wink:
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod lukwong » pát 02. lis, 2007 19:13

Jednou jsem Fighters magazin velice ocenil, potřeboval jsem nutně na velkou a měl jsem ho po ruce.Jinak jako časopis :cry:
Lukáš Novák

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
lukwong
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. srp, 2005 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pát 02. lis, 2007 19:27

lukwong píše:Jednou jsem Fighters magazin velice ocenil, potřeboval jsem nutně na velkou a měl jsem ho po ruce.Jinak jako časopis :cry:


Tak to by mne zajímalo,jaks ho ocenil....ten papír je totiž pro tenhle účel docela nevhodnej.Není nad harmasan..... :wink:
Ale spíš si myslím,že kecáš...nebo se snažíš bejt vtipnej.....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod lukwong » pát 02. lis, 2007 19:58

:oops: jo- stalo se mi to,bylo to hrozný ten papír byl jak rejžák,ale nic jinýho po ruce nebylo,naštěstí jsem ho měl již pročtený :P
Lukáš Novák

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
lukwong
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. srp, 2005 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pavela » sob 03. lis, 2007 4:38

masta_FN píše:
pavela píše:
WT_Warrior píše:
mirsv píše:
masta_FN píše:
mirsv píše:v současné době tam jsou tak 2-3 dobrý články,zbytek tam je jen pro parádu.Je to můj subjektivní názor


A co tě zajímá?


zajímá mě hlavně Muay thai,kung-fu(všechny styly)-o kung-fu tam skoro nikdy nic není,a jinak tak různě,třeba ten článek o Stanislavu Gazdíkovi byl super

Přesně o KUNG-FU tam je toho máááááálo :( chtělo by to přidat ..... btw: jak říkal MIRSV tak by to chtělo všechny styly Kung-Fu ..... ale bude bohate stacit Wing Chun :oops: :wink:
Co se divíš, napsal jssem kdysi článeček o taiji a p.Sobotka mi to vrátil, že prej tomu nebude nikdo rozumět, že je tam moc jmen a údajů. tak jsem to dal pak tady na tenhle server a rozumí tomu všichni. ®ádoucí článečky pro tento "odborný časopis" jsou myslím typu: Učil jsem se u věhlasných mistrů KUnk Fu styl Hungar Chojlifut a jsem opravdový mistr umím lítat kopat z otočky a jsem taky mistr světa v kickboxu/několikanásobný ) Ovládám dokonce dokonale i styl jeďkundo a učil mě samotný Bruklí(ve snu) Moje škola je ta nejlepší, sídlíme na adrese xxx blábláblá... A všichni ostatní jsou podvodníci, protože jsou neortodoxní....Tomu redakce jistě porozumí, a tím i čtenáři, považovaní za blby. Fighters je časopis ale nikoliv o BU. Zlaté BUDO blahé paměti... :? :? :?


Mrzí mě že pan Sobotka urazil tvojí ješitnost, možná než se hned nasrat chtělo se zamyslet. Na tenhle server chodí především lidé co se o BU zajímají a jen náhodou se zajde někdo neosvicený tak se nediv že lidé tady tvůj článek většinou pochopili... my musíme vycházet i z toho že si časopis na stánkách koupí i lidé který tématu nerozumí. Další věc je že článek prostě musí být čtivý, pokud máš pocit že stačí jen suchý výčet (byt důležitých) informací tak bohužel nestačí.. ono když bych napsal (a rád bych to dělal) "zaútočil take downem a dostal se do guardu, potom se mu podařilo dostat do mountu, trefil tři direkty a nakonec to ukončil armbarem" tak bude spousta normálních lidí koukat jak z jara, s tímhle se musí počítat, a musim snažit to napsat taky aby to lidi pochopili a i ty, kteří o mma nikdy neslyšeli.

Nicméně ten článek jsem nečetl tak ti možná křivdim.

S tomu zbytku co píšeš musel bych se opakovat, co jsem již psal. Nadávat a stěžovat si je jednoduchý.

Jinak už jsem to tu také zmínil, pokud nechcete spolupracovat, mě osobně to netrápí a dává mi to jen víc prostoru pro mé témata, ale přijde mi pak divný to naříkání, že tam nic k tématu, které máte rádi vy není.

Masta
Masto,pan Sobotka NEURAZIL mojí ješitnost ani mě NIJAK jinak neurazil, byl VELMI korektní a prostě mi vysvětlil, O ČEM tenhle časopis je a JÁ TO BERU. NIJAK jsem e neurazil, hodil jsem to sem a bylo to. Fighters prostě není o bojových uměních, není to časopis pro odborníky, není to dokonce ani časopis pro lidi kteří dělají BU a prostě popularizační časopis. (nevím jak teď, poslední jsem viděl před 5 lety :lol: ) Informační hodnota pro průměrného človíčka cvičícího nějaké BU je NULA. Je to prostě časopis jaký je a svoje fandy jistě má. Jen jsem si povzdechl na časopisem BUDO, který se SNA®IL co mohl přinést jak POPULÁRNÍ informace (vzal ho levým hákem, počítalio ho, vyplivnul zuby z huby blablabla...) tak vyváženě i informace odbornější, třeba o teorii stylů, o historii atd.protože to si zase přečtou lidi, kteří mají něakou úroveň a chtějí výše. Fighters se o nic vyššího nesnaží, já to považuji za škodu, na druhou stranu pan Sobotka jistě nechce zkrachovat jako BUDO :lol: A k tomu mému článečku, napsal jsem to OPRAVDU tak jednoduše jak to šlo. Je to tenhle seriál, můžeš posoudit, já teda myslím, že by to pochopili i čtenáři FIGHTERS: http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... cle&sid=43
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků