Small Circle Ju Jitsu

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod ghekon » úte 06. lis, 2007 13:40

Presne tak, chtel bych videt nekoho kdo bojuje s vykloubenym kolenem/ramenem... S vlastnich zkusenosti muzu rict ze clovek je rad ze lezi...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod Panda » úte 06. lis, 2007 13:54

Ono záleží, když jsem si přetrhal vazy v koleni ještě jsem dobojoval a odešel po svých, když jsem si urval meniskus a ten uvízl v kolením kloubu a nešlo to ohnout ani tam ani zpátky, tak mě museli odnést :roll:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » úte 06. lis, 2007 14:10

Panda píše:Ono záleží, když jsem si přetrhal vazy v koleni ještě jsem dobojoval a odešel po svých, když jsem si urval meniskus a ten uvízl v kolením kloubu a nešlo to ohnout ani tam ani zpátky, tak mě museli odnést :roll:

Mel jsem presne stejne zraneni...jenze obvodacka mi rekla, ze jsem simulant, at si na to davam studenej obklad, ze to zmizi...az po dvou mesicich jsem se rozhodl zmenit lekarku a ta mi dala sodu, ze jsem nesel drive na operaci...proste krasnej den :-) Do te doby jsem se kockoval na zinence dal, jen jsem si stahnul koleno pevne obinadlem. Takze da se...ale zlobi to doted.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Toman » úte 06. lis, 2007 14:52

Panda píše:Ono záleží, když jsem si přetrhal vazy v koleni ještě jsem dobojoval a odešel po svých,


Ale to nebyl následek páky, nebo jo? To sis udělal sám ne? Je to jedno někdo snáší hůř to a jiný zas tohle....

sorry za offtopic

http://www.youtube.com/watch?v=HbejYeHwBVc

wtf?
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » úte 06. lis, 2007 14:53

NAIA píše:A další zajímavá věc co jsem někde slyšel je to že když někomu zlomíte třeba prst tak je dobré ho na to upozornit


Dovolujeme si vás upozornit že vám byl právě zlomen prst.Obrázek
Obrázek

Jinak je samozřejmě pravda že když bude vědět že je zraněnej tak ho to oslabí.Souhlas

.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Panda » úte 06. lis, 2007 15:17

Toman píše:
Panda píše:Ono záleží, když jsem si přetrhal vazy v koleni ještě jsem dobojoval a odešel po svých,


Ale to nebyl následek páky, nebo jo? To sis udělal sám ne? Je to jedno někdo snáší hůř to a jiný zas tohle....

sorry za offtopic

http://www.youtube.com/watch?v=HbejYeHwBVc

wtf?


Jo jo nebylo to následkem páky ale následkem vlastní blbosti... jsem jen chtěl říct žezranění jsou nevyzpytatelná, ale naprosto soulasím že páka na velký kloub je konečná...ani nevim proč sem to napsal asi proto abyste mě litovali....vlastně teď jsem si vzpomněl na to že jsem sice dobojoval ale až po tom co jsem se svalil na zem a nějakou dobu tam úpěl....takže vlastně jsem byl taky vyřazený i po těch vazech... :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod ghekon » úte 06. lis, 2007 16:04

WTF? Zdalo se mi to nebo mu to nahodil zpatky a bojovalo se dal? :D:D
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod NAIA » úte 06. lis, 2007 16:39

RUNAR píše:
NAIA píše:A další zajímavá věc co jsem někde slyšel je to že když někomu zlomíte třeba prst tak je dobré ho na to upozornit


Dovolujeme si vás upozornit že vám byl právě zlomen prst.Obrázek
Obrázek

Jinak je samozřejmě pravda že když bude vědět že je zraněnej tak ho to oslabí.Souhlas

.


A co třeba na něj zakřičet: "Vole podívej se na tvuj prst, chces abych ti zlomil i ty ostatní?"

To je myslíš nereálné. Není to nic co bych vymyslel od klávesnice mám to od jednoho z top instruktorů. Tak mě zajímá co ti nesedí....
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 06. lis, 2007 16:54

NAIA píše:Tak mě zajímá co ti nesedí....


Hlavně klídek a pohoda :) to měl bejt vtípek neber si to vůbec osobně.....nechtěl jsem na tebe nijak útočit.

Když se během zápasu stane nějaká zlomenina po úderu nebo kopu tak to někdo v tom rauši nemusí zaregistrovat ,záleží jaká je to zlomenina.
Ale když někomu doufám že v sebeobraně :) zlomíš prst tak by to měl většinou zaregistrovat.Nijak ti svůj pohled na věc nevnucuju :P
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod NAIA » úte 06. lis, 2007 17:12

RUNAR píše:Hlavně klídek a pohoda :)


Tabáček....
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Toman » úte 06. lis, 2007 18:10

ghekon píše:WTF? Zdalo se mi to nebo mu to nahodil zpatky a bojovalo se dal? :D:D


Nezdálo... jen nechápu jaktože jeli dál... tohleto je prostě TKO a finýto...prohráls jedeš domů.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » stř 07. lis, 2007 9:37

NAIA: Ještě jednou se ti omlouvám ten můj příspěvek byl špatně napsaný a mohlo to vypadat jako výsměch......ale tak jsem to vůbec nemyslel spíš jsi to legračně napsal že mu oznámíš zlomení prstu tak jsem to trochu rozvedl ..... chtěl jsem se zasmát s tebou a ne tobě.
Obrázek
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron