Přátelský sparring se zbraněmi

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jendis » pon 05. lis, 2007 19:59

Hele,chlapi...ta sobota....není ta tělocvična někde poblíž toho blázince,co se má v Praze v sobotu odehrát....doufám????Mi každej nadává,že vypadám jako extremista,že mi to kouká z očí.....:lol: .....nerad bych se casnoval s těma volama plešatýma/vlasatýma/"chlupatýma"...... :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Hark » pon 05. lis, 2007 21:43

Jendis píše:Hele,chlapi...ta sobota....není ta tělocvična někde poblíž toho blázince,co se má v Praze v sobotu odehrát....doufám????Mi každej nadává,že vypadám jako extremista,že mi to kouká z očí.....:lol: .....nerad bych se casnoval s těma volama plešatýma/vlasatýma/"chlupatýma"...... :?


Ne, je to pár kilometrů jinde.
Ale i tak se můžeš s kreténem potkat po cestě :)
Koukám, že se nevyplácí taková novinářská sdělení ignorovat.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Jendis » úte 06. lis, 2007 6:38

Hark píše:Koukám, že se nevyplácí taková novinářská sdělení ignorovat.


Tak to rozhodně ne....já mám na takovýhle věci štěstí.....a hlavně,já někdy problémky přitahuju...respektive,ony si mne najdou.... :? :evil:
Ale když je to mimo.....tak snad pohoda...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Hark » úte 06. lis, 2007 9:37

http://www.ceskyserm.cz/ForumDetail-1121

poslední off-topic - prý blaničtí rytíři :-)
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod jox » úte 06. lis, 2007 9:47

Hark píše:Ne, je to pár kilometrů jinde.
Ale i tak se můžeš s kreténem potkat po cestě :)

To určitě. Ale spíš vidím určitý riziko v tom, že kdo má slušivý a v některých BU módní "prachovkový účes", tak může padnout na vola, co si bude myslet, že je vůl.
Zvlášť když ponese v tašce něco dlouhýho.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod BuFF » úte 06. lis, 2007 10:01

Naše akce je na jiným místě v Praze a v zásadně jinej čas, tak snad není důvod být extrémně paranoidní :wink:
Ale nechme to už být tady je to OT, kdyžtak založte jinej topic.

Spíš se chci aktérů zeptat jestli se mám angažovat v tom bubnu? jestli je zájem o zvukovou kulisu a nebo je to považovaný za zbytečnost? Mám to v plánu, ale zase kvůli jen 2-3lidem to je asi zbytečný zařizovat....?
A ještě jeden dotaz plánujete taky někdo jinej vzít sebou železa na ukázku, nebo tam budu jen já se svým železářstvím. Nějakou hezkou katanu bych si určitě rád prohlídnul :wink: a i ten rapír od Harka, samozřejmě rukojetí k sobě :lol:
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Hark » úte 06. lis, 2007 10:09

BuFF píše:A ještě jeden dotaz plánujete taky někdo jinej vzít sebou železa na ukázku, nebo tam budu jen já se svým železářstvím.


Kromě cvičného dřevěného scramasaxu beru výhradně ocelové zbraně.
Vezmu i rapíry.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Jendis » úte 06. lis, 2007 13:32

BuFF píše:Ale nechme to už být tady je to OT, kdyžtak založte jinej topic.



Já se ptal vážně...ne kvůli nějaký politice,jen a čistě kvůli sobě....páč já todle vážně přitahuju.Jelikož se mi dostalo odpovědi,že je to jinde a v jiný čas,jsem spokojen.... :wink:

®elezo neberu,povezu pouze cvičné zbraně a i tak budu docela ověšenej.

S tím bubínkem....asi to spíš nech na jindy....až budeme vědět,co a jak,kdo,kde a s kým.....myslím,že se bude nejen fightit,ale i hodně povídat....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Mac » úte 06. lis, 2007 20:25

Tak u nás žádná změna, počet a osazenstvo se nemění.
Ave Mac
Mac
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 12. led, 2006 0:00

Příspěvekod BuFF » úte 06. lis, 2007 23:29

Jendis píše:®elezo neberu,povezu pouze cvičné zbraně a i tak budu docela ověšenej.S tím bubínkem....asi to spíš nech na jindy....až budeme vědět,co a jak,kdo,kde a s kým.....myslím,že se bude nejen fightit,ale i hodně povídat....
ty nebereš mušketu, to jsem teda :cry: :cry: sem si chtěl zastřílet jako Antonín ©pelec :lol: :lol:

S tím bubnem se teda tahat asi nebudu, ono to vypadá, že stejně není moc zájem. Jen aby to tam nevypadalo jako na divadle 2 blbnou a ostatní je napjatě sledují, hrobové ticho a je slyšet pouze třeskot zbraní, zrychlený dech a praskot kostí :lol: Rozumná zvuková kulisa vždycky trochu uvolňuje atmosféru a lidi nejsou tak napjatý. Ale aspoň budu mít míň věcí sebou.A kdyby se náhodou názor účastníků změnil, můžu ho vzít třeba v neděli.
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jian » stř 07. lis, 2007 2:16

BuFF: me by buben osobne napriklad vubec nevadil, ale zalezi jak se ti bude chtit.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Borek » stř 07. lis, 2007 15:45

Ahoj vsem,
asi je slusnosti se take zapojit do diskuze kdyz uz me Mac prihlasil :-)))
Tak tedy, vystoupeni na sobotu stale jeste nemame, takze dorazim za vama a uz se na tu povedenou taskarici tesim:-)))
Z toho co vam sem psal Mac ohledne me plati vsechno. Tzn. vezmu s sebou 2 pary cvicnech veci co pouzivame na turnaj v Digladioru (prosivana vesta, nakrcniky, prilby s mrizi a mekcene mece-mlaty). Urcite se bude nekdo z vas ohrazovat ze to neni zbran a ze se to chova uplne jinak a spatne se s tim dela jakakoli technika na cepeli - a BUDE MIT PRAVDU. Zas na druhou stranu se s tim da jet spousta veci uplne na plno a to do znacne miry kompenzuje predeslou vytku, neb vetsina akci je tak rychla ze se k nejake technice na cepeli clovek ani nedostane. Vetsinou ji clovek koupi jeste driv nez se zbrane potkaji. Holt vzdalenost a nacasovani sklizi uspechy i zde:-)
Taktez jeste s sebou vezmu kratke (cca 60cm) mekcene mlaty alias tesak alias eskrima a cvicne sportovni cepele (bohuzel jenom s jednou kuklou). Jak jsem tak zpetne procital cast teto debaty, nerad bych se dostal do krizku s nekym kdo ma duralovy kord a snazi se mi bodnout.... vzhledem k tomu jak je zaraz v italske skole oblibenou akci a vzhledem k tomu ze se nejcasteji smeruje do obliceje, jsem k tomu s temito cepelemi ponekud skepticky... Ale nepredbihejme, se sportakem si to rad zkusim, uz je to davno co me nekdo "propichnul":-)))

Nekdo psal ze si na me vezme tank, toz nech ho doma, nebudes ho potrebovat. Ta tam je moje minulost a mnoho treninku tydne, ted uz jenom oprasuji svoje stare kosti:-)

mel bych jednu prosbu: nemam uz zadne gumove noze ktere snezou improvizaci, mam jenom ty tvrde od Coldstealu a s tema je to o zdravi, nevzal byste nekdo s sebou i cvicne noze? rad bych zavzpominal....

Buben kvuli me brat netreba, stejne utocim mimo rytmus:-)))

Ave Borek.
Borek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Jian » stř 07. lis, 2007 16:15

Borek: i jen se pekne opras, zrovna na tebe se vcelku tesim. :)
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Picard » stř 07. lis, 2007 16:19

Skoda ze teda budeme mit jen jednu sermirskou helmu, ja muzu vzit akorat sportacky kord, helmu taky nemam. Kdybychom meli dve tak uz bys dalo kordit poradne :-( Asi nemuzete nekdo nejakou jeste sehnat, co?
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Hark » stř 07. lis, 2007 16:26

Picard píše:Skoda ze teda budeme mit jen jednu sermirskou helmu, ja muzu vzit akorat sportacky kord, helmu taky nemam. Kdybychom meli dve tak uz bys dalo kordit poradne :-( Asi nemuzete nekdo nejakou jeste sehnat, co?


Vezmu jednu sermirskou masku, takze bychom mohli mit s Borkem dve. Mozna bude i vic.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Picard » stř 07. lis, 2007 16:33

Tak super :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod BuFF » stř 07. lis, 2007 16:44

©ermířské přilby budu mít sebou 2, ale jsou to takový starší vybouchaný kusy a ještě k tomu nevím jak kdo máte velký obličej = nemusí zrovna všem padnout na 100%, ale dá se s tím odcvičit. Jinak berz sebou další 2 přilby na kali, chrániče ruce, lokty, nohy atd. vše bude minimálně 2x.

2Borek: buben není kvůli rytmu jen je pro diváky, bojovník ho ani moc nevnímá, spíš teda bubeník nestíhá bouchat rytmy podle bojovníků :lol: když to zrovna není nějakej kovanej metalista a nemá oči jako ostříž :lol: :lol: (je to zvuková kulisa stejně jako např. v thaiboxu maj ty svoje pískláky)

Měký nože od CS?? ty černý nebo jaký máš na mysli?, stejně jsem spíš myslel že se pojede s ratan kolíkem a v helmě aby se mohlo případně útočit i na hlavu. Jinak snad někde doma mám hodně starý měký gumáky přezdívaný prezervativy :lol: ale ty jsem neměl v plánu vůbec tahat.S těma se nedá rozumně poměřovat, to je jak s banánem v ruce. Se rozmyslete, jestli je mám vzít taky, ale mě to připadá hodně zbytečný. Ratanek beru dostatek takže 1vs1, 2vs2, EyD, no problémo :lol:

Jinak doufám, že si Borek nevymýšlí a opravdu už jen oprašuje svoje kosti :lol: , ale nějak mu to moc nevěřím :lol: :lol: :lol:
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Borek » stř 07. lis, 2007 16:53

ja bych s maskama vsadil na Maca, ma jich asi 10, tak snad nejake doveze...
zavolam mu...

to Jian: to ze jsem starej jeste neznamena ze utikam bez boje... porad me to bavi, je to takrikajic "prace s lidma" :-) taky se na tebe tesim i kdyz te neznam:-)))
Borek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Borek » stř 07. lis, 2007 17:02

to Buff:
jo ty meky hnusny gumovy co se s nima neda kryt - to jsou presne ty o ktere jsem prosil... ja vim ze bych asi nemel, ale ja s nozem vic bodam nez rezu (asi sila zvyku s kickboxu:-)) takze radeji ty mekci... ono dostat tvrdy bod do krku kdyz oba spatne vyhodnotite situaci a "vyrazite vpred" je o hubu (coz je paradox že - utoci se na krk a pritom to je "o hubu":-))
o tom ze bych dostal drevenym kolikem do bricha nebo do kolena... no dvakrat se mi nechce. Ja se "živím tělem" tak si ho musim trochu hlidat... Ale rad ho risknu :-)
Borek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. lis, 2007 0:00

Příspěvekod BuFF » stř 07. lis, 2007 17:09

Právě proto na nůž jedině s přilbou, která kreje i krk a k tomu chrániče na kolena, chrániče na lokty, ruku atd. :lol: . A dřevákem do břicha je to přibližně stejně hnusný jako koleno od thaiboxera, dá se snést ale když to sedne tak jde oběd ven :lol: To s těma černýma nehrozí, ty se ohnou a břicho to snese, ale zase naopak prolezou tou mříží na přilbě tak to je taky problém :?
Ale to se dohodne na místě, myslím si že sparringy budou rozumný kompromis techniky a dynamiky, takže se snad budou moc použít ty CS gumáky i kolíky. Uvidíme.

Zkusím zajít do sklepa a snad ty banány ještě seženu, ale nazaručuju, nejsem pořádkumilovný člověk, takže....
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků