Závodně nebo jen tak pro obranu???

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Závodně nebo jen tak pro obranu???

Příspěvekod Bombing » sob 10. lis, 2007 18:31

Chtěl bych poradit tady od kluků. Zamiloval jsem se do boxu a mám stále celkem dilema jestli do toho mám jít na plný grády a závodit nebo si trenovat jen tak abych se naucil bránit a do toho makal treba v posilce? U me je dulezite si takový cíl rozmyslet pak do roho jít s tokovým rozhodnutím.díkes.vím že je to asi nejvíce na mě. liší se to i tím jak budu vypadat. kdyz budu závodit budu drobnejší ale zase rychlej a dobrej borec a když to budu delat jen tak tak budu obr hovado.díky :lol:
Bombing
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. lis, 2007 0:00
Bydliště: Mikrocity

 

Příspěvekod Bombing » sob 10. lis, 2007 18:57

Jde mi o to chci mít na ulici jistotu,chci mít jistotu že něco umím a použiju to pokud by mi neco hrozilo. Také se zajímám o sebeobranu jako je FISFO,KAPAP,KRAV MAGA atd.
Bombing
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. lis, 2007 0:00
Bydliště: Mikrocity

Příspěvekod scout » sob 10. lis, 2007 19:32

at odpovi povolanejsi nez sem ja ale....jestli budes mit nejake zapasy ne jen sparingy..tim vic se naucis nacasovani,cist z tela..zvladat stres aj. ..strategii ...sel bych do toho boxiku naplno...a posiloval bych aspon doma...zdar... :wink: :wink: ..p.s. a nejaky military seminare jsou jen ku prospechu veci..........
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

neřeš to

Příspěvekod lukaskon » sob 10. lis, 2007 20:48

Tohle ponech budoucnisti. Prvně někam začni chodit a pak se rozhodni. Jistě bude dobře, když budeš něco dělat. Věřím, že jak se do toho pustíš budeš chtít i závodit, ale není to nutné a záleží to na tom, jak tě to chytne.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod player » sob 10. lis, 2007 23:19

Me teda pobavilo to rozdeleni...Proc bys mel byt strizlik budes li zavodit v boxu?Je snad nejakej z profiboxeru tezke vahy nakej vychrtlina?:)
A co se tyce nejake "sebeobrany realne", copak jsou v krav maze jen samy nabouchani dvoumetrovy 150kilovy typci?:)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Bombing » ned 11. lis, 2007 9:47

no pokud bych začal boxovat tak urcite nepujdu do tezký a hlavne budu bušit v amaterech. odhadoval bych to do 81kg. Ne sorry bylo to moc přehnaný přirovnání.
Bombing
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. lis, 2007 0:00
Bydliště: Mikrocity

Příspěvekod Jacopo » ned 18. lis, 2007 15:20

Mno já si myslím, že když to budeš dělat závodně, tak tím spíš získáš zkušenosti a ještě větší rychlost, poněvadž tě to donutí a z toho vyplývá, že se taky ubráníš.... :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků