Jak na sebeobranu atd.?

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod player » pát 05. led, 2007 15:38

No zatim nebylo treba nekoho razantne vyvadet krom pripadu, kdyz jsem branil kolegu a to sem byl zrovna jako host.
Jinak vse zatim - tuky tuk:) - slo vyresit slovne.Zatim se nestalo, ze by mel nekdo problem vuci me, vzdy se proste melou mezi sebou, takze ikdyz pocitam s tim, ze muze odnekud vyletet facka, tak zacinam vlidnym psychologickym slovem, mno:)Jako zatim to fungovalo, nekdy az moc, covek si pak neumyslne nadela kamarady o ktere ne zrovna moc stoji:))
Jak mi kdysi rekla jedna psycholozka na zaklade nakeho testu, mam pry silne socialni citeni, takze me je to zkratka proti chuti byt na nekoho hruby:)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod defendu » pát 05. led, 2007 15:58

Tak to máš dobrý :wink:

Pokud se ti stane,ne že bych ti to přivolával,že budeš muset odněkud vyhodit opravdu agresivního parchanta,možná zjistíš,že ta "hrubost" je naprosto nutná a doslova nepostradatelná.
Jak říká kolega - dokud ten frajer nedostane pořádně přes pí.u,tak se sem bude celý večer vracet a ty se s nim budeš muset donekonečna strkat ve dveřích :lol:

Ohledně těch "neprofichovajících se" vyhazovačů - většinou každý po nějaké době zjistí,že když se ho ostatní budou bát,tak bude mít míň starostí a lidi budou mít strach v "jeho" podniku dělat bordel.
Každopádně i já znam pár podniků,kam se hosti doslova bojí chodit a to právě kvůli agresivním doormanům :cry: Pak už je to jenom na majiteli.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod defendu » pát 05. led, 2007 15:59

ukropcany :lol: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod player » pát 05. led, 2007 16:12

Kdyz ja sem bud hop nebo trop, proste tipicka vaha, jako znameni.
Nehoraznej flegmous, nebo silenej cholerik.Nastesti prevazuje v 90 procentech to prvni.A sem rad.Vim, ze sem pak moc "duslednej", takze se uz kvuli sobe snazim veci resit vzdy slovne, v klidu.
V tom jednom pripadu se me to hodne dotklo, protoze jeden takovej "hubenej" ukacko povalil kolegu na zem a tam mu zacal mastit oblicej pestma.Nechci to moc rozebirat radsi, byla pak i naka krev a pak sem si uvedomil, ze sem to mozna prehnal, ikdyz si to zaslouzil :?
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod player » pát 05. led, 2007 16:13

ukropcany píše:
player píše:Jak mi kdysi rekla jedna psycholozka na zaklade nakeho testu, mam pry silne socialni citeni, takze me je to zkratka proti chuti byt na nekoho hruby:)
To spravíme... :twisted: :wink: :P 8)


vubec...zadne spravovani:))
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod defendu » pát 05. led, 2007 16:20

To si piš,že si to zasloužil :lol: :lol:

Jinak já sem taky ve znamení Vah :wink:
Teď už aspoň vim proč jsem pořád klidnej a najednou stojim nad nějakým zmláceným chlapem :evil: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod jeikob » pát 05. led, 2007 16:30

No jednou jsem teda narazil na vyhazovače.bylo to myslím v roxi byli tam nejaké závody na skejtech a predváděčka playstationu. a v té místnosti s playstjšnama byl stolek židle a televize s ps dvojkou tehdá to byla novinka a toho stolku nikdo nesedel .Tak jsem si tam sed a chtel to vyzkoušet jenže on tam měl rozehranou hru ten vyhazovač.Aniž by mi upozornil či cokoliv rekl tak mne s té žihle strhnul a tahnul mně k východu.Naštestí stál o podál pořadatel akce muj známý a vyrešil to.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 05. led, 2007 16:32

defendu píše:.....možná zjistíš,že ta "hrubost" je naprosto nutná a doslova nepostradatelná.
Jak říká kolega - dokud ten frajer nedostane pořádně přes pí.u,tak se sem bude celý večer vracet a ty se s nim budeš muset donekonečna strkat ve dveřích :lol:




svatá pravda...neznám nic lepšího,než celej večer řešit jednoho vola....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Lada » pát 05. led, 2007 17:24

je to o lidech jako všude vyhazovače dělají agresivní křupani, ale i normální lidi i takový co se bojí dstat do ringle nidy se nervali ale jsou velcí a budí psychologický respekt.
Taky jsem zažil dementy vyhazovače, ale hodněkrát i normální v pohodě lidi, tu práci jim nezávidím já to dělal jen na pár koncertech co pořádali kamoši atp...jako práci bych to nechtěl ani omylem.

To jak se budou vyhazovači chovat zejména podle mě záleží na majiteli, ten si v tom musí udělat pořádek, sehnat ldi s profesionálním přístupem.
Je to zejména jeho zájem když chce mít podnik do které budou lidi rádi chodit bez toho aby přemýšleli kdo je kde sundá, kterej debil zas mu bude obtěžovat holku atp...A taky následné problémy s poldama, žaloby když tam vyhazovači někoho sundají to majitele zrovna taky moc nepotěší...
Ale zas být hodnej na takový šmejdy co jen obtežují lidi, napadají je rozbíjejí věci a neumí se chovat tak těm bych to taky ručně vysěvtlil když by si nedali říct ti normální co jen něco vyvedou těm se to dá vysvětlit a většinou to pochopí, nějaká ta výhružka taky něuškodí :twisted: ti co ne tak je vyhodit a ručně jim vysvětlit zásady slušného chování neuškodí.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 05. led, 2007 17:27

hodně se o tomto tématu povídalo i tady :arrow:

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... opic&t=700
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod TongPa » sob 06. led, 2007 11:31

player píše:...Nehoraznej flegmous, nebo silenej cholerik.Nastesti prevazuje v 90 procentech to prvni.A sem rad.Vim, ze sem pak moc "duslednej"...

:D Jsem na tom podobně. Flegmatik, kterej se vše snaží vyřešit v klidu a pohodě. Ale někde uvnitř čeká těch také cca 10% cholerika na svoji příležitost... :twisted: Ale naštěstí se dosud dočkal velmi zřídka, jen když to někdo hodně přehnal. Lidé, kteří mě dobře znají a byli toho svědkem mi říkali, že je to takový výbuch "tiché" agrese, který přichází prakticky bez varování... Můj obličej je prý v tu chvíli naprosto bez emocí, mimo naprosto chladného a lhostejného pohledu. A jsem pak velmi, velmi krutý a důsledný... :oops:

Co se týče práce vyhazovače - když jsem byl mladý, dělalo to pár lidí z mého okolí. Mně osobně tahle práce nikdy neseděla, prostě se mi nechtělo se někde přetahovat s opilci a agresivníma idiotama, když navíc nemáš pro tuto svoji "náplň práce" prakticky žádnou zákonnou oporu. Já sám jsem se pouze v jediném případě nechal ukecat a šel kamarádům pomoct "vyhazovat" na jednu větší venkovskou akci... A jako na potvoru to tam skončilo pěknou bitkou, což mě jen utvrdilo v tom, že to opravdu není nic pro mě... :D Ale to už jsem tu někde psal.
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod kik » sob 06. led, 2007 20:24

4defendu u nás jsou zas borci kteří zase chodí vyhazovat vyhazovače ,jsou to taky bitkaři a vyloženě jim jde jen o ni a nedělají třeba bordel v baru setkal ses s tím někdy?
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod CeLy » sob 06. led, 2007 23:36

4TongPa a 4player: Hmm, myslel som si ze takych ludi ako som ja je minimum, ale vidim ze sa nasli hned dvaja :wink: .
Pretoze ja som tiez neskutocny flegmatik (znami mi hovoria ze je to uz chorobne prehnane :? ), takze mna len tak nieco nevytoci ani neurazi a vacsinou to je tak ze jednym uchom dnu a druhym von :lol: 8). ALE , par krat sa mi stalo ze sa vo me prebudil demon a ten bol taky dosledny a nevyspitatelny ze som bol sam prekvapeny mal som sam zo seba strach :oops:.
To je sposobene tym, ze ked si clovek nevsima nadaviek a urazok, tak si ostatni myslia ze mu mozu nadavat do nekonecna, ale aj ked to velmi nevnimam tak to po case zacne liezt na nervy a zacnem si postupne vsimat urcitych ludi ktori to prehanaju, takze sa vo mne mnozi zlost ktoru nedavam najavo a v urcitom momente mi to proste jeb*e, prepnem sa do rezimu "Zabit,Rozrezat,Zjest" :twisted: :D a potom to konci veeelmi zle (bohuzial niekedy aj pre mna - zbytocne problemy ktore som lenivy riesit :lol: )
CeLy
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 94
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00
Bydliště: Slova-KIA

Příspěvekod player » ned 07. led, 2007 2:12

TongPa píše:
player píše:...Nehoraznej flegmous, nebo silenej cholerik.Nastesti prevazuje v 90 procentech to prvni.A sem rad.Vim, ze sem pak moc "duslednej"...

:D Jsem na tom podobně. Flegmatik, kterej se vše snaží vyřešit v klidu a pohodě. Ale někde uvnitř čeká těch také cca 10% cholerika na svoji příležitost... :twisted: Ale naštěstí se dosud dočkal velmi zřídka, jen když to někdo hodně přehnal. Lidé, kteří mě dobře znají a byli toho svědkem mi říkali, že je to takový výbuch "tiché" agrese, který přichází prakticky bez varování... Můj obličej je prý v tu chvíli naprosto bez emocí, mimo naprosto chladného a lhostejného pohledu. A jsem pak velmi, velmi krutý a důsledný... :oops:

Co se týče práce vyhazovače - když jsem byl mladý, dělalo to pár lidí z mého okolí. Mně osobně tahle práce nikdy neseděla, prostě se mi nechtělo se někde přetahovat s opilci a agresivníma idiotama, když navíc nemáš pro tuto svoji "náplň práce" prakticky žádnou zákonnou oporu. Já sám jsem se pouze v jediném případě nechal ukecat a šel kamarádům pomoct "vyhazovat" na jednu větší venkovskou akci... A jako na potvoru to tam skončilo pěknou bitkou, což mě jen utvrdilo v tom, že to opravdu není nic pro mě... :D Ale to už jsem tu někde psal.


Me ta prace take nebavi, respektive vic casu to je nuda nez nejaka "akce" a za to nicnedelani to je dobre placeny, tak to prezivam:)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Ragnarok » stř 06. čer, 2007 14:27

Koukám, že tu každý zakládá topici s tím jak se má prát...
Chcete se umět prát?? tak vyjděte naulici, najděte si nějakého cikána, feťáka a schutí do toho... Myslím si, že když se s takovýmdhle individuem poperete tak to nikomu vadit nebude... A aspoň přestanete zakládat takovédle nesmyslené topici...
Ragnarok
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 04. bře, 2007 0:00

Příspěvekod luen » stř 06. čer, 2007 14:37

Ragnarok píše:Koukám, že tu každý zakládá topici s tím jak se má prát...
Chcete se umět prát?? tak vyjděte naulici, najděte si nějakého cikána, feťáka a schutí do toho... Myslím si, že když se s takovýmdhle individuem poperete tak to nikomu vadit nebude... A aspoň přestanete zakládat takovédle nesmyslené topici...


Ty budes drsnej hrdina ... Az od nejakeho zubozeneho fetacka chytnes zloutenku nebo neco vyzivnejsiho, tak sem zase prijd nam rici jakej jsi "frajer" a jak jsi na to hrdej :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Dejv » ned 14. říj, 2007 21:15

Proč se jít rvát s cikánama a fetákama všichni nejsou špatní.je cikán a cikán a feták a feták.Kolikrát mám chut rozbít hubu i normálnímu uředniku
Dejv
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: sob 06. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » pon 15. říj, 2007 6:43

Přesunuto do sekce Sebeobrana, streetfighting, ...
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod zaak » stř 14. lis, 2007 9:43

Ahoj, zajímá mě váš názor. Jaký je nejefektivnější boj. sport na obranu proti boji "na ulici"? (vale tudo, bjj, judo....) Myslím, že většině těch mistrů nacvičených, na pohled pěkných sestav, jde spíš o peněženku než sebeobranu. Díky
zaak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 14. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Toman » stř 14. lis, 2007 10:13

Vale Tudo to je jasný.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků