Cynthiy Rothrock

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod player » ned 02. pro, 2007 20:11

wushupetr píše:http://www.youtube.com/watch?v=8iJQ8TGYQU8&feature=related
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


rofl, ta grimasa je fakt presna :lol:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod pavela » pon 03. pro, 2007 13:21

player píše:Taktez mi nejde o flame, ale byla tu debata o karate, kde se nejakym zpusobem cvici sestavy a jinym zas aplikace pro kumite.A byla rec o tom, proc to je rozdilne, tak si tak rikam, ze se nikdo neopre take do "kungfu" za tyhle tanecky, ktere fungujou akorat tak ve filmech ze 70. let, nic ve zlem.
Musim přiznat, že ani já nevím v tomhle podání, k čemu to je :lol: :lol: :lol: Ale vážně, je to HEREČKA a z tohoto pohledu je mnohem lepší než Carradin nebo Zorka Jandová. Alespoň se hejbe... :lol: :lol: :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pavela » pon 03. pro, 2007 13:25

player píše:tohle machani s natazenejma rukama a nohama a behani dokolecka asi nikdy nepochopim...a nejde jen o Cynthii.
Co máš proti máchání rukama, to je přece krásná technika pro praxi,akorát musíš vědět k čemu to je a ne si myslet že to je k tomu co si právě mysíš, tudíž k hovnu :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil pavela dne úte 04. pro, 2007 1:17, celkově upraveno 1
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod player » pon 03. pro, 2007 18:39

pavela píše:
player píše:tohle machani s natazenejma rukama a nohama a behani dokolecka asi nikdy nepochopim...a nejde jen o Cynthii.
Co máš proti máchání rukama, to je přece krásná technika pro praxi,akorát musíš vědět k čemu to je a ne si myslet že to je k tomu co si právě mysíš, tudíš k hovnu :lol: :lol: :lol:


Bez jakekoliv ironie me prosim pouc, k cemu to konkretne slouzi, dekuju.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod pavela » úte 04. pro, 2007 1:13

player píše:
pavela píše:
player píše:tohle machani s natazenejma rukama a nohama a behani dokolecka asi nikdy nepochopim...a nejde jen o Cynthii.
Co máš proti máchání rukama, to je přece krásná technika pro praxi,akorát musíš vědět k čemu to je a ne si myslet že to je k tomu co si právě mysíš, tudíš k hovnu :lol: :lol: :lol:


Bez jakekoliv ironie me prosim pouc, k cemu to konkretne slouzi, dekuju.
Co kdybys taky trošku popřemýšlel? Určitě tě toho napadne víc,co třeba malá páčka, vzpomeň si, Džudo :lol: :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod player » úte 04. pro, 2007 16:10

Zil sem v domneni, ze to ma predstavovat udery.Koneckoncu takovych obloukovych uderu s natazenou rukou jsou dnesni radoby akcni filmy celkem preplnene.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod wushupetr » úte 04. pro, 2007 19:59

Zajímalo by mě co furt mají všichni s těmam filmama.
Nechci rejpat, ale každej tady má v oblibě vysmívat se filmům, ale přitom každej ví děj každýho filmu.
No po debatě z takovejma šamanama jako pm, luen, player jsem usoudil, že jejich ignoranství, který nemá konce určitě nepochází z učení jejich Mistrů, ale z jejich slepých a nafrněných poznámek, kterýma se snaží akorát shazovat Sotěžní Wushu a přitom nemaj odvahu jít do ringu a oblíbili si slova jako typu JENOM MÁCHÁNÍ RUKAMA, což mi přpadá na jejich, nevím jak bych to nazval, asi HODNOST zbytečný a směšný. Souhlasím s Pavelou , co napsal :D a tak to je a není to Pavelovo nebo moje moudro, tak to je
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod migli » úte 04. pro, 2007 20:17

wushupetr píše:Zajímalo by mě co furt mají všichni s těmam filmama.
Nechci rejpat, ale každej tady má v oblibě vysmívat se filmům...


a

wushupetr píše:ahoj no mě nešlo o to co to je za sestavu ale o to že tahle ženská je slavná herečka ale ve skutku cvičí uplně hrozně
...
Já to sem dal jen tak ze srandy, že je to ženská která má prachy, je slavná , ale umí prd....



Sam si s tim vysmivanim zacal, a ted jsi prebarvil a mohutne bojujes za opacnou zalezitost? Zacinas trollovatet, clovece :roll:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod wushupetr » úte 04. pro, 2007 20:59

jaký vysmívání? to jsem sem dal jen tak, že nic neumí a má za to prachy. to není vysmívání
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » úte 04. pro, 2007 21:00

a já na filmy kokám proč ne jsou fajn. stačí ti to tak?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod player » úte 04. pro, 2007 22:26

wushupetr píše:Zajímalo by mě co furt mají všichni s těmam filmama.
Nechci rejpat, ale každej tady má v oblibě vysmívat se filmům, ale přitom každej ví děj každýho filmu.
No po debatě z takovejma šamanama jako pm, luen, player jsem usoudil, že jejich ignoranství, který nemá konce určitě nepochází z učení jejich Mistrů, ale z jejich slepých a nafrněných poznámek, kterýma se snaží akorát shazovat Sotěžní Wushu a přitom nemaj odvahu jít do ringu a oblíbili si slova jako typu JENOM MÁCHÁNÍ RUKAMA, což mi přpadá na jejich, nevím jak bych to nazval, asi HODNOST zbytečný a směšný. Souhlasím s Pavelou , co napsal :D a tak to je a není to Pavelovo nebo moje moudro, tak to je


Ano mas prvadu, do ringu nevlezu, nejsem sportovec.Ale jestli mas pocit, ze jsem zbabelec, dostav se na pristi sraz nebo dojed do Melnika a muzem si o tom promluvit osobne, pripadne me schopnosti ci neschopnosti muzes na miste bez zavazku otestovat, to je fer nabidka, ne?
Ale ze vubec reaguju, vzdyt takovych tu uz bylo a jeste bude... :roll:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod wushupetr » úte 04. pro, 2007 23:23

Tady je to tak, že každej musí bejt toho názoru, že bojovat je hrozně důležitý a sportovat je pro ty co na náš posvátnej boj nemaj kuráž.
Z mý strany a strany všech, co cvičí to co já nepříjde opovržení směrem Bojovým stylům. Nikdy a když tak ne do takový míry jako ze strany vás šamanů a teď nehodnotím to jak umí kdo bojovat nebo kdo je lepší a kdo ne, ale plno lidem je divný, že do Sanda choděj kickboxerský školy a diví se, proč tam je tak málo Wushu škol, někomu to i třeba vadí a když se jim pak nabídne ať tam do ringu jdou oni, tak potom se vymlouvaj na to, že nejsou sportovci. To je směšný. Já bych tam nešel protože nejsem bojovník, já jsem sportovec :D ale aspoň mám normální důvod tam nejít a přiznám ho, ten důvod je ten, že jsem sportovec, nevyhrál bych ani kolo.
Ale poučovat a hádat se a zakládat téme SPRÁVNÝ ©KRCENÍ (nebo jak se to jmenuje ta diskuze), to je najednou každej chytrej.
Takže s tou větičkou, že takových je tu dost, no když čtu pm, tebe a spol no tak jo máš pravdu, ale tím netvrdím, že jste špatní bojovníci!

Ale k tématu

Ty jo to video jsem sem dal jen tak ze srandy, asi jsem ho měl dát do tématu s těma vtipama, protože lidi jako ty se hned ve všem snažej najít něco čím mě a lidi jako já (od Sportovního Wushu) jakoby pokárat.
Neumíte říct nic k tématu ( Cynthia Rothrockova), ale jen k tomu proč jsem to sem dal a že jsem špatnej, že jsem to sem dal a ať ten sportovec se sem neplete.
Ale že vůbec reaguju, je plno takovejch jako ty.
Nazdar
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » úte 04. pro, 2007 23:25

Takže i tady tohle uzavřem, myslím to téma a jdi se bavit na jiný téma.
Jinak navrhuju mír mezi šamanama a Sportovním Wushu :wink:
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod player » úte 04. pro, 2007 23:35

wushupetr píše:Tady je to tak, že každej musí bejt toho názoru, že bojovat je hrozně důležitý a sportovat je pro ty co na náš posvátnej boj nemaj kuráž.
Z mý strany a strany všech, co cvičí to co já nepříjde opovržení směrem Bojovým stylům. Nikdy a když tak ne do takový míry jako ze strany vás šamanů a teď nehodnotím to jak umí kdo bojovat nebo kdo je lepší a kdo ne, ale plno lidem je divný, že do Sanda choděj kickboxerský školy a diví se, proč tam je tak málo Wushu škol, někomu to i třeba vadí a když se jim pak nabídne ať tam do ringu jdou oni, tak potom se vymlouvaj na to, že nejsou sportovci. To je směšný. Já bych tam nešel protože nejsem bojovník, já jsem sportovec :D ale aspoň mám normální důvod tam nejít a přiznám ho, ten důvod je ten, že jsem sportovec, nevyhrál bych ani kolo.
Ale poučovat a hádat se a zakládat téme SPRÁVNÝ ©KRCENÍ (nebo jak se to jmenuje ta diskuze), to je najednou každej chytrej.
Takže s tou větičkou, že takových je tu dost, no když čtu pm, tebe a spol no tak jo máš pravdu, ale tím netvrdím, že jste špatní bojovníci!

Ale k tématu

Ty jo to video jsem sem dal jen tak ze srandy, asi jsem ho měl dát do tématu s těma vtipama, protože lidi jako ty se hned ve všem snažej najít něco čím mě a lidi jako já (od Sportovního Wushu) jakoby pokárat.
Neumíte říct nic k tématu ( Cynthia Rothrockova), ale jen k tomu proč jsem to sem dal a že jsem špatnej, že jsem to sem dal a ať ten sportovec se sem neplete.
Ale že vůbec reaguju, je plno takovejch jako ty.
Nazdar


Asi te to prekvapi, ale plno takovej jako jsem ja neni, uz jenom kvuli vzhledu :D :D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod wushupetr » úte 04. pro, 2007 23:36

to jakože seš hezoun bo co?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod player » úte 04. pro, 2007 23:39

...vzhledem k tomu ze svuj vzhled neresim(nejsem zenska), tak ti nedokazu odpovedet, ale uz mi par lidi reklo ze vypadam jak nakej zaporak z filmu, takze hezoun urcite ne:D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod pavela » stř 05. pro, 2007 10:09

player píše:Zil sem v domneni, ze to ma predstavovat udery.Koneckoncu takovych obloukovych uderu s natazenou rukou jsou dnesni radoby akcni filmy celkem preplnene.
No vidíš a vono se to takhle pochopený hodí tak akorát na exhibici aikida. :lol: :lol: :lol: To je právě to nepochopení technik ze kterého pramení všeobecná skepse k ČBU. A přitom stačí pokecat s prvním číňanem v parku a ten předvede stopadesát FUNKČNÍCH aplikací na máchání rukama a ani by ho nenapadno nějaký řízyřízy znáááš karatéééé... Asi to vzniká tím, že kdejaký věhlasný SI-FU vystuduje u velmastera PAl-SECAM a pak si v garáži vymýšlí, k čemu asi by to mohlo být. A ty největší pitomosti který ho napadnou pak vyučuje oddané toedai, případně ty bludy šíří v knihách a videích. Ono je to taky dáno tím, že mistra wušu ANI NENAPADNE cpát do žáka nějaké aplikace a vůbec mu to ulehčovat, na princip musí přijít žák sám, mistr ho k tomu jenom správně vede. PS:Je zajímavé, že každého napadne spousta nesmyslných aplikací a málokoho ty smyslné :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pavela » stř 05. pro, 2007 10:19

Aby se na mě nesesypali aikidisti, nic proti aikido, ale ještě jsem neviděl ani neslyšel o tom, že by nějaký rváč útočil na někoho sekem hranou dlaně zeshora na hlavu a ještě s rozběhem, jak to často aikidisté předvádějí(chudák děda Uješiba). To jen na okraj... 8O
Naposledy upravil pavela dne stř 05. pro, 2007 10:22, celkově upraveno 1
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod pavela » stř 05. pro, 2007 10:21

wushupetr píše:Takže i tady tohle uzavřem, myslím to téma a jdi se bavit na jiný téma.
Jinak navrhuju mír mezi šamanama a Sportovním Wushu :wink:
hele di už doprdele s tim výrazem "sportovní wušu"jo? Sem se tady v Pekingu sešel s klukama co přijeli na mistrovství a přistihli mě, že tenhle pitomej termín už TAKY používám. To jsou konce! :? :? :?
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod wushupetr » stř 05. pro, 2007 10:48

ty jdi do prdele
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků