BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Lilu » pon 03. pro, 2007 22:32

diablik píše:
Lilu píše:
diablik píše:
alitranek píše:pověz něco víc o těch zkušenostech se street fajtom toho kamaráda co používal i zuby...já osobně si myslím, že na ulici se musí použít všechno nejúčinější, tam už prostě končí legrace.........takže přesně jak píšeš, "špinavé" techniky...ale ty se nikde netrénují což je blbé
...podrobnosti cez SZ,o.k. :wink:


proc pres SZ? to je preci k tematu - nebo ste se zase lekli "rady starsich"?


___________________

Lilu

http://www.lilu.cz


..pretoze su to info ktore nemaju na slusnom fore co robit.. a je to moja osobna vec.. a rady nepotrebujem..nieco som zazil a videl za starych cias a ak by som nahodou zacitil obcasne chvenie v rozkroku a potrebu novych info o skakani ludom po hlave a dorazanim ludi k zemi,tak zodvihnem mila Lilu telefon a obvolam par kamosov co robia biletarov a popytam sa nove trendy a ci sa nieco nezmenilo nahodou..mozno ze ludia v poslednej dobe chrcia inac ked su dobity su na zemi ako kedysi...neporadis mi :roll: ?? osobne si myslim ze takyto hnoj by sa mal riesit cez SZ a nie tu na fore..


Co Ti na to napsat? Si proste omezenej idiot, co si mysli, ze spolkl vsechnu moudrost sveta!

Skoda, mohlo to tu byt skvely forum...
Lilu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 28. zář, 2007 23:00

 

Příspěvekod defendu » pon 03. pro, 2007 22:45

Lilu - jako omezená idiotka se tu chováš leda tak ty.Pročti si starší příspěvky od diablika a pak teprve hodnoť,pokud chce něco řešit mimo fórum tak věř tomu,že k tomu má setsakra dobré důvody.

Kdybych tu měl psát otevřeně o všech situacích co jsem na dveřích zažil,co jsem udělal já nebo moji kolegové tak bych na svobodě asi moc dlouho nepobíhal :lol: (a moji kolegové by z takové otevřené zpovědi asi taky nebyli zrovna dvakrát nadšení)

Kdyby si trochu přemýšlela Lilu,mohlo to tu být skvělý fórum.©koda :twisted:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod migli » pon 03. pro, 2007 23:32

2 defendu:
vykasli se na ni, akorat se snazi provokaci donutit diablika k nejake reakci... proste doufa, ze jeho ego bude vetsi nez rozum a ze sem hodi nejakou krvelacnou historku ze zivota :roll:

Jinak nekteri urcite znate, ale Marc "Animal" MacYoung ma dost zajimavych informaci ohledne ulice na http://www.nononsenseselfdefense.com/ , sice anglicky, ale jednoznacne doporucuji jako cetbu pro volne chvile. Ona potom ta ulice nebude zdaleka tolik lakat :)
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod alitranek » úte 04. pro, 2007 4:39

Lilu píše:
alitranek píše:hele chlapi, Lilu mezi nás doklopýtala :lol:


Lilu si nebyla jista,jestli ji to za to stoji, bejt feministka, ktera je dobra akorat jako polstar do postele..., a jejiz nazory sou out a spamy...

__________________

Lilu

http://www.lilu.cz



proč jako polštář do postele? 8O ........a vůbec, když nad tím tak přemýšlím, tak karatistky bývají hodně kostnaté...byla bys poněkud tvrdý polštář do postele 8) no piš piš, nespamuješ....
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod diablik » úte 04. pro, 2007 8:00

:roll:
Naposledy upravil diablik dne pát 15. úno, 2008 20:02, celkově upraveno 2
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod diablik » úte 04. pro, 2007 8:11

ukropcany píše:4diablik - Ty sexmešííííína... :twisted:

4lilu - tú múdrosť sme tu zožrali viacerí... :lol: preto jej medzi ľuďmi zostalo tak málo... :twisted:

:wink: :lol: .. sexmeeesssina uz davno nie :cry: ,uz iba zvrateny cunik :twisted: :wink:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod DMC » úte 04. pro, 2007 9:56

Chlapi davejte si prece trochu pozor! Slapete Lilu po jejich pravech :lol:
Tohle je zrovna pravo c.254: "Pravo chovat se jako krava na diskuznim foru" :lol:
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

Příspěvekod cudles » úte 04. pro, 2007 10:11

:roll: A co takhle vratit se k puvodnimu tematu fora? :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod RUNAR » úte 04. pro, 2007 10:17

No pořádna sekzmašína vypadá takto:

Obrázek
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

.

Příspěvekod luen » úte 04. pro, 2007 10:51

Ahoj vsem,

jen dve veci:

1) Vzkaz pro Lilu - chces zazit adrenalinove vzruso, kdyz ho ve vasem klubu nemate??? ... Tak si zajdi do nejakeho SM (sadlo maslo) klubu a pak nam napis jake to bylo :wink:

2) Jinak by tomuto vlaknu prospelo, kdyby sem psali lide, kteri maji i jine zkusenosti z ulice, nez jen venceni Prazskeho krysarika (kapesniho pitbulla) :arrow: vid Lilu :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Oja » úte 04. pro, 2007 12:19

migli: Marc "Animal" MacYoung pise moc zajimave veci, diky za odkaz
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod alitranek » úte 04. pro, 2007 13:23

héj hoši 8) nebuďte tu drzí na Lilu, je sice poněkud ostrá, to bude tou štírkou a třeba to v reálu nebude ani milá, nekonfliktní a usměvavá holčina, ale zas "znepříjemňovat" tady existenci holkám, když jich je tu dvě a půl je nanic :lol:.....zas sem může vnést prvek ženského pohledu na "bitky na ulici" plus své názory na bu :idea:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod wordsworth » úte 04. pro, 2007 13:33

Alitránku a spol: tady nikdo neznepříjemňuje život dámám na fóru.Jen se vám snaží říct,že než se začnete hloupě ptát tak si sežeňte nějaké fakta.Třeba přečtěte starší diskuze,nebo zkuste googla.Začínám být alergická na debaty o tomto tématu.Stokrát číst a opakovat to samé.Dřív strašily mámy děti Polednicí,dnes je to zřejmě ulice.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Emiel » úte 04. pro, 2007 13:41

Jo, je to zajímavá představa..
"Pepíčku, když nebudeš hodný, pošlu na tebe Ulici!" "Jééé mamí, děkuju, tam je vždycky ten hodný pán co mi dáv bonbony" "Ehm, cože Pepíčku?!"

No nic.. Ale od sexmašin se mžůem vrátit opravdu ktématu, které tu bylo původně a to k těm bitkám...
Například: Co si myslíte o využitího Pražského krysaříka v přímém střetu? Dá se využít jako zákeřná zbraň? (je malý, je skladný a nikdo by od něj nečekal účast :P )
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod TF » úte 04. pro, 2007 13:48

Emiel píše:Jo, je to zajímavá představa..
"Pepíčku, když nebudeš hodný, pošlu na tebe Ulici!" "Jééé mamí, děkuju, tam je vždycky ten hodný pán co mi dáv bonbony" "Ehm, cože Pepíčku?!"

No nic.. Ale od sexmašin se mžůem vrátit opravdu ktématu, které tu bylo původně a to k těm bitkám...
Například: Co si myslíte o využitího Pražského krysaříka v přímém střetu? Dá se využít jako zákeřná zbraň? (je malý, je skladný a nikdo by od něj nečekal účast :P )


možná když ho roztočíš na vodítku a někoho s ním řachneš po hlavě :lol:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod luen » úte 04. pro, 2007 13:55

wordsworth píše:Dřív strašily mámy děti Polednicí,dnes je to zřejmě ulice.


To uz tady nekdo psal, ne??? 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod wordsworth » úte 04. pro, 2007 14:23

Je to dost možné.Na toto téma jsem už něco psala.Dost mě to štve.Aby člověk přišel k nějakým informacím,prokousává se spoustou spamu.Když si chce někdo pokecat ať jde na chat,nebo do hospody.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TF » úte 04. pro, 2007 14:37

wordsworth píše:Je to dost možné.Na toto téma jsem už něco psala.Dost mě to štve.Aby člověk přišel k nějakým informacím,prokousává se spoustou spamu.Když si chce někdo pokecat ať jde na chat,nebo do hospody.


takže to tady máme zabalit a jít do hospody nebo jak?
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod alitranek » úte 04. pro, 2007 14:51

wordsworth píše:Alitránku a spol: tady nikdo neznepříjemňuje život dámám na fóru.Jen se vám snaží říct,že než se začnete hloupě ptát tak si sežeňte nějaké fakta.Třeba přečtěte starší diskuze,nebo zkuste googla.Začínám být alergická na debaty o tomto tématu.Stokrát číst a opakovat to samé.Dřív strašily mámy děti Polednicí,dnes je to zřejmě ulice.


diskutére nováčku, co to tu meleš? :lol:
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod luen » úte 04. pro, 2007 15:02

wordsworth píše:Je to dost možné.Na toto téma jsem už něco psala.Dost mě to štve.Aby člověk přišel k nějakým informacím,prokousává se spoustou spamu.Když si chce někdo pokecat ať jde na chat,nebo do hospody.


:lol: To jsem byl ja, ale v poho ... autorska prava se na to nevztahuji :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron