chranice

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

chranice

Příspěvekod pm » pon 03. pro, 2007 16:13

zdar a silu, chystame se pro skolu koupit cca. 10-20 setu pro full contact fighting - helmy, boxerky, grapplingovky, chranice hrudi, loktu, kolen, holeni, suspenzory

nejake zkusenosti a typy mam, ale chtel bych se mistnich zeptat na vase zkusenosti s ruznymi znackami - nerad bych, aby se nam po trech ctyrech zabavach vybaveni rozpadlo. tedy - co z vlastni dlouhodobe zkusenosti doporucujete? co dobre sedne? co neco vydrzi? muzete sem nebo do SZ, at se to nezvrhne v reklamni flame

diky
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod Bombing » pon 03. pro, 2007 17:30

tak každopádně Twins. Nic lepšího za vybavení neexistuje. Ručně šité a vyráběné věci přímo z Thajska. Takže samozřejmě i King,Windy atd atd... Já osobně mám komplet výbavu na Muay thai od Twins a drobnosti jako suspenzor,lokyt,kolena atd. od TeamX který mají také kvalitní věci.
Bombing
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. lis, 2007 0:00
Bydliště: Mikrocity

Příspěvekod scout » pon 03. pro, 2007 17:46

fakt je ze sem mel helmu top-ten ..celkem dobra..... a prekvapive jsem si pred lety koupil pytlovky od piranhy a vydrzely mi asi tri -ctyri roky ..a to jsem chodil trenovat 2-3 tydne.....i kdyz tuhle znacku doporucuju spis asi pro zacinajici a rekreacni zajemce..... :wink: ..ale jak jsem nedavno brouzdal po siti videl jsem ze v budosportu ve strasnicich maji celkem pekne graplinkovky za 7-8 stovek.od vyse zminovane firmy :............ale nevim pavle jak u vas ve skole jedete intenzivne boj v graplingu...mozna by stacily ....at je nemusis kupovat za 2-3 tisice....... :?: ...zdarec.... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

.

Příspěvekod luen » pon 03. pro, 2007 17:53

U nas pouzivame jako erar PIRAN ... pro zavodniky volbu nechavam na nich :wink: Je pravda, ze helmy jsou od Toptenu asi nejlepsi ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod pm » pon 03. pro, 2007 18:18

caj kluci, diky za info, tesim se na reference od dalsich!

koukal jsem na chranice od Team X, designove se mi hodne libily, ted jde jeste o to, aby funknce staly za to (jak si psal Bombing, tak asi ano, zubr)

grapplingovky se dneska delaj i u nas za prijatelnou cenu, mam je od Piranu a jsou ok

diky
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Panda » pon 03. pro, 2007 18:35

graplingovky určitě od Piran sportu mam s nimi nejlepší zkušenosti a přitom jsou levné ...co se velkých rukavic týče mám také od Piran sprotu celkem to jde...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tomkins » pon 03. pro, 2007 18:53

Tak TeamX je cenově asi nejvýhodnější varianta. Rukavice i holeně vyráběj jak kožený, tak z umělýho vlákna, který má stejnou (ne-li větší trvanlivost, a cena je ještě mnohem nižší). Já od nich mám celou výzbroj, a zatím mě nic nezklamalo (snad až na ultimátní rukavice, který se divně vytahaly - ale jsou to moje první ultimátky, tak nevím, jestli by se to u jiných nestalo náhodou taky). Chrániče od nich mám asi rok, a vypadaj pořád jako nový, fakt se to na nich nijak neprojevilo.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » pon 03. pro, 2007 20:06

my máme většinu od TeamXu (máme vše co jsi popsal, krom grapplingovek od nich, ale oni těch chráničů na různé partie mají více, či se nějaké už nevyrábí bo se buď tolik neosvědčily nebo se naopak trocha vylepšily...oni to tak různe vyvýjí ) a jsem spokojen zatím vše drží a ceny nejsou špatné...ale porovnávat s jinými výrobci moc nemohu

PS když bys bral něco od nich na nějaký klub,sdružení apod... předpokládám na vaši školu tak budeš mít ještě slevu oproti tomu co mají na stránkách a vzhledem k tomu že toho budeš brát hodně tak jistě ukecáš ještě lepší cenu dá se s nimi domluvit :wink:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod diablik » pon 03. pro, 2007 21:39

PM- ja myslim,ze Piransport bude pre vas gut volba..posetris kopec prachov..ja mam tiez celu vybavu od thajcov / FAIRTEX/,ale myslim ze som v podstate vyhodil zbytocne kopec prachov a tu istu sluzbu by mi urobili tuzemske znacky... :? :? Radsej lacnejsie a viac kusov pomocok pre chalanov do klubu :wink:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod pm » úte 04. pro, 2007 12:37

hoj kluci, diky vsem za reference a info!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod TF » úte 04. pro, 2007 13:34

máš tam ode mě SZ :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Bombing » čtv 06. pro, 2007 9:45

team x nemohu až tak soudit ale to co od nich mám tak je perfektní

suspík,tejpy,kolena,lokty,zuby... jinak ostatní věci mám od Twins jak jsem tu psal. Pro Muay Thai nic lepšího neexistuje.
Bombing
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. lis, 2007 0:00
Bydliště: Mikrocity

Příspěvekod Bombing » čtv 06. pro, 2007 9:45

nebo mě napadlo, využij u Piranu slevu 15% přes Lukáše Konečnýho...
Bombing
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. lis, 2007 0:00
Bydliště: Mikrocity

Příspěvekod Beran » sob 08. pro, 2007 15:40

Mohl by mi někdo prosím doporučit nějakou slušnou cenově dostupnou helmu-lícnici na thaibox? Nabídka je hodně pestrá a trochu se v tom ztrácím..
Beran
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 08. pro, 2007 0:00

Příspěvekod TRiTON » sob 08. pro, 2007 16:46

Ahoj... Já moc zkušeností s výbavou nemam,ale před 2 lety jsem si pořídil rukavice od toptenu-10oz- a sou skoro jak novy,a to s nima trenuju 4*týdně a používam je na všechno-sparing,lapy,pytle.
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod Bombing » sob 08. pro, 2007 18:39

Top Ten je pecka ale jsou spíš na box a kick. Na thai jednoznačně king,twins,windy. a co se týče tý helmy tak na co jí potřebuješ? Ty už zápasíš?
Bombing
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. lis, 2007 0:00
Bydliště: Mikrocity

Top Ten

Příspěvekod lukaskon » sob 08. pro, 2007 19:13

Nevidím důvod, proč by Top Teny rukavice nebyly vhodný pro thaibox. Údery tam jsou stejné a podle mého názoru jsou rukavice a helmy od Top Ten ty nej. Jinak velmi dobrá kvalita a rozumná cena je Piransport, mám s jejich výrobky zkušenost a jsou v pohodě.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Beran » sob 08. pro, 2007 19:18

Nezápasím a v dohledné době ani nebudu, copak helmy jsou jen na zápasy?
Beran
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 08. pro, 2007 0:00

Helma

Příspěvekod lukaskon » sob 08. pro, 2007 19:21

Je hloupost spárovat bez helmy. Takže i když nezápasíš, ale na tréninku spáruješ je to velmi dobrý doplněk. Já osobně zápasím bez helmy, ale trénuju s ní :-)
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod TF » sob 08. pro, 2007 19:56

a hlavně kup ty rukavice tak 12-14 oz! dneska sem spároval s klukem a prošly mi něaký rány a fakt to byly pecky že mám i trošku namodralý očko :oops: pak mu kouknu na rukavice a tam 8oz 8O sem myslel že ho zabiju :twisted: :lol:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Další

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron