Wing Chun & KickBox

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Skateordie » pát 07. pro, 2007 20:08

Skateordie píše:
luen píše:
Skateordie píše:
sam-soi píše:
tekki píše: Vo svojom WT pouzivam techniky kolena z muay thai - to su tak strasne pecky az strach, Wt kolena nie su az tak silne :oops:


ale nejlepsi je tohle :D to ty kolena asi delaj 2 ruzny lidi vid ? :lol:

Nie ale vo WT prevazuje pri kolenach rychlost, nad silou, co je dost znacne na hovno, teda okrem pripadu ked je mierene na gule :wink:


Ahoj,
ja vim co jsi chtel rici ... Ja bych to, ale rekl takhle, na MT umi kopat a na wt ne. :wink: Ona totiz rychlost sama o sobe, neni urcujici faktor ... viz retezaky a vlastne kazda ala wt "technika"! Je smutne, ze clovek platici za wt, musi chodit jinam, aby tohle pochopil ... Zase na druhou stranu si ale cenim toho, ze mas odvahu chodit jinam a ucit se veci, ktere funguji ... drzim palce :wink:

No ono si tymi kolenami je to tak, su uplne o nicom ak sa netrafia na gule. :? Mna WT fakt hodne bavilo a makal som na tom hodne. V poslednom case sa mi vsak bavi najma chi-sao a okrem toho este pacifikacne techniky cez krk a paky, ale to nie je vlastne klasicke WT, ale trenuje nas vojak, takze su to kadejake veci :wink: Inac pravdu povediac niektore zistenia su dost neprijemne po tolkom case, aj ked ja som nebol nikdy zaslepeny vsetkymi kecami. Uz minuly rok na treningoch v octagone sa mi este viac pootvorili oci. A zaklincoval to jeden chalan od mai gei (diki Milos), s ktorym som sa zoznamil na tomto fore a bol som s nim trenovat a ukazoval mi veci a hovoril o WCH v Cine a ukazoval trochu vasu systematiku a som skoro odpadol, uplne cosi ine. Tiez naprahy, uplne iny postoj, uplne ine proste. No a potom som napisal Ukropcany, ktory mi pomohol a pomaha :D (dakujem, ano to je ten typek, co je tak strasne zly a chce kazdeho bit :roll:) Ale na druhej strane ja som za treningy skoro nic neplatil, u nas to nebolo ryzovanie penazi ani onanovanie nad chi-saom nikdy (co sa neda povedat o treningoch WT, ktore som zazil v Blave), vzdy som mal radsej "akciu" a nie iba hrejkanie sa. Proste u nas to je za minimalne peniaze a fakt ma to bavilo, aj kolektiv a tak. Houk, dohovoril som. Moje kratke story :twisted:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

 

Příspěvekod Skateordie » pát 07. pro, 2007 20:10

ukropcany píše:Ale jóóóóóóóóó, skate je šikovníček... vie aj buchnúť, aj kopnúť... aj lakťami pozavadzať... :wink:

dakujem :oops:
for Luen: dakujem :oops: Inac dufam, ze ste si vsetci uzili seminar v Prahe :wink:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod hellas » pát 07. pro, 2007 21:52

Skate: pekne napsany, to o tom chi sao :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod luen » pát 07. pro, 2007 22:50

Skateordie píše:Inac dufam, ze ste si vsetci uzili seminar v Prahe :wink:


Naprosto ... my si uzivame porad :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Skateordie » sob 08. pro, 2007 11:43

for Ukropcany: spravny pristup :D
for hellas: skoda ze to nie je z mojej hlavy, ale strasne sa mi pacilo ked to Luen napisal odvtedy to dost pouzivam :lol: :lol:
for Luen: kamarat mi hovoril, ze zase videl kopec zaujimavych veci 8)
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod luen » sob 08. pro, 2007 11:52

Skateordie píše:for Ukropcany: spravny pristup :D
for hellas: skoda ze to nie je z mojej hlavy, ale strasne sa mi pacilo ked to Luen napisal odvtedy to dost pouzivam :lol: :lol:
for Luen: kamarat mi hovoril, ze zase videl kopec zaujimavych veci 8)


JJ sigung je studnice zajimavosti, prekvapeni a uzasneho kung fu/wing chun ... Maji to v rodine a je to znat :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků