K-1 v sazka areně

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

K-1 v sazka areně

Příspěvekod TF » ned 16. pro, 2007 11:19

kdo byl? líbilo se nelíbilo? názory připomínky....
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

 

Příspěvekod pm » ned 16. pro, 2007 16:24

cesky finalista byl super, mel bezva comba, zapas "Pitbulla" s "Big Daddym" byl taky super, i kdyz trochu exhibicni, ale mel vybornyho fair play sportovniho ducha.

lepsi akce nez jsem cekal (mel jsme volnasek, jinak bych ta to ty prachy asi nedal, tesim se naThajce do Lucerny, jestli teda budou)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod TF » ned 16. pro, 2007 16:45

asi něak tak škoda že pak náš finalista padnul po zásahu na žebra :roll: jinak sem byl trošku zklamanej ze zápasu fredyho komaya či jak se to píše na toho sem se těšil nejvíc a on svýmu soupeři po minutě zlomil nos abyl konec :evil: :lol:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod xiexie » ned 16. pro, 2007 17:38

TF píše:jinak sem byl trošku zklamanej ze zápasu fredyho komaya či jak se to píše na toho sem se těšil nejvíc a on svýmu soupeři po minutě zlomil nos abyl konec :evil: :lol:



Jo jo, ono taky ruku na srdce, jak by jsi sel na takovycho obra kterej ma nohy jak almara?? No co nadelas, taky zpusob

A jinak bych souhlasila s PM....a mozna bych dodala, ze nekdy to fairplay slo az do absurdity a to v pripade jednoho z Poturaku

Jo a posledni vec, pri zapase Daniel Jerling vs. Dževad Poturak padla v publiku skvela hlaska, a to kdyz Dzevad zasypaval Jerlinga kopy z nichz par slo do stehen. V tom se ozvalo : "Kurva, nekopej nam do vlajky !" jelikoz Jerling mel boxerky usite jako nasi narodni vlajku. Co vam mam rikat, publikum zabourilo :)
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod TF » ned 16. pro, 2007 18:17

xiexie píše:
TF píše:jinak sem byl trošku zklamanej ze zápasu fredyho komaya či jak se to píše na toho sem se těšil nejvíc a on svýmu soupeři po minutě zlomil nos abyl konec :evil: :lol:



Jo jo, ono taky ruku na srdce, jak by jsi sel na takovycho obra kterej ma nohy jak almara?? No co nadelas, taky zpusob

A jinak bych souhlasila s PM....a mozna bych dodala, ze nekdy to fairplay slo az do absurdity a to v pripade jednoho z Poturaku

Jo a posledni vec, pri zapase Daniel Jerling vs. Dževad Poturak padla v publiku skvela hlaska, a to kdyz Dzevad zasypaval Jerlinga kopy z nichz par slo do stehen. V tom se ozvalo : "Kurva, nekopej nam do vlajky !" jelikoz Jerling mel boxerky usite jako nasi narodni vlajku. Co vam mam rikat, publikum zabourilo :)



asi máš pravda i když od žáka ernesta hoosta bych čekal trošku víc než Tko v 1. kole.... Mr. perfect měl zahodit toho kulicha vzít si rukavice a dobojovat to za něj :twisted:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod player » ned 16. pro, 2007 22:06

"libi se mi, ze muzu mlatit lidi a nejit za to do vezeni" - Goodridge.
8O


Tato toto definitivne potvrdilo me mineni o jiste skupine lidi praktikujici jisty sport :roll:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Panda » ned 16. pro, 2007 22:09

A nebo naopak :lol: taky to může být tak že říká přesně to co chtějí fanoušci slyšet a co mu zvedne popularitu a naplní peněžnku... :? kde není poptávka tam není nabídka
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Toman » ned 16. pro, 2007 22:12

Já nevím mně to přijde docela v pohodě :D a ke Goodridgovi to sedí.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » ned 16. pro, 2007 22:31

Gari je super, to líbání bicáků..nebo už to nedělá? :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod TF » ned 16. pro, 2007 23:04

jako byl to hezkej turnaj ale až když měl nástup goodrik tak to začala bej k-1 to že pak odbojoval na hovno zápas to co bylo před a po zapase tak show to je k1 bez toho by to byl turnaj jako každej druhej
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

 

Příspěvekod Ynseminator » pon 17. pro, 2007 0:07

Panda píše:A nebo naopak :lol: taky to může být tak že říká přesně to co chtějí fanoušci slyšet a co mu zvedne popularitu a naplní peněžnku... :? kde není poptávka tam není nabídka


Na K1 jsem mel listky do 2. rady k ringu. Kdyz jsme prisli k nasim mistu asi v 6 hodin (tedy cca 30 minut pred zacatkem) tak byla hala jeste relativne prazdna, ale na mem miste sedel Goodridge se svym doporvodem (tusim ze je to sestra), kdyz jsme prisli k nasim mistum a slusne mu rekli ze ta mista jsou nase tak oba vstali, omluvili se nam, usmali se a sedli si o par mist vedle.
Takze myslim, ze Panda ma asi pravdu :wink:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod ViaDraco » pon 17. pro, 2007 12:26

Mne se to taky moc libilo, jen skoda toho finale, mel to moc pekne rozjety :cry: Ale ocenuju, ze vetsina lidi pres necekany konec a zklamani zatleskala vitezi (bohuzel, nasli se i taci, co ho okamzite zacali castovat vyrazy nejhrubsiho zrna)...

Nicmene cekal jsem lepsi atmosferu (az posledni zapas za neco stal). Vetsi projevy emoci. Ackoli bylo videt, ze to ty lidi bavi a prozivaji to, nedavali to moc najevo - at uz potleskem, nebo hlasitym povzbuzenim borcu.

Myslim, ze to je ceskym divakem. Na jednu stranu narocnym, nestaci mu prumerna podivana a vsechno kriticky hodnoti a snadno se znudi, na stranu druhou jednoduse manipulovanou oveckou pro moderatora ("a to si zaslouzi potlesk" - plac, plac; nebo oposlechnute "tatarak"). Ale to sem asi nepatri...?

Co si budeme nalhavat, kdyby byla vsechna zakoupena mista obsazena a cela hala skandovala "EJ, EJ, EJ" pri kazdym povedenym uderu, byl by ten prozitek neporovnatelnym a zustal by zivym zazitkem na leta dopredu - vzdyt je to K1.
Takhle jsem rad, ze jsem to videl, ale priste si to asi necham ujit :?

Muj nazor...
ViaDraco
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod player » pon 17. pro, 2007 16:25

Ynseminator píše:
Panda píše:A nebo naopak :lol: taky to může být tak že říká přesně to co chtějí fanoušci slyšet a co mu zvedne popularitu a naplní peněžnku... :? kde není poptávka tam není nabídka


Na K1 jsem mel listky do 2. rady k ringu. Kdyz jsme prisli k nasim mistu asi v 6 hodin (tedy cca 30 minut pred zacatkem) tak byla hala jeste relativne prazdna, ale na mem miste sedel Goodridge se svym doporvodem (tusim ze je to sestra), kdyz jsme prisli k nasim mistum a slusne mu rekli ze ta mista jsou nase tak oba vstali, omluvili se nam, usmali se a sedli si o par mist vedle.
Takze myslim, ze Panda ma asi pravdu :wink:


Ale prd, kdyby vas za tu drzost zmastil, tak by sel preci sedet :D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron